Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 19:26, Naymar napisał:

> Fajne gierki, ale mała ta kolekcja:D

Serio? :D (brakuje na fotkach premierowego Dawn of War - pożyczony kupmlowi)

Naymar

Takie kolekcję lubie! :)
Mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:37, kapec11 napisał:

Kapec11
cz.3


Kolekcja spora i są w niej bdb. gry. A co do Clear sky''a i Warheada też jeszcze prawdopodobnie będę mieć w tym miesiącu albo październiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem, całkiem ta twoja kolekcja. Widoczny jest oczywiście Wiedźmin, Oblivion i jeszcze jedna gierka, którą lubię HoMM V z Dzikimi Hordami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem a tu nabyłem kilka tytułów w tym także wiedźmaka po przeczytaniu sagi musiałem zakupić na razie stanąłem w 3 akcie, ale po update będę dalej grać złomek może pociągnie :). 2 kolejne produkcje to Soul Calibur 4 na XB 360(świetna bijatyka)oraz Kolekcja wszechczasów NWN. Jedyneczkę mam w platynowej kolekcji nigdy jej nie skończyłem, bo dotrwałem do 3 aktu, po którym miałem formata i savy poszły w ***** a od nowa grać mi się nie chciało może teraz się przekonam :D. Warto dodać, że tą edycje zakupiłem w empiku wczoraj nie wiem skąd oni to wytrzasnęli. Z racji lenistwa nie będzie na razie zdjęcia podglądowego ze wszystkim z NWM. Reszta kolekcji jest w tym temacie.

HACKET


20080914125035

20080914125045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Gratuluję. Wiedźmin to pewnie Edycja Specjalna Media Marktu, nie? Artbook ma zniszczoną okładkę - ja bym czegoś takiego nie przeżył. ;) Natomiast wszystkie Nevewintery to gry wybitne, w szczególności Maska Zdrajcy. Będziesz musiał wygospodarować kupę czasu, żeby to wszystko poprzechodzić. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:53, Hacket napisał:

Dawno nic nie pisałem a tu nabyłem kilka tytułów w tym także wiedźmaka po przeczytaniu
sagi musiałem zakupić na razie stanąłem w 3 akcie, ale po update będę dalej grać złomek
może pociągnie :). 2 kolejne produkcje to Soul Calibur 4 na XB 360(świetna bijatyka)oraz
Kolekcja wszechczasów NWN. Jedyneczkę mam w platynowej kolekcji nigdy jej nie skończyłem,
bo dotrwałem do 3 aktu, po którym miałem formata i savy poszły w ***** a od nowa grać
mi się nie chciało może teraz się przekonam :D. Warto dodać, że tą edycje zakupiłem w
empiku wczoraj nie wiem skąd oni to wytrzasnęli. Z racji lenistwa nie będzie na razie
zdjęcia podglądowego ze wszystkim z NWM. Reszta kolekcji jest w tym temacie.

HACKET





Fajnie :)
Fajnie :)
Fajnie! :)
A Kolekcja Wszechczasów NWN w Wirtusie chyba jeszcze jest dostępna :P
Przynajmniej była jak ostatni raz zaglądałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wiedźmina to nie jest on z MM ale z allegro 4 dyszki wydałem i nie żałuje :). Muszę was przeprosić za jedną rzecz otóż zapominałem o jeszcze 1 tytule, który zakupiłem a nie pokazywałem jest to Spellforce 2 złota edycja. Zakupiona w empiku ale takiego chamstwa dawno nie widziałem nie dosyć, że miała zerwane plomby to jeszcze pudełko było połamane (dopiero jak wypakowałem to w domu zobaczyłem) ale gra śmiga w jedyneczkę grałem dużo. Zabawne takie gry pokupowałem a czasu coraz mniej a za roczek maturka nie wiem jak się wyrobie ze wszystkim (mniej lenistwa) :).

20080914131721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie kupiłem SPORE! xD Miałem już żadnych gier na PC nie kupować ale jak to bywa :) pojechałem do WAWY do MM po konsolę PS3 ale że było tylko 40GB a ja chciałem większą pojemność to się wstrzymałem i kupiłem SPORE jako rekompensatę a konsole musi poczekać 2 miesiące :) A co do gry pierwsze wrażenia super

20080914140543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:37, kapec11 napisał:

Kapec11
cz.3

Głemboko współczuję posiadania Legend Hand of God(znam ten ból) ... i gratuluję reszty kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:53, Hacket napisał:

Dawno nic nie pisałem a tu nabyłem kilka tytułów w tym także wiedźmaka po przeczytaniu
sagi musiałem zakupić na razie stanąłem w 3 akcie, ale po update będę dalej grać złomek
może pociągnie :). 2 kolejne produkcje to Soul Calibur 4 na XB 360(świetna bijatyka)oraz
Kolekcja wszechczasów NWN. Jedyneczkę mam w platynowej kolekcji nigdy jej nie skończyłem,
bo dotrwałem do 3 aktu, po którym miałem formata i savy poszły w ***** a od nowa grać
mi się nie chciało może teraz się przekonam :D. Warto dodać, że tą edycje zakupiłem w
empiku wczoraj nie wiem skąd oni to wytrzasnęli. Z racji lenistwa nie będzie na razie
zdjęcia podglądowego ze wszystkim z NWM. Reszta kolekcji jest w tym temacie.

HACKET





Ile kosztowała Kolekcja wszechczasów NWN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:54, Krasna napisał:

> Dawno nic nie pisałem a tu nabyłem kilka tytułów w tym także wiedźmaka po przeczytaniu

> sagi musiałem zakupić na razie stanąłem w 3 akcie, ale po update będę dalej grać
złomek
> może pociągnie :). 2 kolejne produkcje to Soul Calibur 4 na XB 360(świetna bijatyka)oraz

> Kolekcja wszechczasów NWN. Jedyneczkę mam w platynowej kolekcji nigdy jej nie skończyłem,

> bo dotrwałem do 3 aktu, po którym miałem formata i savy poszły w ***** a od nowa
grać
> mi się nie chciało może teraz się przekonam :D. Warto dodać, że tą edycje zakupiłem
w
> empiku wczoraj nie wiem skąd oni to wytrzasnęli. Z racji lenistwa nie będzie na
razie
> zdjęcia podglądowego ze wszystkim z NWM. Reszta kolekcji jest w tym temacie.
>
> HACKET
>
>
>



Ile kosztowała Kolekcja wszechczasów NWN ?



129,00 zł - wirtus.pl

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/224400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:06, Kaucz napisał:

O nie kupiłem SPORE! xD Miałem już żadnych gier na PC nie kupować ale jak to bywa :)
pojechałem do WAWY do MM po konsolę PS3 ale że było tylko 40GB a ja chciałem większą
pojemność to się wstrzymałem i kupiłem SPORE jako rekompensatę a konsole musi poczekać
2 miesiące :) A co do gry pierwsze wrażenia super

No kolejna świetna gra ^^ Może jednak zostaniesz zatwardziałym Pc-towcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:06, Kaucz napisał:

O nie kupiłem SPORE! xD Miałem już żadnych gier na PC nie kupować ale jak to bywa :)
pojechałem do WAWY do MM po konsolę PS3 ale że było tylko 40GB a ja chciałem większą
pojemność to się wstrzymałem i kupiłem SPORE jako rekompensatę a konsole musi poczekać
2 miesiące :) A co do gry pierwsze wrażenia super

Gratuluję nabytku,sam bym w to pograł:)świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:21, przemcio256 napisał:

może będzie lepiej widać na tej fotce

Na tej fotce rzeczywiście o wiele lepiej widać , jakie tytuły posiadasz w swojej kolekcji :) Najbardziej gratuluję Tobie Mass Effect , Crysisa no i oczywiście ( jeśli się nie mylę ) Edycji Kolekcjonerskiej Assasin''s Creed . Reszta gier także niczego sobie , więc ogólnie pozytywnie oceniam Twoją kolekcję :)

Edit : Co to za grube czarne pudło z napisem '' gram.pl '' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się