Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe patche na serwerze gram.pl

18 postów w tym temacie

Lol tylko się tak zastanawiam... Właściwie większości graczy z HoMM V patch jest niepotrzebny, bo na pewno większość kupiła sobie Hammers of Fate ;] I raczej grają tylko w dodatek, bo to jest to samo co HoMM V, tylko, że więcej, fajniej i lepiej :D Takie są moje przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że transfer na serwerach gram.pl jest gorszy od tego w Kambodży. Plik 8MB ściągłem 25 minut przy łączu 512kb/s dajcie spokój lepiej wejść na www.gamershell.com i ściągnąć raz a porządnie a w dodatku komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bedzie patch do edycji empikowej?
wkrotce minie tydzen od premiery patchy do heroes 5 a gracze ktorzy zakupuili zlota kolekcje nie moga grac z dobrodziejstwami nowego patcha 1.5

@Full Wypas
w podstawke gra sie bardzo przyjemnie :) dodatek dodatkiem a podstawka podstawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na 2 dodatek do Herosa V. Wiem, że pojawią się Orkowie, 10 nowych map do multi, nowa kampania i będzie także samodzielnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już zainstalowałem 1.5 do Herosów, oczywiście przez autopatchera, bo prędkość na gramie poraża :| Teraz planuję kupić dodatek, ale dopiero jak skoncze podstawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 10:48, Full Wypas napisał:

Lol tylko się tak zastanawiam... Właściwie większości graczy z HoMM V patch jest niepotrzebny,
bo na pewno większość kupiła sobie Hammers of Fate ;] I raczej grają tylko w dodatek, bo to
jest to samo co HoMM V, tylko, że więcej, fajniej i lepiej :D Takie są moje przypuszczenia
;)

Hm... Pomyślmy... W samej Polsce HoM&M V był najlepiej sprzedającą się grą i śmiem wątpić, że podobnie jest z dodatkiem, więc wcale nie jest pewne, że większość kupiła dodatek. A co dopiero na całym świecie, gdzie nie wszyscy są fanami Heroesów. To raz.
Dwa - nowi gracze wcale nie muszą kupywać packu podstawka+dodatek, lecz samą podstawkę. I co z nimi? Mają cierpieć z powodu bugów i braku zbalansowania rozgrywki?
Trzy - Jak dotąd w dodatku nie można odpalić kampanii z podstawki, więc jeśli ktoś będzie chciał ją sobie odświeżyć znowu musiał będzie walczyć z bugami (trzymając się Twojego toku rozumowania).

Więc chyba nie zaprzeczysz, że tworzenie patchy do podstawki jest ważne i powinno mieć miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy ujrzy swiatlo dzienne patch do edycji empikowej heroes 5 ?:) przydalby sie bardzo - moze jutro? tydzien po premierze oficjalnego patcha?

byloby milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować