kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Syty CDA oj Syty :)) Ja nie mam czasu czytać (tyle ile bym chciał :(, więc jest jakaś szansa, że może dotrwam do grudnia. Hm....chwila....długi weekend....nie...jednak nie dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:08, xDeuSx napisał:

Swoją drogą, jestem ciekaw dlaczego nie ukazała się choćby króciutka recenzja najnowszej
płyty AC/DC - Black Ice. Miesiąc temu mogliśmy czytać o Metallice, więc czemu nie AC/DC?
Brak fanów w redakcji?


A ja liczyłem na reckę Shoguna Trivium i też się przeliczyłem niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:18, Kędziorus napisał:

A ja liczyłem na reckę Shoguna Trivium i też się przeliczyłem niestety ;/


A ja liczylem na recenzje Quantum of Solace. ;) Co sie odwlecze to nie uciecze jak mowi stara indianska zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

> Ehh już mi czasami szkoda klawiatury na wasze żałosne jojczenie... Wygląda na to,
że
> cały 3/4 czasopism, i wortali o grach komputerowych się myli bo daje dobre oceny
Falloutowi
> tylko wy jedni ostatni sprawiedliwi nie macie klapek i widzicie "prawdę"... OH COME
ON
> takiego pieprzenia już od dawna nie słyszałem,
Oj naiwniaku. Po pierwsze nie myli się, tylko z premedyctacją pomija rażące błędy i nie
widzi że z rpg zrobiono fpsa. Poczytaj recenzje zobacz jak są napisane. Nie za bardzo
chyba też orientujesz się w mechanizmach jakie rządza tą branżą. Powtórze się: jak 3/4
czasopism napisze ze kupa nie śmierdzi to znaczy że mam nie ufać temu co czuje ?


>>>A ja przepraszam, co to za doswiadczony branzowiec ukrywa sie pod tym nickiem? Bo rozumiem, ze wszystkie wypaczenia branzy znasz z autopsji a nie "bo ja wiem, ze tak musi byc" czy "bo mi sie tak wydaje"? To moze zrzuc przylbice i powiedz "jam ci - tu nazwisko - i wiem co jest grane". I bedziesz wtedy w moich oczach duzo wiarygodniejszy. Bo poki co brzmisz jak nastolatek, ktory sam wszystko wie najlepiej...

A tak miedzy nami jesli jedna osoba czuje zapach kupy a reszta nie, to moze tez swiadczyc (co pisze bez zlosliwosci) o zaburzeniach pracy mozgu - jedni maja halucynacje wzrokowe, inni wechowe, inni slysza glos Boga albo odkrywaja wszechswiatowy spisek w nich wymierzony, etc.

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

Jest słabym RPG i taka sobie grą.


>>>Skoro tak mowisz, to MUSI tak byc, wszelkie inne opinie sa wykluczone, ew. sa dowodem kretynstwa/sprzedania sie. To chciales uslyszec?

A chcielibyśmy widzieć kontynuację fallouta, a nie

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

masową strzelnakę zrobioną pod konsole i nastawioną na zbicie kasy.


>>>No to kurde trzeba bylo wykupic Bethesde i narzucic swoja wizje gry. A nie obrazac sie na swiat, ze idzie do przodu, ze gry sie upraszczaja, ze nie wiedziec czemu ludzi, ktorzy laduja miliony w produkcje wola tworzyc cos, co zwroci poniesione naklady, a nie ucieszy garstke hardkorowych fanow i nie przekona do kupna calej reszty, nastawionej na inny juz niz w 1998 gameplay.

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

I nie wiem czemu mamy się do tego gatunku przyzwyczaić ? To teraz wszytskie gry będą
robione na taką modłe ?


>>>Bardzo mozliwe. Pora umierac?

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

Po raz kolejny się powtórze: kolejny HOMM czy BG też będzie taki ? A może Blizzard się
pomylił robiąc D3 takie jak poprzedznie części ?

>
>>>A widziales juz na oczy D3? To poczekajmy az wyjdzie, Stalker w pierwszych zapowiedziach tez mial byc calkiem inna gra niz byl finalnie...

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

Czasopisma które pisząc recenzje nagle przestają widzieć to co widzi i na co narzeka
3/4 graczy


>>>Dziwnym trafem wiekszosc opinii o F3 jest pozytywna, wiec zmodyfikowalbym twa wypowiedz tak "czasopisma nie chca sluchac opinii tych hardkorowych fanow, tylko oceniaja gry wedle wlasnego sumienia i kryteriow roku 2008, podle wstreciuchy".


, albo nie uważają za błąd tego co w większości poprzednich receznji było podstawą

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

do obniżenia oceny,


>>>Znaczy sie w 1998? W 1998 FPS majacy 20 h bylby uznany za smiesznie krotki, dzis - za bardzo rozbudowany. Wtedy dostalby za to minusa do oceny, dzis plusa. Ale kogo to obchodzi, ze gry sie przez te dekade mocno zmienily, skor ow XIII wieku za kraziedz bochenka chleba obcinano reke, dzis tez trzeba, albo wysnujemy teorie o tym ,ze wymiar sprawiedliwosci pewnie cos kombinuje i kreci.


są dla mnie nie rzetelne. I nie chodzi tu o to że ktoś "śmiał" dobrze

Dnia 05.11.2008 o 13:41, hehe napisał:

ocenić F3. Recenzja jest od tego żeby przedstawic wady i zalety gry.


>>>A guziczek, prosie pana. Poczytaj sobie pan definicje recenzji. Recenzja jest SUBIEKTYWNYM wrazeniem recenzujacego z tego, co ocenia. Naturalnie wynika z tego, ze nalezy wymieniac wady i zalety, ale czesto to, co dla jednego jest wada, dla drugiego jest zaleta, a dla trzeciego - obojetne (np. styl muzyki w tle). Oczywiscie sa czasem wady dostrzegane przez wszystkich - np. bardzo kiepska optymaluzacja kodu, czy powiedzmy paskudnie niefunkcjonalny interface...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 13:43, hehe napisał:

Recenzja powinna być wyważona i podawać nam najważniejsze zalety i wady gry. Nie trzeba
być antyfanem F3 żeby zobaczyć że oceny w całej branży sa mocno zawyżone ( pewnie marka
fallout robi swoje ), trzeba być natomiast zaślepionym fanem żeby tego nie widzeć :)



A przepraszam, zrob mi wywazona opinie zupy pomidorowej. Raz z punktu widzenia faceta, ktory ja uwielbia, a potem z punktu widzenia goscia, ktory jej nienawidzi. I porownaj. I gwarantuje, ze jesli uczciwie podejdziesz do zadania, to to beda bardzo rozne receznej.

Co to znaczy "wywazona"? "gra jest do bani, ale na pewno sa tacy, ktorym sie spodoba i beda tacy, ktorym sie troche spodoba"? Autor ma wyglosic SWOJA opinie, a zakladamy ze grajac w gre nie jest ani jej dzikim fanem ani dzikim antyfanem, bo to moze wypaczyc obraz.

Twoje wypowiedzi najwyrazniej swiadcza o braku owe obiektywizmu, obrazasz sie na caly swiat, ze ''zawyza ocene'' i faktycznie trzeba byc zaslepionym by nie dostrzec bijacej z twych postow wscieklosci na ludzi, ktorzy smia miec inna niz TY + friends opinie. Zal.pl, prosze pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 14:05, hehe napisał:

Wyobraź sobie swoją ulubioną grę i pomyśl sobie że jej kontynuacja to będzie zupełnie
inny gatunek nie pasujący Ci to tej gry. Zrozumiesz co mieli Ci tak zwani antyfani na
mysli :)


>>>Widzisz, jedna z moich ulubionych gier przerobiono calkowicie - lacznie ze zmiana gatunku. :/ Do tego przerobiono kiepsko, bo przerobka zostala ogolnie przez branze zjechana. Mialem powody by sie obrazac na swiat. I wiesz co robie? Gram we wczesniejsze wersje. I nie placze, krzycze, szarpie szaty, bo to i tak niczego nie zmieni, a najwyzej dorobie sie etykietki "histeryka". OMG, swiat mi sie zawalil, bo najnowsza odslona gry jest nie taka jak chcialem, o biada, mi biada, nadchodzi Armageddon, chyba sie potne polamanym kompaktem...

Dnia 05.11.2008 o 14:05, hehe napisał:


F3 jest taki sobie, pograć można jak ktoś lubi proste strzelanki, ale jest słabym RPG
a jako kontynuacja fallouta jest beznadziejny.


To jest twoja opinia, ktora szanuje choc nie podzielam. Ale nie mowie "jestes glupi, skoro nie potrafisz dostrzec, ze..." czy "pewnie sie sprzedales..." itd. itp. Bo rozumiem, ze masz swiete prawo do wlasnej opinii na ten temat. I jakos mi z tego powodu korona z glowy nie spadla, a moj cien nie jest od tego krotszy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 23:35, Spector 109948 napisał:

@Astropath: zonk tym większy że recenzję WARa pisał fan WoWa. No ale takie cuda to tylko
w CDA:)
Pierwszy akapit - dziennikarze to nie taki odrębny gatunek, wszak "magiczna koperta"
(lub jej inne wcielenie) potrafi zdziałać cuda.


Kazdy sadzi innych wedle swej miary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler >>> Mam do Ciebie prośbę. ;)

Możecie pociągnąc za język kogoś z Cenegi, co do cholery dzieje się z Combat Mission: Shock Force, bo skubańce na moje emaile nie odpowiadają?

Konkretnie sprawa dotyczy patcha 1.10, który nie wiem w końcu czy w ogóle ukaże się w Polskiej wersji językowej, która jakby nie było wrzuciliście na cover''a.

Tak sobie myślę, że albo Cenega straciła w ogóle prawa do tego tytułu lub też zamierzają niebawem wydać "bundle" z Polska wersją dodatku "Marines", tak jak to robi właściciel Cenegi, czyli Rosyjski 1C.
Chciałbym się dowiedzieć co w końcu z tą grą będzie w Polsce, bo jeśli jednak Cenega straciła prawo do tytułu albo zwyczajnie go "olała" i w ogóle nie zamierza wydawać patcha 1.10, to nie dość, że nabili Was "w butelkę", dając tytuł w który i tak nie będzie sensu grać, a po drugie jeśli to prawda, to nie omieszkam opublikować "dziękczynnego" dla Cenegi artykułu na mojej poczytnej i opiniotwórczej ;D stronie.

Byłbym zaiste dźwięczny jakby udało się wam coś dowiedzieć w tej sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 00:10, Spector 109948 napisał:

> Gdybys przyszedl do mnie do pracy cos zalatwiac i zarzucilbys mi, ze przyjmuje
"magiczne
> koperty" nie popierajac tego zadnymi dowodami to by ciebie ochrona obiektu wyprowadzila.

> Jestem urzednikiem. :)

Dziennikarz a urzędnik to chyba inna kategoria, urzędnik też musi jeździć na delegacje
i "śpiewać jak mu karzą"? Może ale tu już chodzi o wprowadzanie ludzi w błąd i to mnie
naprawdę denerwuje, nie to że mi się jakaś recenzowana gra podoba czy nie.


Dziennikarz to zawod "zaufania publicznego" i jego podwazanie, publicznie sugerujac przyjecie lapowki, jest jak najbardziej powodem by osobie stawiajacej taki zarzut poslac pozew o znieslawienie czy pomowienie etc. Jesli tego nie robie, to tylko dlatego, ze biore poprawke na wiek autora, ktory jeszcze nie rozumie, ze jest odpowiedzialny za swe slowa. Tym niemniej lojalnie ostrzegam, ze kiedys moge miec kiepski dzien albo co, a i dzial prawny Bauera marudzi nam, ze malo zlecen im dajemy, wiec moge sie zmobilizowac i bedzie przykrosc.
Nastepnym razem prosze albo o zamkniecie paszczy zanim sie wypowie takie slowa, albo o przedstawienie jakichkolwiek sensownych dowodow na poparcie swej tezy - a dowod "skoro dali grze X ocene Y, a ja uwazam, ze jest za wysoka, to na pewnio wzieli za to kase" to miedzy nami zaden dowod, tylko zalosna spekulacja.

Dnia 05.11.2008 o 00:10, Spector 109948 napisał:

Jesli komus podoba sie
> gra, ktora tobie nie odpowiada a ten ktos pisze pozytywna opinie to znaczy, ze jest
lapowkarz
.
Patrz wyżej. Wprowadzanie (świadome) ludzi w błąd, nierzetelna recenzja. Oba aspekty
powinny być piętnowane z całą surowością.


>>>Aha. Teraz jeszcze zarzut swiadomego wprowadzania w blad i nierzetelnosci. Oj, kurde, nie kus losu, czlowieku. Jestes pelnoletni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:01, Wojman napisał:

Tak swoja droga na okladce z F3 jest blad, ktorego podobno mialo nie byc. Przy pelnej
wersji gry Squad Assault West Front sa takie literki PL, a gra jest w wersji angielskiej.


>>>Ano. DTP dostanie po dupie, bo pare razy skreslalismy na kolejnych wydrukach to PL a oni twierdzili, ze naniesli poprawke. :/

Dnia 04.11.2008 o 20:01, Wojman napisał:


Kolejna sprawa - nadal nie ma kluczy do Codename: Panzers Faza Druga. :/ To juz naprawde
przesada, wyszedl kolejny numer CDA, a nie zadbano o to, zeby w poprzednim numerze byla
pelna wersja gry. Na razie jest ona pelnawa. A w samym CDA brak jakiejkolwiek informacji
na ten temat, w tym przypadku niestety redakcja chowa glowe w piasek i udaje, ze problemu
nie ma.


>>>Nie udaje, problem jest po stronie producenta, ktory "rznie glupa" z niejasnych dla nas powodow. Jesli w ciagu najblizszych dni nie udostepni ich, kierujemy sprawe do sadu, bo to naruszenie warunkow umowy sprzedazy gry na cover. W imieniu redakcji przepraszam za zamieszanie w tej sprawie, ale tu naprawde wina nie jest po naszej stronie, choc to na nas leca gromy od - slusznie - wk... graczy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 20:28, junior17 napisał:

Ciekawe jaką ocenę by wystawił Gem.ini (który ponoć jest wielkim fanem serii Fallout)?
Pozdrawiam


Zajrzyj do Gamewalkera... tam jest opinia Gema o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:47, Robak 007 napisał:

> Najlepszym według mnie wyborem byłoby zrobienie recenzji łączonej jak w przypadku
np
> Call of Duty 2. Jeden z piszących pisałby z perspektywy fana Fallouta, a drugi jako
osoba
> dla której Fallout jest obojętny.
Popieram. Czytałem tą reckę i podobna do niej bodaj w Świecie Gier Komputerowych (R.I.P.)
i była bardzo fajna. Dobrze by było, gdyby recenzje najgłośniejszych gier były recenzowane
w ten sposób ;)


Owszem ale z powodow technicznych i nie tylko, nie dalo sie tak zrobic. A nie powiem, byl taki pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, z ciekawosci zajrzalem na gamerankings

F3 ma sresnia 93.5% na PC i bardzo podobne na X-box i PS3. W recenzjach najnizsza ocena jaka dostal w ogole to 8/10. Kurcze, Bethesda musiala z 100 milionow euro wydac na lapowki, zeby CALY swiat przekupic. Tylko mala wioska Galow... eee.. ortodoksyjnych fanow, broni sie jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak czytam sobie te wszystkie narzekania graczy na F3 i cieszę się, że nie grałem w poprzednie części (tak, tak, wiem - to grzech - ale wtedy nie miałem jeszcze komputera:)), bo teraz pewnie sam bym przeklinał twórców, że spartolili grę. A tak, podszedłem do gry z dystansem, bez jakichś wielkich oczekiwań i jestem bardzo zadowolony,powiem więcej - w pełni zgadzam się z wysoką średnią ocen ;) Ale to tylko takie moje skromne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:18, smuggler napisał:

Twoje wypowiedzi najwyrazniej swiadcza o braku owe obiektywizmu, obrazasz sie na caly
swiat, ze ''zawyza ocene'' i faktycznie trzeba byc zaslepionym by nie dostrzec bijacej
z twych postow wscieklosci na ludzi, ktorzy smia miec inna niz TY + friends opinie


Tak, tak zapieniłem się z wściekłości i chodze obrażony na cały świat i w ogóle....jakbym nie miał innych problemów w życiu tylko to czy komuś się gra podoba czy nie. Szczerze mówiąc mam w nosie, możecie nawet pomnik wystawić Bethesdzie.
Jak widzę posiadanie własnego zdania i wygłaszanie go publicznie + uzasadnienie to narażanie się na nieprzyjemnosci. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje a pan Kowalski ma swoje...

A tak na marginesie, to + friends to całkiem sporo ludzi podzielających zdanie co do zawyżania oceny F3 i to nie tylko na tym forum. Rozumiem że musisz bronić swojego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

A tak miedzy nami jesli jedna osoba czuje zapach kupy a reszta nie, to moze tez swiadczyc
(co pisze bez zlosliwosci) o zaburzeniach pracy mozgu - jedni maja halucynacje wzrokowe,
inni wechowe, inni slysza glos Boga albo odkrywaja wszechswiatowy spisek w nich wymierzony,
etc.


A jeszcze inni nie widzą wad gry... Rozumiem że musisz bronić swojego pracodawcy. Jest sporo ludzi którzy mają naprawdę hardkorowe podejśćie do tematu F3 i ich argumenty są jak najbardziej słuszne. A przynajmniej nikt jeszcze żadnemu sensowanie nie zaprzeczył. Jest też sporo ludzi narzekających na zbyt pochlebne opinie i pomijanie oczywistych błędów gry i im tez trudno odmówić racji. Przykładów były sporo na wielu stronach wielu tematówi i na wielu forach. Nie wmawiaj więc ludziom ż jest tylko garstka tych co śmią powiedzieć coś złego o F3.

Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

> Jest słabym RPG i taka sobie grą.

>>>Skoro tak mowisz, to MUSI tak byc, wszelkie inne opinie sa wykluczone, ew.
sa dowodem kretynstwa/sprzedania sie. To chciales uslyszec?


Nic nie chciałem usłyszeć, po prostu napisałem swoje zdanie do którego podobno mam prawo. Nie denerwuj się tak złosc pięknośći szkodzi...

Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

>>>No to kurde trzeba bylo wykupic Bethesde i narzucic swoja wizje gry.


Że też na to nie wpadłem...

Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

>>>Bardzo mozliwe. Pora umierac?


A co ma piernik do... ?

Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

>>>A widziales juz na oczy D3? To poczekajmy az wyjdzie, Stalker w pierwszych
zapowiedziach tez mial byc calkiem inna gra niz byl finalnie...


Widziałem gameplay`e itd i to chyba wystarczy żeby stwierdzic ze pierwotna koncepcja gry nie została zmieniona ?

Dnia 06.11.2008 o 08:14, smuggler napisał:

>>>Dziwnym trafem wiekszosc opinii o F3 jest pozytywna


No i co z tego ? Mi też się gra sama w sobie nawet podoba. Ot przyjemny shooter z elementami rpg, ale denerwuje mnie jak połowa pism na świecie trąbi o powrocie króla rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:00, hehe napisał:

> Twoje wypowiedzi najwyrazniej swiadcza o braku owe obiektywizmu, obrazasz sie na
caly
> swiat, ze ''zawyza ocene'' i faktycznie trzeba byc zaslepionym by nie dostrzec bijacej

> z twych postow wscieklosci na ludzi, ktorzy smia miec inna niz TY + friends opinie

Tak, tak zapieniłem się z wściekłości i chodze obrażony na cały świat i w ogóle....jakbym
nie miał innych problemów w życiu tylko to czy komuś się gra podoba czy nie. Szczerze
mówiąc mam w nosie, możecie nawet pomnik wystawić Bethesdzie.


>>>To jesli nie masz z tym problemu, to czemu dosc obsesyjnie to drazysz? Widze tu jakas taka sprzecznosc w dzialaniach.

Dnia 06.11.2008 o 11:00, hehe napisał:

Jak widzę posiadanie własnego zdania i wygłaszanie go publicznie + uzasadnienie to narażanie
się na nieprzyjemnosci. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje a pan Kowalski ma swoje...


>>>Jak widze rozumiesz gloszenie wlasnego zdania w ten sposob, ze kazdy ma prawo glosic wlasne zdanie, o ile jest zgodne z twoim, bo kazde inne traktowane jest jak gloszenie herezji albo dowod na sprzedanie sie. :) I tu tkwi problem - nie podoba sie wam F3? Macie swiete prawo pluc na niego ile wlezie. Ale nie zabraniaj innym by sie nim cieszyli, jesli uwazaja ze warto, nie wyciagaj z tego dziwnych wnioskow itd.

Dnia 06.11.2008 o 11:00, hehe napisał:

>
A tak na marginesie, to + friends to całkiem sporo ludzi podzielających zdanie co do
zawyżania oceny F3 i to nie tylko na tym forum. Rozumiem że musisz bronić swojego pracodawcy


>>>Niby kogo, Bethesdy? A ty i friends na tym forum to ilu ludzi? 100? 1000? 10.000? Bo jesli gre kupi np. 10 mln ludzi to nawet 10.000 marudow to bedzie tylko malutki promil calosci, a wiadomo ze NIGDY sie WSZYSTKIM nie dogodzi, wiecto, ze sa tacy, ktorym sie gra nie podoba, to oczywista oczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 08:31, smuggler napisał:

> > Gdybys przyszedl do mnie do pracy cos zalatwiac i zarzucilbys mi, ze przyjmuje

> "magiczne
> > koperty" nie popierajac tego zadnymi dowodami to by ciebie ochrona obiektu
wyprowadzila.
>
> > Jestem urzednikiem. :)

> Dziennikarz a urzędnik to chyba inna kategoria, urzędnik też musi jeździć na delegacje

> i "śpiewać jak mu karzą"? Może ale tu już chodzi o wprowadzanie ludzi w błąd i to
mnie
> naprawdę denerwuje, nie to że mi się jakaś recenzowana gra podoba czy nie.
>

Dziennikarz to zawod "zaufania publicznego" i jego podwazanie, publicznie sugerujac przyjecie
lapowki, jest jak najbardziej powodem by osobie stawiajacej taki zarzut poslac pozew
o znieslawienie czy pomowienie etc. Jesli tego nie robie, to tylko dlatego, ze biore
poprawke na wiek autora, ktory jeszcze nie rozumie, ze jest odpowiedzialny za swe slowa.
Tym niemniej lojalnie ostrzegam, ze kiedys moge miec kiepski dzien albo co, a i dzial
prawny Bauera marudzi nam, ze malo zlecen im dajemy, wiec moge sie zmobilizowac i bedzie
przykrosc.
Nastepnym razem prosze albo o zamkniecie paszczy zanim sie wypowie takie slowa, albo
o przedstawienie jakichkolwiek sensownych dowodow na poparcie swej tezy - a dowod "skoro
dali grze X ocene Y, a ja uwazam, ze jest za wysoka, to na pewnio wzieli za to kase"
to miedzy nami zaden dowod, tylko zalosna spekulacja.


> Jesli komus podoba sie
> > gra, ktora tobie nie odpowiada a ten ktos pisze pozytywna opinie to znaczy,
ze jest
> lapowkarz
.
> Patrz wyżej. Wprowadzanie (świadome) ludzi w błąd, nierzetelna recenzja. Oba aspekty

> powinny być piętnowane z całą surowością.

>>>Aha. Teraz jeszcze zarzut swiadomego wprowadzania w blad i nierzetelnosci.
Oj, kurde, nie kus losu, czlowieku. Jestes pelnoletni?


Dobra zwolnijmy obaj bo jeszcze mnie poślesz do sądu za wyrażanie własnej opinii. Może źle się wyraziłem i mogło to wyglądać tak że "kto jest innego zdania niż ja jest be" ale nie o to mi chodziło.
Chciałem podzielić się moimi wątpliwościami, przykro mi że doszło do tak niebezpiecznej zawieruchy.
BTW. Co ma do tego pełnoletność? Dojrzałym można być zarówno przed jak i po 18 roku życia.
Co do kopert - tu już doszło do zawirowania a chodziło mi o coś innego. To mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

> A tak miedzy nami jesli jedna osoba czuje zapach kupy a reszta nie, to moze tez
swiadczyc
> (co pisze bez zlosliwosci) o zaburzeniach pracy mozgu - jedni maja halucynacje wzrokowe,

> inni wechowe, inni slysza glos Boga albo odkrywaja wszechswiatowy spisek w nich
wymierzony,
> etc.

A jeszcze inni nie widzą wad gry... Rozumiem że musisz bronić swojego pracodawcy.


>>>Jakas obsesja? Nikogo nie musze bronic, bo niby kogo i za co? Nic nie rozumiesz, bracie, najwyrazniej, bo sobie wszystko tlumaczyc "no tak, on MUSI tak mowic/myslec/pisac, bo cos tam". Jak tobie sie F3 nie podoba - to to jest twoja suwerenna decyzja. Jak mi sie podoba "rozumiem, musisz tak mowic, bo..." Strasznie zerojedynkowe myslenie...


Jest

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

sporo ludzi którzy mają naprawdę hardkorowe podejśćie do tematu F3 i ich argumenty są
jak najbardziej słuszne.


>>>Z punktu widzenia hardkorowca.

A przynajmniej nikt jeszcze żadnemu sensowanie nie zaprzeczył.

>>>Poniewaz kazde zaprzeczenie NASZYM SENSOWNYM argumentom z zalozenia jest bez sensu... :)

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

Jest też sporo ludzi narzekających na zbyt pochlebne opinie i pomijanie oczywistych błędów
gry i im tez trudno odmówić racji.


>>> Zbyt pochlebne, czyli nie takie jak MY uwazamy, za SLUSZNE. czytaj: mozesz oceniac jak chcesz, pod warunkiem, ze chcesz oceniac jak my. :) Ciagle ta sama spiewka.


Przykładów były sporo na wielu stronach wielu tematówi

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

i na wielu forach. Nie wmawiaj więc ludziom ż jest tylko garstka tych co śmią powiedzieć
coś złego o F3.


>>>Garstwa w stosunku do ilosci tych, co nie maja takich zastrzezen. To moze byc i 100.000 ludzi nawet, czemu nie.

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

> > Jest słabym RPG i taka sobie grą.
>
> >>>Skoro tak mowisz, to MUSI tak byc, wszelkie inne opinie sa wykluczone,
ew.
> sa dowodem kretynstwa/sprzedania sie. To chciales uslyszec?

Nic nie chciałem usłyszeć, po prostu napisałem swoje zdanie do którego podobno mam prawo.
Nie denerwuj się tak złosc pięknośći szkodzi...


>>>Kto tu sie denerwuje? Nie ja nie moge spac, ze F3 nie jest taki jak sobie wymarzyliscie, i ze recenzje sa z gruntu pochlebne. Ja spie znakomicie, nawet jakby przerobili F3 na Tetrisa.

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:

> >>>No to kurde trzeba bylo wykupic Bethesde i narzucic swoja wizje gry.

Że też na to nie wpadłem...


>>>>Czemu mnie to nie dziwi? :) Nie wpadliscie tez na to ,ze gry sie robi zeby na nich zarobic, a nie spelniac marzenia fanow, wiec zasada jest taka, ze jesli mozna jedno z drugim polaczyc to swietnie, ale jak nie, to sie robi gre tak, by miala masowa sprzedaz, a nie zeby trafila w gusta wzglednie waskiej grupki odbiorcow i okazala sie marketingowa porazka. Life is hard...


Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:


> >>>A widziales juz na oczy D3? To poczekajmy az wyjdzie, Stalker w pierwszych

> zapowiedziach tez mial byc calkiem inna gra niz byl finalnie...

Widziałem gameplay`e itd i to chyba wystarczy żeby stwierdzic ze pierwotna koncepcja
gry nie została zmieniona ?


>>>Wybacz ale jesli sie okaze pozniej, ze testerzy twierdza gremialnie "nudne, niegrywalne" to sie to zmieni radykalnie.

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:


> >>>Dziwnym trafem wiekszosc opinii o F3 jest pozytywna

No i co z tego ? Mi też się gra sama w sobie nawet podoba. Ot przyjemny shooter z elementami
rpg, ale denerwuje mnie jak połowa pism na świecie trąbi o powrocie króla rpg.


>>>Marketing. Skoro tworcy nazwali go FALLOUT, ktory jest krolem RPG, to co maja pisac? Krol wrocil, a ze malo podobny do siebie? Ale nazwisko sie zgadza, odciski palcow tez, no to on ci jest. :)

Dnia 06.11.2008 o 11:18, hehe napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się