Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 18:38, Splinter Cell1 napisał:

> Fak,a kto jest vce prezesem i dlaczego?Może powinny być jakieś eliminacje?


O jeszcze coś dopisze.Nie wiem co oznacza chamsko,ale powyższe pytanie mi się takie nie wydaje.ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym chamskiego? Wykorzystywanie warunków, ot co. Ja nie widze w tym nic zlego.

Jak Ci to jednak przeszkadza to najlepiej wybierać takie wyśgi, w których jest tylko droga, wokół góry, a punkty kontrolne umieszczone są na zakrętach. Wtedy nikt nie będzie ścinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wróciłem do Polski wię koniec lenistwa.Proponuję spotkanie jutro około 20.00 lub 19.00. Co do funkcji Splinter Cella1 to: musicie wiedzieć, że klub nie istnieje od dziś, tylko od jakiegoś miesiąca. Splinter Cell1 jest w nim od początku istnienia. Po drugie mam do niego pełne zaufanie a was prawie nie znam. Na początku vice był slusar, ale ze względu za nieaktywność został zdymisjowany(nie obraź się, ale widzisz jaka jest sytuacja). Zapraszam do zgłaszania propozycji na auto klubowe, oraz propozycji regulaminu(chociaż jeden punkt). Jutro poświętujemy sobie przechrzczenie klubu, czyli powozimy się po Oahu. Oczywiście wyścig też planuję. Piszcie czy moja propozycja wam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jutro mi nie pasuje- finał LM, idę nocować do kumpla. Co najwyzej pojezdzicie beze mnie. Ogólnie zbliża się koniec roku, mam niezłą orkę w szkole- w przyszlym tygodniu już będzie lepiej, ale ten jest naprawde nie do wytrzymania i dopiero od piatku bede mial wiecej czasu. Co do auta klubowego to juz sie wypowiedzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:34, OloMax napisał:

oops... Ale wtopa, wiecie, że nie da się zmienić nazwy klubu?


A mozna usunac klub i zalozyc nowy? Poswiecisz w koncu te kilkaset tysiecy, co to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:37, mikal15 napisał:

> oops... Ale wtopa, wiecie, że nie da się zmienić nazwy klubu?

A mozna usunac klub i zalozyc nowy? Poswiecisz w koncu te kilkaset tysiecy, co to jest..

No problema, tylko żeby nie było zdziwienia, Panowie od jutra godziny 0.00 Klub MaaxDriving PL przestaje istnieć, ale musimy się spotkać żebym was dodał do znajomych i mógł wysłać zaproszenia. To co jutro możem być??? Jeśli nie to zaproszenia wyśle wam Splinter Cell1, ale nie chcę na niego zwalać tyle roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się czujesz, jadąc cały wyścig na 1 miejscu masz wielką przewagę, jeden skrót i przegrywasz?Milutko prawda?Ale skoro to nie jest chamskie i jest to sprawiedliwe, to odchodzę, bo to nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci szkodziło wcześniej skorzystać z tego skrótu? Ja tam nie będę się czuł źle, bo wyścig kończy się jak miniesz linię mety i zawsze trzeba walczyć do samego końca. A że ktoś zna trasę lepiej ode mnie- jego atut. W nastepnym wyścigu już bede wiedzial ze jest cos takiego i tym razem nie stracę tam wielkiej przewagi, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie to skrótów nie używam wogólę, ale ostatnio miałem taki przypadek jak ścigałem się ze Splinter Cell''em1. :)
Nie było innej rady... Ścigaliśmy się tymi samymi autami tylko, że on miał stunignowane na maxa a ja wogóle. Trasa była prosta, a co za tym idzie wyprzedził mnie o jakieś 500 m. Ratując się trafiłem na ładny zakręt, przy którym mój przeciwnik troszkę się zagubił i skorzystałem z niego. Ściełem zakręt i do końca wyścigu (ok. 1 km) prowadziłem i wygrałem. No cóż, ale w takich sytuacjach po prostu trzeba się ratować. Moim zdaniem trzeba okazać się odrobiną sprytu. Skoro widzę, że dosyć dużo odstaję, to zetnę zakręt i już będe bliżej... Tak wogólę to nie widzę w tym nic złego, bo każdy ma swój styl jazdy i właśnie to nim się wygrywa. Moim zdaniem to nie jest oszukiwanie, bo przecież każdy z tego skrótu mógł sobie skorzystać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w profesjonalnych wyścigach,dostajesz kary za skrócenie trasy?Ciekawe dlaczego??.........A styl skrótów stosuje tylko ten który jest na tyle słaby,że nie może wyprzedzić kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:10, Alexx1 napisał:

A dlaczego w profesjonalnych wyścigach,dostajesz kary za skrócenie trasy?Ciekawe dlaczego??.........A
styl skrótów stosuje tylko ten który jest na tyle słaby,że nie może wyprzedzić kogoś lepszego.


To jest najlepszy argument. Ja moge powiedziec, ze stylu skrotow nie stosuja tylko ci, ktorzy nie potrafia opanowac samochodu nie jadac po drodze. Ale czy to ma sens? Niech kazdy jezdzi jak chce, jesli tobie nie pasuje, jak ktos jezdzi ze skrotami to jak mowilem jezdzij takie wyscigi, w ktorych nie da sie ich robic, albo umow sie z kims, kto jezdzi tylko po trasie. Ewentualnie ustaw wskaznik prowadzenia, tez troszke pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:23, Alexx1 napisał:

Czemu nie mówisz nic o 1 argumencie e?


Bo nie wiem o jakie wyścigi Ci chodzi. Czy o prawdziwe, takie samochodowe WRC czy o profesjonalne wyścigi w Test Drivie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:23, Alexx1 napisał:

Czemu nie mówisz nic o 1 argumencie e?


Przestań robić Off-Top''a...

Moim zdaniem robisz z igły widły. Uważasz, że korzystanie ze skrótów to oszustwo - twoje zdanie. Ale, jeśli ktoś inny tak robie to nie wyzywaj go od oszusta i lamy - tak jak mówił kuko7 - Potrzebna jest odrobina sprytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj sorry za double posta, ale właśnie zauważyłem, że klub przestał istnieć. No cóż trzeba będzie jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:21, Alexx1 napisał:

> > Fak,a kto jest vce prezesem i dlaczego?Może powinny być jakieś eliminacje?

O jeszcze coś dopisze.Nie wiem co oznacza chamsko,ale powyższe pytanie mi się takie nie wydaje.ta


A to "fak" na początku to co?(jeszcze z taką pisownią...)
Co do skrótów, to uważam zę powinny być karane, ale tylko w całkowitych symulatorach, a nie w takich grach jak Test Drive(i raczej tylko na torze). Natomiast ja tylko raz zrobiłem sobie taki skrót i jeszcze za to cię przeprosiłem, więc o co chodzi? Od samego początku wydałeś mi się mniej przyjazny niż inni:D I widać nie myliłem się:D Oczywiście mam nadzieję, że dalej będziesz w naszym klubie i nie weżmiesz mojej wypowiedzi za bardzo do siebie:-)

BTW- przyjęcia do nowego klubu proponuję zorganizować tak, że on wyśle mi zaproszenie(chyba masz mnie w znajomych nie?), a reszta członków wyśle do mnie podanie(bo ja mam chyba za dużo znajomych i więcej już ich być nie może). Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fak oznacza kurde,a Fuck sami wiecie....Przynajmniej jest tak u mnie w szkole.A chamski może i jestem, nikogo nie darzę sympatią od razu....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować