kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 14:24, fryderykwiktor napisał:

CDA mnie rozwala!
Cytuję:
"Jesteś zadowolony z pracy w redakcji?
Ależ skąd-przykkuli mnie do kaloryfera i cóż zroić,muszę pracować..."
Jeżeli odpiszecie kto to napisdał to będę wdzięczny :)


Jak kto to napisał ?:P To napisał nie jaki "kaczek" a odpisał oczywiście Smuggler :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł joł ;D A może mi ktoś powiedzieć jaką ocenę dostał Fallout 3? Bo jedni mówią, że gierka jest super, a drudzy, ze crap ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 15:36, Mikex napisał:

Joł joł ;D A może mi ktoś powiedzieć jaką ocenę dostał Fallout 3? Bo jedni mówią, że
gierka jest super, a drudzy, ze crap ;P


9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 15:40, Tomek1120 napisał:

U mnie w kiosku była tylko okładka z Red Alert. Ale na szczęście tą chciałem kupić.



U mnie też tylko z RA ;) Ale właśnie tą chciałem tak jak ty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout3 dostał 9? To chyba jakaś kpina, problemów technicznych miał chyba więcej niż Sacred2 a ten drugi jest przynajmniej od niego o wiele grywalniejszy. Liczyłem na jakaś dobrą ocenę (6-7+) ale widać się przeliczyłem. Pewnie recenzent już był o krok od dania "dziesiątki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:13, 0HoMicide0 napisał:

Dlaczego są aż 2 okładki?


Bo nie mogli się zdecydowac którą wybrac.

A ja mam tą z Falloutem i w kiostku i tak była chyba tylko ta, a i tak tą wolałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 16:49, Thalanthas napisał:

A ja mam tą z Falloutem i w kiostku i tak była chyba tylko ta, a i tak tą wolałem.


Wybór okładki jest dla mnie bez znaczenia. Nie ocenia się książki po okładce. Jeśli chodzi o recenzje F3 to ujmę to tak - gdyby oceniać tą grę jako taką, która ma trafić do tych którzy nie grali w poprzednią to ocena się zgadza, ale uwzględniając całą serię to powinno być 6-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z Falloutem podobno jest różnie. Niektórych potrafi zauroczyć, ale podobno bugi tak porażają w tej grze, że 1dno oczko za nie same powinno być nizej.
Najbardziej przyczepić się można do recenzji Warhammer Online... Tak to jest, jak recenzje innego MMO pisze fan WoW''a... (tak, recenzent jest fanem i to bardzo...). Brak obiektywizmu. Zresztą szkoda gadać, mam nadzieję że znajdą się ludzie, nie opierający się na tej recenzji, która zjechała WO z błotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie WARa do Guild Wars na końcu recenzji tego pierwszego jest niezwykle błyskotliwe ^^
Może ja się nie znam ale te gry wydają mi jednak całkowicie różne.

Odnośnie Fallouta 3 - zaczyna mi się wydawać, że znaczki jakości zaczęli rozdawać na lewo i prawo. Można być prawie pewnym, że co drugi głośny tytuł taki znaczek dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem o co wam chodzi z falloutem 3!
Spoko grafa,Fabuła tesz niczego sobie a wy chcecie mu dać 7!
Gry Akcji czy tam FPS z elementami RPG nie spotyka się często...
Pare niedociągnięć nie oznacza słowa gra do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to mnie rozczarowali jeśli chodzi o F3 ...zawsze tak mocno ekipa CDA podkreślała jakie wielkie były pierwsze Fallouty, a tutaj popłuczyny po serii dostają taką ocenę =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:53, fryderykwiktor napisał:

A ja tam nie wiem o co wam chodzi z falloutem 3!
Spoko grafa,Fabuła tesz niczego sobie a wy chcecie mu dać 7!
Gry Akcji czy tam FPS z elementami RPG nie spotyka się często...
Pare niedociągnięć nie oznacza słowa gra do bani!


To ty nie czytałeś wątku? Grasz w grę czy grafikę (pomijając to że grafa słaba)? 7 to i tak dla niego za dużo. Parę niedociągnięć? No ba, to że części się wywala i dziwnie chodzi czy inne problemy techniczne to bzdety, taaa.

A recenzja WARa - kolejna kpina. Jeśli recenzuje ją fan WoWa, chyba w normalnej sytuacji (no tak, "CDA" i "normalne sytuacje" się wykluczają) nie powinien on recenzować; stronniczości mówię nie.
Niestety ale obecny numer muszę olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rzadko pisuje na forum CD-Action, ale tym razem nie wytrzymalem.
Jestem fanem WoW, gram od poczatku. Rowniez od poczatku (open beta) gram w WAR-a.
Ja rozumiem, że ktos moze byc fanboyem i patrzec tylko przez pryzmat Stormwind i Shattrath, ale tak bzdurnej i nieobiektywnej recenzji jak rezenzja WAR-a nie widzialem w CDA odkad je czytam...
Spodziewam sie jakiegos sprostowania, wyjasnienia, moze notki od Naczelnego - w recenzji sa zawarte informacje niezgodne z prawda, nieobkiektywne oceny i po prostu stek bzdur... Trudno mi sie wypowiedziec jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy, ale wg mnie byc moze recenzent gral w cos innego...
A za najwiekszy blad uwazam ocene WAR-a przez pryzmat WoW-a, co jest kompletnie bez sensu - obie gry sa ukierunkowane na cos innego i porownania takie nie maja sensu.
A autora recenzji zapraszam na serwery producenta i sprawdzenie jak sei sprawy maja w rzeczywistosci (nie gral chyba na nieleglanym privie, nie???)
Ten wypadek przy pracy dziwi podwojnie, bo jakosc numeru (tekstow i artykolow) jest bez zarzutu.
Wierze, ze to naprawde tylko "sie wymsklo"

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego numeru najbardziej mnie interesowały dwie recenzje RA3 i WAR. Tego drugiego i tak w planach nie miałem zamiaru kupować, zresztą znam opinie osób w to grających (dobrze znających lore tego świata), które również niezbyt pozytywnie się o tej grze wypowiedziały. Może nawet trochę ostrzej niż w recenzji w CDA. Sama recenzja natomiast wydaje mi się dobra i rzetelnie napisana. Moim zdaniem dobrze wypunktowano słabe, praktycznie znikome PvE w WAR. Trudno tutaj uniknąć porównań do WoW, ale ten np. oferuje zarówno świetne PvE jak i PvP (mocno ustępujące, moim zdaniem, pod względem wykonania do PvE, ale niemniej ma swoich fanów). Tu jest ważna rzecz, że WoW mimo to potrafi przyciągnąć do siebie dość zróżnicowane grupy graczy, WAR póki co takiego potencjału nie prezentuje. Ocena wystawiona grze moim zdaniem odpowiednia.

Co do RA3 - nad zakupem tej gry się waham, ale recenzja trochę mnie do niego zachęciła. Jednak gwoli ścisłości recenzent mógł wspomnieć o "modnych" zabezpieczeniach EA, które ustalają maksymalną liczbę instalacji w ogóle (jak dla mnie to się liczy na duży minus, nie na tyle, aby negować grywalność gry czy jej ogólny poziom wykonania, jednak pewnym mankamentem to jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się