Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 14:13, garrick napisał:

No jasne, że tak gra jest świetna. Fajne fabuły są w każdej części. Ja jak na razie nie przeszedłem
jeszcze 1 czyli prophesisa. Polecam. Gra spokojnie może wciągnąc na bardzo długo.

Dzięki a możesz mi powiedzieć na jakim sprzęcie grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:19, Termez napisał:

> nie to co dawniej... może młode pokolenie
> tego nie rozumie, bo dla niego to istnieją tylko obecne gierki i mało kto miał przyjemność

> odgrzewać stare dobre DOSowe, czy na atari/commodore, hity (i nie zrazić się do nich za
nim
> się nie wciągnie, z powodu grafiki)...

Dobra mam 18 lat i nie wiem do którego pokolenia sie mogę zaliczyć ale:
Zaczynałem grać jak miałem jakies3-4 latka na moim C64 dopiero w wieku 7 lat przeskoczyłem
na kompa (ale też nie chciałem za bardzo opuszczać mojego wspaniałego C64) - ale jednak od
razu NFS3 - przejście z grafiki 2d/3d(była gra 3D soccer na commodorca wiec na razie mi z wolfem
:P) Potem już co raz to nowsze gry,nowszy sprzęt itp. Ale do czego zmierzam. Ostatnio nie mogłem,musiałem
odświeżyć sobie mojego C64 - nawet nie wiecie ile frajdy sprawiło mi granie w Giane Sisters
(Boska gra ZAWSZE). Zwykła platformówka 2d z archaiczną grafiką i kilkoma samplami zamiast
muzyki.Wciągnęła mnie na 3 godziny aż ją w końcu ukończyłem. Czasy "wcześniejszego dziecinstwa"
odżyły. Ostatnio przechadzajac sie po MM zauważyłem Unreal Anthology. Pomyślałem ze skoro nigdy
w to nie grałem (tak wiem wssssssstyyyyyyyydddddddd) to kiedys musi być ten pierwszy raz i
kupiłem. Wziałem się za Unreala 1 - i świat o mnie zapomniał - mam na karku 9 godzin z tą
WSPANIAŁA NADAL GRĄ i jeszcze jej nie skończyłem :P Ten klimat,muzyka,potwory,zróżnicowanie
- ta gra nadal cieszy. Wiec mi nie mówcie,że po iluś latach nikt nie będzie grał w starocie.
Tak jak i nathanadler lubię czasami odpalic Omikrona (o tej samej grze mówimy? "Omikron : the
Nomad Soul"?) i dalej gra cieszy. Więc jeżeli jakaś gra jest dobra to czas nic z nia nie zrobi.
Dalej będzie wspaniała.

Dobra wracam na Na Pali :)


Ja też grałem w Commodore 64 jak byłem malutki... grało sie bardzooo rzadko i do tego krótko w porownaniu do teraz... ale bardzo dobrze wspominam se te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 15:36, Paoro napisał:

Ja też grałem w Commodore 64 jak byłem malutki... grało sie bardzooo rzadko i do tego krótko
w porownaniu do teraz... ale bardzo dobrze wspominam se te czasy...


Pomijając,że gra z kasety się wczytywała z dobre 15 minut ( i też nie zawsze poprawnie) - to były czasy nie to co teraz :P - narzekanie na długi loading :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach widać było jedynie Kroniki Riddicka i gry z CD-Action, a jeśli to wszystko, no to jest to dość słaba kolekcja, mimo iż Riddick jest fajny. Poza tym jest to temat o zdjęciach twoich gier a nie o wyglądzie twoich ścian... I używaj opcji "Dodaj Obrazek" (klikasz na Browse w okienku pisanego posta i wybvierasz odpowiedni plik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kilka płytek z CDA, Riddicka i Battlefielda 1942 to nie masz nic. Ja bym się tym nie chwalił.

P.S.
Dziwny sposób na układanie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:08, Termez napisał:


> Ja też grałem w Commodore 64 jak byłem malutki... grało sie bardzooo rzadko i do tego
krótko
> w porownaniu do teraz... ale bardzo dobrze wspominam se te czasy...

Pomijając,że gra z kasety się wczytywała z dobre 15 minut ( i też nie zawsze poprawnie) -
to były czasy nie to co teraz :P - narzekanie na długi loading :D


Byłem taki mały ze na szczęście słabo pamiętam to ile trzeba było czekać, ale za to pamiętam te takie paski czarno-czerwone co migały na ekranie telewizora... co sie pojawiały jak sie gra wczytywała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:48, dziad5 napisał:


To kolekcja gier czy portretów rodzinnych( i plakatów)??...
Te zdjęcia pasowałyby bardziej do tematu "co wisi na waszych ścianach" (chyba dobrze napisałem)

PS Oprócz Ridkicka i Batlefield 1942 to nic nie masz (aha są jeszcze pytki z CDA ale wiele razy było mówione aby nie wrzycać ich fotek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu moja "mini" kolekcji pragnę wam wyznać, że to tylko mały wycinek mojej mini kolekcji i wszystko, co tu pokazane jest 110% oryginalne:) oprócz tego mam jeszcze sporo gier z czasopism (bodajże ze 100+ płyt z Cda od 9 lat zbierania się trochę nazbierało :) ) ogólnie od 11 lat sporo kasy poszło na gry i nie żałuje wydanych na to pieniędzy (no może poza tymi "Krzyżakami i kilkoma innymi grami).W ogóle kocham kupować oryginały.

20070205190209

20070205190307

20070205190326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:06, Hacket napisał:

A tu moja "mini" kolekcji pragnę wam wyznać, że to tylko mały wycinek mojej mini kolekcji i
wszystko, co tu pokazane jest 110% oryginalne:) oprócz tego mam jeszcze sporo gier z czasopism
(bodajże ze 100+ płyt z Cda od 9 lat zbierania się trochę nazbierało :) ) ogólnie od 11 lat
sporo kasy poszło na gry i nie żałuje wydanych na to pieniędzy (no może poza tymi "Krzyżakami
i kilkoma innymi grami).W ogóle kocham kupować oryginały.


mini to ona nie jest. gdybyś ty zobaczył moją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię ci, że to tylko mały wycinek niestety z powodu mojego jakże mocno rozwiniętego lenistwa nie zaprezentuje wszystkiego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja... a tak poza tym jak masz cos jeszcze to pokaż kiedy... bo tu mamy deficyt zdjęć z grami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:20, Hacket napisał:

Mówię ci, że to tylko mały wycinek niestety z powodu mojego jakże mocno rozwiniętego lenistwa
nie zaprezentuje wszystkiego :P :D


Widzę tam w oddali premierę G2: NK. Oraz WoW. Cała kolekcja do pozazdroszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze postaram się, kiedy tam jeszcze coś dodać(w tym te Cda może udokumentuje mam ich dokładnie to 113 i sporo innego stuffu wiec temat nie jest jeszcze wyczerpany miałem też pudełkowego Gothica, 1 ale chyba pożyczyłem dla kolegi, który mi chyba nie oddał, ale pudełko nadal trzymam [mój skarb!]), ale nie dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:59, Markus89 napisał:

> A to moja kolekcja...skromna bo skromna, ale to sa tytuly ktore naprawde kocham;) [niefotografowalem

> piratów, bo to nie wypada umieszczac ich zdjec na forum CDP] :P

Przyznawać też się nie wypada, a i avatar może Ci narobić kłopotów...

tak..chyba trzeba cos zmienic [avatar:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się