Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

"Miłośnicy TDU, łączcie się"- właśnie w tym celu tworzę ten temat, dlatego powstał nasz klub.
Dlaczego GramDriving.pl???: Chcemy by gram.pl było rozpoznawalne w Polsce i wśród wszystkich graczy z TDU
O klubie:
O tym warto wspomnieć: nasz klub stworzyliśmy my, gramowicze w składzie OloMax(tdu: olomax), Spilnter Cell1(tdu:pawci120), slusar.o2(tdu:slusar), mikall15(tdu:miicchhaall), Alexx1(tdu:Diverso360), xDeusSx(tdu:xxxDeuSxxx).
Rekrutacja:
-Wymagania to:
*poziom amator i więcej
*conajmniej jeden pojazd z grupy A, B, C, D, E, F, G, mA, mB
*skrzynkę mailowa lub GG
-kontakt:
*piszecie tutaj
*kontaktujecie się ze mną pod tym adresem: olomax94@op.pl lub ze Splinter Cellem1:pawcio120@gmail.com
-życie klubu:
*musicie być gotowi do cotygodniowych spotkań na wyścigach lub przejażdżkach
Niedługo ukaże się regulamin klubu, logo oraz zdjęcia klubowiczów(z Oahu).
Życzymy miłego pisania
GramDriving.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony również zapraszam do klubu, na pewno inna jest gra samemu, a inna rywalizacja ze znajomymi z forum, a po najbliższym patchu chyba przecież zostaną udostępnione wyzwania klubowe, więc na pewno nie będziecie się nudzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałem Ci przypomnieć, że w członkach klubu zapomniałeś o mnie... :)
kuko7 (tdu : kuko180493)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w TDU prtzez neta, bo serwery są niedostępne. Poza tym TDU i tak mi się kaszani, więc grać się w to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:59, kuko7 napisał:

Ogólnie to chciałem Ci przypomnieć, że w członkach klubu zapomniałeś o mnie... :)
kuko7 (tdu : kuko180493)

Pozdrawiam.

Oh, my god sorry kuko. już robię sprostowanie. Ale wtopa. Wybacz. Sorry. Jak ja się na oahu poka**żę.
Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorry*Sorr y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miłośnicy TDU, łączcie się"- właśnie w tym celu tworzę ten temat, dlatego powstał nasz klub.
Dlaczego GramDriving.pl???: Chcemy by gram.pl było rozpoznawalne w Polsce i wśród wszystkich graczy z TDU
O klubie:
O tym warto wspomnieć: nasz klub stworzyliśmy my, gramowicze w składzie OloMax(tdu: olomax), Spilnter Cell1(tdu:pawci120), kuko7(tdu:kuko180493) slusar.o2(tdu:slusar), mikall15(tdu:miicchhaall), Alexx1(tdu:Diverso360), xDeusSx(tdu:xxxDeuSxxx).
Rekrutacja:
-Wymagania to:
*poziom amator i więcej
*conajmniej jeden pojazd z grupy A, B, C, D, E, F, G, mA, mB
*skrzynkę mailowa lub GG
-kontakt:
*piszecie tutaj
*kontaktujecie się ze mną pod tym adresem: olomax94@op.pl lub ze Splinter Cellem1:pawcio120@gmail.com
-życie klubu:
*musicie być gotowi do cotygodniowych spotkań na wyścigach lub przejażdżkach
Niedługo ukaże się regulamin klubu, logo oraz zdjęcia klubowiczów(z Oahu).
Życzymy miłego pisania
GramDriving.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:22, Ecko09 napisał:

No i po co piszesz (a raczej kopiujesz) identyczny post?


Nie identyczny- dodane jest 20 znaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temat poruszony w mailu, czyli auto klubowe. Ze swojej strony proponuję Astona Martina DB9- pięknie wygląda, jest najlepszy w swojej klasie, a co ważne bardzo dobrze się nim jeździ. Jeśli jednak miałoby to być coś szybszego to mogłoby to być np. Lamborghini Gallardo SE, bądź Spider- naprawdę piękne samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:22, Ecko09 napisał:

No i po co piszesz (a raczej kopiujesz) identyczny post?

To jest sprostowanie. W pierwszym w członkach klubu pominąłem kuko7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się przyłączę do klubu ale za jakies 2 miesiące jak kompa nowego złożę. Wszystko w rękach CDp, od nich zalezy przecież kiedy dostanę kartę graf którą u nich wygrałem. Ale jak już kompa będę miał to napewno zgłosze się do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:50, awesome napisał:

Z chęcią się przyłączę do klubu ale za jakies 2 miesiące jak kompa nowego złożę. Wszystko w
rękach CDp, od nich zalezy przecież kiedy dostanę kartę graf którą u nich wygrałem. Ale jak
już kompa będę miał to napewno zgłosze się do klubu.

Zepox. Masz zabookowane miejsce, kiedy wygrałeś??? Pamietaj, że musisz jeszcze dojść do poziomu amator, ale to jakaś 1h grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 23:03, OloMax napisał:

> Z chęcią się przyłączę do klubu ale za jakies 2 miesiące jak kompa nowego złożę. Wszystko
w
> rękach CDp, od nich zalezy przecież kiedy dostanę kartę graf którą u nich wygrałem. Ale
jak
> już kompa będę miał to napewno zgłosze się do klubu.
Zepox. Masz zabookowane miejsce, kiedy wygrałeś??? Pamietaj, że musisz jeszcze dojść do poziomu
amator, ale to jakaś 1h grania ;)



Konkurs extra klasyka next. A powiem wam więcej. To czyni mnie już normalnie pro playerem :D
Tydzien temu wygrałem turniej Test Drive Unlimited. Zająłem naturalnie 1 msce spośród 35 startujących osób i zgarnąłem ciekawe nagrody łącznie z oryginałem gry Test Drive :) Więc jakieś pojęcie o grze mam mimo, ze w domu na kompie nie grałem. Ale turniej wygrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 23:06, awesome napisał:

> > Z chęcią się przyłączę do klubu ale za jakies 2 miesiące jak kompa nowego złożę.
Wszystko
> w
> > rękach CDp, od nich zalezy przecież kiedy dostanę kartę graf którą u nich wygrałem.
Ale
> jak
> > już kompa będę miał to napewno zgłosze się do klubu.
> Zepox. Masz zabookowane miejsce, kiedy wygrałeś??? Pamietaj, że musisz jeszcze dojść do
poziomu
> amator, ale to jakaś 1h grania ;)

Jak wygrałeś??? Wygrałeś jakiś wyścig, czy just wysłałes sms-a???
bez offtopu
to dot. członkostwa

Dnia 21.05.2007 o 23:06, awesome napisał:

Konkurs extra klasyka next. A powiem wam więcej. To czyni mnie już normalnie pro playerem :D
Tydzien temu wygrałem turniej Test Drive Unlimited. Zająłem naturalnie 1 msce spośród 35 startujących
osób i zgarnąłem ciekawe nagrody łącznie z oryginałem gry Test Drive :) Więc jakieś pojęcie
o grze mam mimo, ze w domu na kompie nie grałem. Ale turniej wygrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 23:08, OloMax napisał:

> > > >.............


Nie wiesz co to turniej w grę? Organizowany na żywo. Specjalne stanowisko do gry i jazda na czas. Jeździłem Corvettą ale po jakiej trasie to nie pamiętam. Ważne, że wygrałem i do klubu może się nadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 23:09, awesome napisał:

> > > > >.............

Nie wiesz co to turniej w grę? Organizowany na żywo. Specjalne stanowisko do gry i jazda na
czas. Jeździłem Corvettą ale po jakiej trasie to nie pamiętam. Ważne, że wygrałem i do klubu
może się nadam.

Spoko już kapuję, tylko dziwiło mnie jakim cudem, wygrałes z jakimis maniakami takimi jak my nie grając w grę(bo u kolegi nie mogles aczej potrenować). Tak propos wyzywam Cię na pojedynek. Jak ze mną wygrasz to sie chyba będę śmiał śmiechem przegranego geniusza zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich serdecznie wita viceprezes klubu GramDriving.pl(musiałem się tym pochwalić:DD)
Mam nadzieję, że miło spędzicie tu czas i pragnę zwrócić uwagę, że mój nick to Pawcio120, a nie pawci120:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może dołącze jak dostane karte graficzną i kupie od sąsiada Gb RAM-u i nazbieram na TDU czyli może za miesiąc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować