Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2009 o 23:35, filip1-1 napisał:

Słuchajcie czy na WIN 7 pójdzie CS 1,6 ???


oczywiście, u mnie w domu na dwóch skrajnie różnych komputerach działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pisaliście już o tym 1000razy ale zapytam jeszcze raz- jeśli zmienię sys z visty 32 bit na win 7 32bit to instalować stery z visty (bo ponoć pasują) czy lepiej szukać dedykowanych pod win 7?
I tak jak kolega wyżej- czy steam działa na win 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie powinno być problemów nawet bez tworzenia partycji i ze zwykłym formatem. Szczerze nie spotkałem się z takim problemem ( build 7201 ) nero nie używam ( przestałem kiedy zrobił się zbyt multimedialny ) preferuję CDBurnerXP lub Ashampoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIn7 już dobrze sam w sobie wyposażony w stery jest to czego nie, poza jakimiś starociami i egzotykami, stery do w7 znaleźć powinieneś bez problemu albo będą działać te z Visty, ten drugi przypadek miałem ze swoim kombajnem HP. Steam działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka problemów.Winde rano zainstalowałem i niestety do du*y. W ciągu 30min zaliczyłem jakieś 4 blue screeny czego nigdy wcześniej nie miałem. Do tego nie wykrywa mojej karty dźwiękowej Sound Blaster Live!. System przeinstalowałem na nowo i narazie jest dobrze ale oczywiście karty audio nadal nie wykrywa. Co mam zrobić?

Do tego co pare minut monitor tak jakby się ,,respawnował". Działa po czym wyłącza się i ponownie działa. Taki efekt jak podczas ,,rozmagnesowania". O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 21:42, Crew_900 napisał:

A te włączanie i wyłączanie to chyba przez to , że skończył się okres próbny


Primo okres próbny jest do marca 2010, secundo on już ma pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec - dzis stalem sie uzytkownikiem Windows 7. I nie jest zle, jest wlsciwie wspaniale, siodemka jest o niebo lepsza od XP czy Visty. Ale mam pewien problem, zainstalowalem stery do wszystkiego wszystko dziala ladnie> NO PRAWIE ! Choci o stacje dyskow, wkladam plyte czekam na autorun i(...) Nic, wchodze w moj komputer klikam na ikone stacji dyskow i wyskakuje mi komunikat "Wloz dysk do stacji dyskow G". I wysuwa mi sie plyta spowrotem, i tak w kolko ;o No i co z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wejdź do Panel sterowania->Menadżer urządzeń.
Znajdź na "drzewku" pozycję stacje CD/DVD - rozwiń
P-klik na napędzie -> usuń urządzenie -> kliknij potwierdzenie usunięcia sterowników i urządzenia.
Zrestartuj komputer
Urządzenie powinno samoczynnie, na nowo, zainstalować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uporałem się ze sterami jako tako ale nadal mi sound blastera nie wykrywa i jade na integrze na której działają nie wiedzieć czemu tylko przednie głośniki mimo, że na teście wszystkie działają. Odpaliłem NFS Shift i w grze podczas wyścigu wszystko działa czyli przód, tył i subwoofer. Jeszcze nie kumam o co chodzi.
Poradziłem sobie z oprogramowaniem do mojej kierownicy Logitech Momo.
Narazie tylko krzaczy się coś sub edit bo mimo nowych kodeków itp nie może nic odtworzyć bo ani obrazu ani dźwięku nie ma ale poradziłem sobie allplayerem.

Mam za to nadal problem z wyrzuceniem kilku starych folderów bo mi krzyczy żebym pobrał jakieś pozwolenia od administratora a przecież ja nim jestem. Nie wiem o co chodzi.

Jaki program wirtualny dysk polecacie? Deamon nie działa i nie wiem co tu począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 13:02, Citkowsky napisał:

Narazie tylko krzaczy się coś sub edit bo mimo nowych kodeków itp nie może nic odtworzyć
bo ani obrazu ani dźwięku nie ma ale poradziłem sobie allplayerem.


Ja co prawda przerzuciłem się na BestPlayera ale przy Subedicie z tego co pamiętam to trzeba było zainstalować dodatkową łatę na Vistę i odpalać jako Administrator (kryje się pod prawym klawiszem myszy oraz we właściwościach pliku)

Dnia 22.10.2009 o 13:02, Citkowsky napisał:

Mam za to nadal problem z wyrzuceniem kilku starych folderów bo mi krzyczy żebym pobrał
jakieś pozwolenia od administratora a przecież ja nim jestem. Nie wiem o co chodzi.


Zabezpieczenie VAC (chodzi o to żeby nieproszony program nie naśmieciła w systemie gdzieś da się to wyłączyć ale teraz nie powiem gdzie bo komp z 7 jest na serwisie) w każdym razie należy w okienku z pytaniem kliknąć tak.

Dnia 22.10.2009 o 13:02, Citkowsky napisał:

Jaki program wirtualny dysk polecacie? Deamon nie działa i nie wiem co tu począć.


Daemon działa (w każdym razie najnowsza jego wersja a jak W7 twierdzi inaczej to zignoruj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 13:51, Nufiko napisał:

>>>............



Żadnego okienka nie ma żeby kliknąć tak. wyskakuje tylko komunikat, że należy pobrać od administratora jakieś certyfikaty.

Moja wersja Win 7 to X64 professional, i nie open beta tylko produkt finalny dostępny w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 14:31, Piter_Fersin napisał:

> > >>>............



nic nie kopiowałem bo przed uruchomieniem instalki wyświetlił się komunikat windy, że ten program ma znacze problemy z działaniem na win 7.

Ale bez tego jakby co żyć się da. Gorzej z tym, że tylne głośniki nie działają podczas słuchania muzy itp. Na razie jak już mówiłem tylko w NFS Shift działało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 14:35, Citkowsky napisał:

nic nie kopiowałem bo przed uruchomieniem instalki wyświetlił się komunikat windy, że
ten program ma znacze problemy z działaniem na win 7.


Jak pobierzesz najnowszą wersję Daemon tools to ten komunikat możesz zignorować i wybrać opcję instalacji uruchomienia i wszystko powinno działać bez zarzutów.

Dnia 22.10.2009 o 14:35, Citkowsky napisał:

Ale bez tego jakby co żyć się da. Gorzej z tym, że tylne głośniki nie działają podczas
słuchania muzy itp. Na razie jak już mówiłem tylko w NFS Shift działało wszystko.


A jaki masz odtwarzacz? Z tego co pamiętam to winamp wymagał jakiejś dodatkowej wtyczki/konfiguracji ale niestety dokładniej Ci nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 20:09, Citkowsky napisał:

Kolejny problem. Przestał działać gadżet ,,pogoda i temp". Do tego nie da się wejść
w zakładkę gadżety bo system po prostu nie reaguje na to. O co chodzi?



ccleaner
avg free 9.0 - skan
ccleaner

i ponów pytanie/ lub odpisz czy pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować