Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

No niby tak. Ale chyba rzadko tu zagląda. Ale jakby był regulamin. Wszyscy by się raczej go trzymali. Tym bardziej, że ten temat jest obszerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:44, Carl92 napisał:

Hee... a może by tak regulamin napisać i przypiąć każdy by raczej zrozumiał;)


O ile ktoś patrzyłby na przypiętego posta...
Tak czy siak postaram się skontaktować z autorem tego tematu i nakłonię go do stworzenia regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 14:19, Adam Malysz napisał:

w sumie to masz racje i tak niemam w co grać więc zainstaluje sobie i popykam

Tak ,myśle że tak będzie najlepiej;)Ja w każdym bąć razie nie żałuje tych 20zł za pierwsza cześć SpellForce bo jest to gra niezmiernie ciekawe z kilkoma ciekawymi zwrotami akcji,przynajmniej jak dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:42, Markus89 napisał:

Ludzie młotkiem Wam trzeba wtłuc do łba, że nie pokazuje się tutaj kolekcji gier z czasopism?
Jaki to ma sens? Niektórzy mają po 500 albo i więcej takich gierek, a to nie jest w sumie nic
ciekawego.
Pokazujcie premierowe wydania gier.


A skąd ta agresja?
To, że Ty miałeś takie wyobrażenie o tym wątku, iż pokazuje się tylko premierówki, nie oznacza, że inni muszą mieć takie same zdanie albo przeglądać cały topic, aby znaleźć Wasze rozpalicze żale i dostosować się do nich.

Zresztę co Ci przeszkadza, że ktoś pokazuje gry z magazynów - stanie się coś?
A może wśród tych 500 i więcej gier znajdzie się coś ciekawego.
Twoje pytanie o sens jest zresztą absurdalne.
A przy okazji - jeśli chcesz moralizować, to wystrzegaj się błędów merytorycznych, bo zastrzegasz "premierowe wydania" dyskwalifikując jednocześnie reedycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci bardzo ogólnie: w tym temacie były poruszane już te sprawy, jakby niektórzy mieli pokazywać całe kolekcje to musieliby wklejać 20 fotek albo i więcej, a to większego sensu nie ma. Resztę pozostawiam bez komentarza - można się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2007 o 18:45, Backside napisał:

To, że Ty miałeś takie wyobrażenie o tym wątku, iż pokazuje się tylko premierówki, nie oznacza,
że inni muszą mieć takie same zdanie albo przeglądać cały topic, aby znaleźć Wasze rozpalicze
żale i dostosować się do nich.


Nie tylko on ... Jak byś często odwiedzał ten wątek to byś wiedział, że była o tym dyskusja i może nie jasno, ale tak nie formalnie było ustalone, że nie dajemy zdjęc gier z czasopism...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89, syriusz.b ---> Wy chyba nadal nie rozumiecie, że ten wątek ma 128 stron i ktoś, kto odwiedza go pierwszy raz nie ma wręcz prawa wiedzieć o "waszych formalnych ustaleniach", które są tylko "waszymi ustaleniami", a nie obowiązującym regulaminem

Widzę jednak, że wolicie gadać o "waleniu młotkiem" niż zrobić coś rozsądnego i napisać do moderatora z prośbą o podwieszenie postu o stosownej treści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:37, Backside napisał:

Widzę jednak, że wolicie gadać o "waleniu młotkiem" niż zrobić coś rozsądnego i napisać do
moderatora z prośbą o podwieszenie postu o stosownej treści...


Niezupełnie mamy do tego prawo - nie my zakładaliśmy temat więc raczej nie możemy tego zrobić. W tym celu chcę się skontaktować z autorem tematu, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego gg/maila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:39, Markus89 napisał:

Niezupełnie mamy do tego prawo - nie my zakładaliśmy temat więc raczej nie możemy tego zrobić.
W tym celu chcę się skontaktować z autorem tematu, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego gg/maila
:/


Evil chyba codziennie wchodzi na Gram, więc po prostu mu odpiszcie w tym wątku - nie pytacie się przecież o prywatne sprawy, tylko o przyszłość tego topicu.

Poza tym skoro tylko Wasza grupa angażuje się w ten wątek (a autor chyba już od dawna nie) i razem z kolegami zgadzacie się na proponowane zmiany, to sądzę, że wystarczy gg/mail do moderatora, żeby rozpatrzył tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:42, Markus89 napisał:

Jaki to ma sens? Niektórzy mają po 500 albo i więcej takich gierek, a to nie jest w sumie nic
ciekawego.
Pokazujcie premierowe wydania gier.


Taki chojrak jesteś? To pokaż mi jakieś białe kruki w Twojej kolekcji. Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z jakąś edycją kolekcjonerską Gothica 3, NWN2 czy AoE3, którą kupiłeś najdalej rok wstecz na GRAM.PL. Bo powiem Ci, że pokazywanie ciągle tych samych gier, które ma połowa użytkowników tego wątku też nie jest nic a nic ciekawe :P A ta fotka ze zdjęciami ''gazetówek'' wniosła przynajmniej trochę świeżości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę "świeżości"...? Może dla Ciebie, ale ja jak widzę cały stos płyt z gazet to nawet nie otwieram tego zdjęcia, aby się temu lepiej przyjrzeć. Moim zdaniem nie powinno się pokazywać w tym temacie gier z czasopism...
A tak wogólę to nie chodzi tu oto, aby pokazać jakie masz fajne gierki i niespotykane tylko temat służy po to, aby pokazać swoją kolekcję gier...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:44, Quatre napisał:

> Jaki to ma sens? Niektórzy mają po 500 albo i więcej takich gierek, a to nie jest w sumie
nic
> ciekawego.
> Pokazujcie premierowe wydania gier.

Taki chojrak jesteś? To pokaż mi jakieś białe kruki w Twojej kolekcji.


No to ty mi pokaż takie białe kruki w tych cd z czasopism, które trafiają do kilkudziesięci/kilkuset tysięcy ludzi...

Dnia 07.01.2007 o 22:44, Quatre napisał:

powiem Ci, że pokazywanie ciągle tych samych gier, które ma połowa użytkowników
tego wątku też nie jest nic a nic ciekawe :P


A te gry z czasopism to trafiają tylko do nielicznych - tak?

Dnia 07.01.2007 o 22:44, Quatre napisał:

A ta fotka ze zdjęciami ''gazetówek'' wniosła przynajmniej trochę świeżości :)


Właśnie, że zatruła powietrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wam tak niektórym zależy na tym, żeby nie dawać zdjęć z gazet? Może ktoś kolekcjonuje gry z gazet i chce się pochwalić? W końcu to temat "Kolekcja Gier- Zdjęcia". Ja mogę się doczepić, że ktoś nie daje zdjęcia tylko listę gier. Ale po co mam się pluć? To mi nie pomoże, a zaszkodzi (zresztą to mi tak nie przeszkadza, tylko taki przykład dałem). Dajcie spkój i skończcie ten cały offtop. Jak ktoś da zdjęcie gier z gazet to da, a jak nie to nie. Koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 23:19, Mac Cry napisał:

A co wam tak niektórym zależy na tym, żeby nie dawać zdjęć z gazet? Może ktoś kolekcjonuje
gry z gazet i chce się pochwalić? W końcu to temat "Kolekcja Gier- Zdjęcia". Ja mogę się doczepić,
że ktoś nie daje zdjęcia tylko listę gier. Ale po co mam się pluć? To mi nie pomoże, a zaszkodzi
(zresztą to mi tak nie przeszkadza, tylko taki przykład dałem). Dajcie spkój i skończcie ten
cały offtop. Jak ktoś da zdjęcie gier z gazet to da, a jak nie to nie. Koniec :)


Protest jest wskazany... Kiedyś, kiedyś ktoś walczył o nie dawanie list... ale przegrał batalie ... my się nie poddamy!!

P.S - dla mnie gry z gazet to, jak nie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo... Moja odświeżona kolekcja postawiona na bardzo fajnej półce... :P

Oczekujcie zdjęcia dziś, lub jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 06:34, syriusz.b napisał:

P.S - dla mnie gry z gazet to, jak nie gry...

Czyli gry z gazet to nie gry ? Więc czym są, filmami ? Trochę śmiesznie to sfomuowałeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 09:37, PAPISHON napisał:


> P.S - dla mnie gry z gazet to, jak nie gry...
Czyli gry z gazet to nie gry ? Więc czym są, filmami ? Trochę śmiesznie to sfomuowałeś :/


Po prostu dla mnie kolekcja gier nie znaczy gry kupione w sklepie + gry dolaczone do czasopisma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 15:25, syriusz.b napisał:

Po prostu dla mnie kolekcja gier nie znaczy gry kupione w sklepie + gry dolaczone do
czasopisma ...

Przecież ja je dałem osobno więc to nie jest gry kupione w sklepie+gry dołączone do czasopisma. I wreszcie przestańcie się kłócić tylko uzgodnijcie jakiś regulamin który pasuje każdemu i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja update 2! Przybyło wiele gier, m.in Splinter Cell, oba Neverwintery czy Fable. Nadal się staram o jak najlepszą kolekcję. Może by tak jakiś konkurs?

20070108181842

20070108181851

20070108181906

20070108181918

20070108181927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się