Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl

100 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 17:51, Anim napisał:

Małe zdjęcie kilku elementów kolekcjonerki :)

Hmm...flaga prześwituje trochę. Skrzynia ok, ale wolałbym coś w rodzaju skrzyni po amunicji, tak jak w Company of Heroes.
Czekam na ten zestaw słuchawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:36, Evil Khan napisał:

Edycja CCCP zdecydowanie lepiej się prezentuje - jak bym zamiawiał to bym ją wybrał...

Z tego co wiem, to większość osób na forum jak dotąd zamawiała właśnie taką wersję...ludzie mają dosyć kultu Ameryki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z wami nie mogę!

Skrzynak nienaturalna? Grał ktoś w demo, albo betę? Jak wyglada zrzut zaopatrzenia - właśnie w skrzyniach i to nas inspirowało.

Co do flagi - to z mojej harcerskiej aktywności nie przypominam sobie by flagi były "nieprześwitujące" Materiał na flagi zawsze jest cienki ale wytrzymały - dzięki temu flagi mogą powiewać na wietrze - a te są full prof. nawet mają metalowe oczka do podpięcia karabińczyków od linki flagowej.

Co do kolekcjonerek dodam tylko, ze jest ich jak na nas malutko i po równo ZSRR i USA więc - kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 09:07, Anim napisał:

Ja z wami nie mogę!

Czy te słuchawki to są jakiejś firmy czy no-name z tajwańskiego przemytu ;) ?
Czy koszulka w onu wersjach jest taka sama i czy zawiera jakiś napis na odwrocie (plecach w sensie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 09:57, Evil Khan napisał:

> Ja z wami nie mogę!
> > Czy te słuchawki to są jakiejś firmy czy no-name z tajwańskiego przemytu ;) ?
Czy koszulka w onu wersjach jest taka sama i czy zawiera jakiś napis na odwrocie (plecach w
sensie) ?


Słuchawki to zestaw firmy Trust,
Koszulka na plecach ma w tym samy kolorze co fron duże logo gry. W obu wersjach jest ta sama koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja CCCP wygląda super (IMHO lepiej niż USA), z chęcią bym na jednym egzemplarzu położył ręce, tylko kasy brak. Niedawno zamówiłem EK S.T.A.L.K.E.R.a, teraz czekam na EK Wiedźmina, a fundusze są ograniczone. Cóż, może będzie tak jak ze S.T.A.L.K.E.R.em, nawet po jakimś czasie da się tą edycję kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Może warto zrobić listę osób, które zamówiły "Ruską" ES (w tym ja :)) i Amerykańską? Przynajmniej wiedzielibyśmy kogo rozstrzelać za niewierność Mateczce Rosji. ;)

@Evil Khan

Edycja CCCP robi zdecydowanie większe wrażenie niż ta nędzna, niebiesko-biało-czerwona USA (joke ;)).

@Anim

Mógłbyś coś napisać na temat jakości flagi, czapki i koszulki? Skrzyneczka bardzo fajna i oryginalna. Śmiem twierdzić, że jest lepsza nawet od skrzyneczki na amunicję z ES-a CoH.

@Wodzasty

Nie jestem pewien, ale powinno ci chodzić. Jednak dla pewności zalecam dokupienie 512-1024 MB RAM-u. Najlepiej ściagnij demo, choćby stąd: http://miniurl.pl/wicdemo i sprawdź jak działa na twoim PeCecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 09:07, Anim napisał:

Ja z wami nie mogę!

Jakie oburzenie...przepraszam że miałem czelność kwestionować Wasz, jakże słuszny wybór co do skrzyni.

Dnia 11.09.2007 o 09:07, Anim napisał:

Skrzynak nienaturalna? Grał ktoś w demo, albo betę? Jak wyglada zrzut zaopatrzenia - właśnie
w skrzyniach i to nas inspirowało.

Czołgi w drewnianych skrzyniach? Hmm...no,ale fakt, broń i amunicję to w takich skrzynkach się właśnie zrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 14:50, Darkstar181 napisał:

> Ja z wami nie mogę!
Jakie oburzenie...przepraszam że miałem czelność kwestionować Wasz, jakże słuszny wybór co
do skrzyni.



to nie oburzenie - rozbawiło mnie stwierdzenie, że solidna drewniana skrzynia jest nienaturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 13:36, Wodzasty napisał:

Anim, mam takie pytanko:
Pentium 4, 3 GHz
512 RAM
FX 5900 Ultra

Zagram, czy muszę robić upgrade komputera?


Minimalne wymagania systemowe: Windows® XP, Vista (32bit)• Procesor 2.2 GHz lub szybszy • 512 MB RAM (1 GB dla Windows Vista™) • Karta graficzna 128 MB VRAM obsługująca Shader Model 2.0*• Karta dźwiękowa zgodna z DirectX® 9.0c •9 GB wolnego miejsca na dysku twardym• Napęd DVD-ROM •

Karty 5xxx są obsługiwane - więc da radę, choć podpowiem, ze +512MB ramu by pomogło - ja grywałem na A2500+ (tak więc poniżej) i radku 9550 + 1GB RAM, obecnie grywam na A2500+@2600+ i GF7300GT + 1GB ram i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 13:48, Lex napisał:

@Anim

Mógłbyś coś napisać na temat jakości flagi, czapki i koszulki? Skrzyneczka bardzo fajna i oryginalna.
Śmiem twierdzić, że jest lepsza nawet od skrzyneczki na amunicję z ES-a CoH.


Flaga jest nylowa - jak większość flag - jak dla mnie spoko ma nawet biały margines z metalowymi oczkami na karabińczyki. Czapka to dobra czapka z daszkiem - nie wygląda jak badziew z cienkiego materiału - nie odstaje w tej materii od zwykłych czapek z daszkiem. Koszulka bedzie miala podobną jakość jak większość naszych koszulek, a dzięki jednokolorowemu zadrukowi powinna wyglądać prosto i ciekawie podobnie jak to było ze STALKEROWĄ.

A co do kolekcjonerek to radzę się spieszyć bo się kurczy ich liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:55, Anim napisał:

to nie oburzenie - rozbawiło mnie stwierdzenie, że solidna drewniana skrzynia jest nienaturalna.


po prostu niezbyt wyglada na wojskowa skrzynke za malo "sciorana" ;] (sa przeciez skrzynki po mozdzierzach zdajesie drewniane) no dobra ale juz sobie daruje ,bo bedziesz mnie bil ;]

Anim to jak bedzie odpowiesz na pytanie ,ktore zadalem na Twoim GS ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:08, Ali G napisał:

Anim to jak bedzie odpowiesz na pytanie ,ktore zadalem na Twoim GS ? ;]


To nie na temat - ale powiem tak ja zajmuję się grami kilku wydawców Ubisoft nie jest jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Koszulka bedzie miala

Dnia 11.09.2007 o 17:03, Anim napisał:

podobną jakość jak większość naszych koszulek, a dzięki jednokolorowemu zadrukowi powinna wyglądać
prosto i ciekawie podobnie jak to było ze STALKEROWĄ.

A będzie można sobie wybrać jej rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:13, Anim napisał:

> Anim to jak bedzie odpowiesz na pytanie ,ktore zadalem na Twoim GS ? ;]

To nie na temat - ale powiem tak ja zajmuję się grami kilku wydawców Ubisoft nie jest jedną
z nich.


no patrz przynajmniej dowiedzialem sie ze Zajmujesz sie tylko VG, SEGA i Bioware ;]
no to kto ma Ubi pseudo jak mozna (bede meczyl ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować