Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 13:45, osik 15 napisał:

Witam wszystkich miłośników deskorolek. Ja tez posiadam deskę niestety nie potrafię nawet podskoczyć.
Pomocy!

A niby jak ktoś ma ci pomóc na odległość ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:46, Ronx napisał:

A niby jak ktoś ma ci pomóc na odległość ? :)

No nie wiem daj przynajmniej jakieś instrukcje jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:48, osik 15 napisał:


> A niby jak ktoś ma ci pomóc na odległość ? :)
No nie wiem daj przynajmniej jakieś instrukcje jak to zrobić

Instruckaja ci jajco da lepiej ściągnij z neta filmiki ktore pokazują to wszystko co chciałbyś wiedzieć. Sam jeździłem na BMX-ie i takie instrukcje tricków były do d***. Samemu się wszystkiego lepiej nauczyć pare razy się wywalisz a w końcu ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:50, Ronx napisał:

Instruckaja ci jajco da lepiej ściągnij z neta filmiki ktore pokazują to wszystko co chciałbyś
wiedzieć. Sam jeździłem na BMX-ie i takie instrukcje tricków były do d***. Samemu się wszystkiego
lepiej nauczyć pare razy się wywalisz a w końcu ci wyjdzie.

aha dobra zaczaiłem. będę trenował, trenował i trenował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:45, osik 15 napisał:

jest tu wogule ktoś kto jeździ lub jeździł na desce??

Ja kiedyś jezdziłem, ale nic nie potrafiłem oprócz jazdy na niej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Naprawdę podziwiam tych co jeżdżą na deskorolce... Trzeba być naprawdę cierpliwym i mieć do tego dryg, bo inaczej chyba nie da rady... Sam nie preferuję tego typu spędzania czasu, a to dlatego, że umiejętności moje z tej dziedziny są mniejsze od zera. Mój kuzyn ma deskę i co prawda próbowałem na niej jeździć ( a jakże! ), jednak polegało to głównie na odpychaniu się nogą i nieraz nawet jechałem nie w tą stronę co trzeba... Co do tricków, to bardzo lubię takowe oglądać, ponieważ są bardzo widowiskowe i naprawdę trudno oderwać oczy od kogoś, kto czaruje techniką... Bądź, co bądź ja próbować nie zamierzam, a wszystkim, którzy trenują życzę powodzenia!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:45, osik 15 napisał:

Witam wszystkich miłośników deskorolek. Ja tez posiadam deskę niestety nie potrafię nawet podskoczyć.
Pomocy!

Koleś ile masz lat? Bo jak 10 to się nie nauczysz. Najpierw naciskasz tylnią nogą na tył deski tak jakbtś robił manuala nawet trochę wyżej do dóry aby kułka nie dotykały ziemi.Jak już tak jest to przednią nigą ciągniesz do przodu wtedy deska z pionu obraca się na poziomo, tylko tylnią noge podnieś do góty bo beska się wtedy nie uniesie. Na moim gs''ie mam fotke własnego skoku na desce i filmi o desce.Zaczynaj na trawie albo na czymś co deska nie będzie jezdzić. Na to za 3 miechy pochwalisz się mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:45, osik 15 napisał:

jest tu wogule ktoś kto jeździ lub jeździł na desce??

Ja! Umiem olke 180 w lewo, popszowita,36 flipa z primo, skoczyć ze 3 schodków! I jezdzić w pionie na rampie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 12:22, dominik000 napisał:

> Witam wszystkich miłośników deskorolek. Ja tez posiadam deskę niestety nie potrafię nawet
podskoczyć.
> Pomocy!
Koleś ile masz lat? Bo jak 10 to się nie nauczysz. Najpierw naciskasz tylnią nogą na tył deski
tak jakbtś robił manuala nawet trochę wyżej do dóry aby kułka nie dotykały ziemi.Jak już tak
jest to przednią nigą ciągniesz do przodu wtedy deska z pionu obraca się na poziomo, tylko
tylnią noge podnieś do góty bo beska się wtedy nie uniesie. Na moim gs''ie mam fotke własnego
skoku na desce i filmi o desce.Zaczynaj na trawie albo na czymś co deska nie będzie jezdzić.
Na to za 3 miechy pochwalisz się mamie :)

Ok dzięki ziom właśnie tak kombinowałem. Mam 15 lat jakby coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże ( z przerwą pół roczną z powodu roźcięcia łokcia ) od roku , umiem ollie , shovita i uczę się kickflipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moja przygodę z deska, zamierzam zacząć na początku wakacji;) Rolki mam juz opanowane, jeszcze deska i BMX ;P Macie jakieś rady co do kupna deski??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 12:25, dominik000 napisał:

> jest tu wogule ktoś kto jeździ lub jeździł na desce??
Ja! Umiem olke 180 w lewo, popszowita,36 flipa z primo, skoczyć ze 3 schodków! I jezdzić w
pionie na rampie!

Człowieku, jak możesz kaleczyć dwa języki? Mógłbyś chociaż się nauczyć poprawnych nazw trików? Mam tu na myśli Ollie i Pop shove-it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:20, Vasilli napisał:

Ja moja przygodę z deska, zamierzam zacząć na początku wakacji;) Rolki mam juz opanowane, jeszcze
deska i BMX ;P Macie jakieś rady co do kupna deski??:)

Nie kupuj deski zbyt dużej bo będziesz miał problemy z wykonywaniem flipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chciałem tak napisać aby każdy zrozumiał. Jeżdżę na desce i znam wiele tricków(!) jak się pisze i jak one wyglądzją.A tak na marginesie to nic nie wypowiedziałeś się na temat tylko o ortografii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o mnie, to trochę jeżdżę, ale jedyny trik, jaki potrafię to poczciwy Ollie :). Tam, gdzie mieszkam, nie ma warunków do jazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:20, Vasilli napisał:

Ja moja przygodę z deska, zamierzam zacząć na początku wakacji;) Rolki mam juz opanowane, jeszcze
deska i BMX ;P Macie jakieś rady co do kupna deski??:)

1. Nie kupuj rybek ;p
2. Nie kupuj z deckiem 9-warstwowym
3. Najlepiej sam złóż, z tanich, ale dobrych częsci.

Chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować