HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 17:38, 19Ramses95 napisał:

Warto obejrzeć nowego Iron-Mana, albo Hancocka


Słyszałem zupełnie inne opinie.
Tzn Hancock do pośmiania się z żartów i głupotu filmów, a Iron man jest (jak słyszałem) tak słaby, że też pozostaje sie tylko smiac.... Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 19:02, Lasca napisał:

Słyszałem zupełnie inne opinie.
Tzn Hancock do pośmiania się z żartów i głupotu filmów, a Iron man jest (jak słyszałem)
tak słaby, że też pozostaje sie tylko smiac.... Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?


Imho Hancock całkiem niezły film ot taki wakacyjny blockbuster.a Iron Man najlepsza adaptacja komiksu po Dork Knightcie(znany w Polsce jako Mroczny rycerz)I nie mówię tu o tym roku ale w całej historii adaptacji komiksów,pkt.niżej dałbym pierwszych X-Menów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie, czyli człowieka który nie czyta komiksów ale filmy na ich podstawie bardzo lubi, Iron Man jest co najwyżej średni. W kilku miejscach można się zaśmiać, w kilku rozdziawić na widok efektów specjalnych, reszta fimu nudna jak flaki z olejem. To oczywiście moja sybiektywna ocena z która wielu może się nie zgodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hancock to bardzo przyjemny film :-) w sam raz na wolny i spokojny wieczór. Iron Man`a nie oglądałem - nie przepadam za komiksowymi adaptacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

88Bonzo - Hanckock wg. mnie jest odobrym filmem. A Iron Man spodobał mi się jak cholera, ale to chyba ze względu na to, że jestem fanem postaci z uniwersum Marvela.

A ja z ostatnio obejrzanych filmów polecam:

1. Kung Fu Panda - może wydawać się totalnie dla dzieci, szczególnie dla tych. któzy widzieli tylko marne trailery w telewizji, które nie pokazują prawdziwego oblicza tej produkcji. Dobrze się bawiłem oglądając ten film, ponieważ nie jest totalnie dziecinny i potrafi rozbawić nie tylko dziecko do lat siedmiu.

2. The Dark Knight - film po prstu świetny. Nie będę się tutaj rozpisywał, bo ten film trzeba po prostu zobaczyć. Świetne kreacje aktorskie i to niezłe zaskoczenie, że film już się kończy, a tutaj jeszcze jakieś 40 minut przed nami. Jeżeli macie fundusze i czas, to szybko wybierzcie się na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu oglądałem Kung-Fu Pandę i osobiście się rozczarowałem. Bajka jak bajka były momenty przy których można było się pośmiać ale większość dialogów jest taka oklepana i bez pomysłu. Tak więc nie zaliczam tego tytułu do jakiś nadzwyczajnie ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:21, 88Bonzo napisał:

Dla mnie Hancock to bardzo przyjemny film :-) w sam raz na wolny i spokojny wieczór.



jak dla mnie Hancock to film na raz, tak samo jak Wanted (film genialny, ale za drugim razem jakoś mi nie zaimponował), w przeciwnieństwie do 21, film można oglądać w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam film Requiem for a Dream.Mozliwe,że ktoś z was za nim nastepnym razem zapali szluga to pomyśli 2 raz:))
Polecam równiez The Invisible:) b dobry fil.

W tym pierwszym filmie miałem ciary na plerach...w drugim w sumie tez ale mniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:53, Vesania666 napisał:

jak dla mnie Hancock to film na raz, tak samo jak Wanted (film genialny, ale za drugim
razem jakoś mi nie zaimponował), w przeciwnieństwie do 21, film można oglądać w kółko
:D


Przed oglądaniem nie nastawiałem się na to że ujrzę coś co wstrząśnie i odwróci moje życie o 180 stopni :P Film ten oglądałem dla czystej przyjemności i rozrywki, bo taki też jest jego cel. Nie niesie za sobą jakiegoś mega głębokiego przesłania, które miałoby zmusić widza do jakiś przemyśleń. Tak jak napisałeś film na raz do obejrzenia z dziewczyną przy piwku :-) Inna sprawa dotyczy się właśnie takich produkcji jak "21" bądź wymienionego przez kolegę niżej Requiem for a Dream (aczkolwiek ja nadal palę nawet po obejrzeniu filmu :P ) ale film naprawdę głęboki i daje do myślenia. Już kiedyś w tym temacie wypisywałem moje naj filmy :) ale mogę się powtórzyć. A więc tak:
nr1 - Donnie Darko
Dalsze, drugie miejsce egzekwo:
*Requiem for a Dream
*21
*se7en
*Efekt Motyla
*American Beauty
*Zielona Mila
*Skazany na Shawshank
*1408
*Podziemny krąg

I pewnie parę innych by się jeszcze znalazło ale mi z głowy tytuły powyskakiwały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 22:13, 88Bonzo napisał:


No to może ja dam moje ulubione też ;)
.Forrest Gump
.Czas Apokalipsy
.Zielona Mila
.Zapach Kobiety
.Star Wars: The Empire Strikes Back ;]
.12 Małp
.Amelia
.Cast Away

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:58, jackass napisał:

Co sądzicie o PS I Love You ?


Film dobry, dałabym mu ocenę 7/1-. Większość aktorów znana - Butler, Swank, Lisa Cudrow (grała Phoebe w "Przyjaciołach) i wielu innych. Lisa Kudrow ma naprawdę duży talent komediowy i większość scen z nią naprawdę przypadła mi do gustu. Nie jest to jakaś odkrywcza komedia, a w roli głównej bohaterki widziałabym kogoś innego niż Swank, ale film ogląda się przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w kinie,początkowo chciałem iśc na nowego Batmana ale ostatecznie kupiłem bilet na Kung Fu Panda
film niezły, potrafi rozbawić a kilka motywów jest wręcz rewelacyjnych (palec zagłady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 10:39, Peres1000 napisał:

a oglądał ktoś Torque:Jazda na Krawędzi???

takie szybcy i wściekli na motorach .Scenariusz to dno ,dużo akcji i efektów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 11:15, jackass napisał:

> a oglądał ktoś Torque:Jazda na Krawędzi???
takie szybcy i wściekli na motorach .Scenariusz to dno ,dużo akcji i efektów .


w pierwszej scenie ginie ojciec głównego bohatera?
Jeśli tak, to zapomniałeś powiedzieć, że tutaj wszystko kręci się w klimacie gangsta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 11:15, jackass napisał:

> a oglądał ktoś Torque:Jazda na Krawędzi???
takie szybcy i wściekli na motorach.

...ze szczyptą matriksowych walk. ;) Chyba że coś mi się poplątało i to nie tam bili się motorami na pędzących pociągach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się