Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Mam pytanie zrobiłby mi ktoś lay bo ja sie muszę przyznać że nie umię :)
I bardzo bym prosił
1. W środku czarno-czerwone tło
2.po bokach gruby czerwony kolor
3. I przede wszystkim czytelny
z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:08, Kolumb95 napisał:

Prosiłbym o zrobienie białej mgiełki 50% do tego obrazka.


Ciemna mgła.....

20080316142326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy potrafiłby ktoś zrobic mgłę do tego obrazka? (około 50%, bo ja mam nowego GIMP''a i nie wiem jak to zrobic w nim.....nie mogę nigdzie znaleźc opcji gdzie mogłabym zaznaczyc jakieś pole i przyciemnic [mam GIMP''a 2]) Proszę :)

20080316213511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:46, loytartoreto napisał:

btw. Wyłumacz Ci jak to zrobić? ;)



Dziękuje ;* Znaczy chcesz wytłumaczyc jak się to robi? Jeśli możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:52, 332 napisał:

Dziękuje ;* Znaczy chcesz wytłumaczyc jak się to robi? Jeśli możesz...

A więc tak otwierasz w Gimpie wybraną tapetę, potem otwierasz nowy plik, szerokość 850px, wysokość zależy od tapet, potem rozwijasz ,,Opcje zaawansowane'''', ,,Wypełnienie'''' i wybierasz ,,Przezroczystość'''', wybierasz kolor farby i wypełniasz nią te przezroczystość, potem na górze ,,Zaznaczenie''''--->,,Wszystko'''', ,,Edycja''''---> ,,Skopiuj'''' i wklejasz na tą tapete, automatycznie ustawi się na środku, potem ,,ctrl+l'''' i ustawiasz procent krycia. Na końcu ,,Obraz''''--->,,Spłaszcz obraz'''' zapisujesz i gitara ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:59, loytartoreto napisał:

> Dziękuje ;* Znaczy chcesz wytłumaczyc jak się to robi? Jeśli możesz...
A więc tak otwierasz w Gimpie wybraną tapetę, potem otwierasz nowy plik, szerokość 850px,
wysokość zależy od tapet, potem rozwijasz ,,Opcje zaawansowane'''', ,,Wypełnienie''''
i wybierasz ,,Przezroczystość'''', wybierasz kolor farby i wypełniasz nią te przezroczystość,
potem na górze ,,Zaznaczenie''''--->,,Wszystko'''', ,,Edycja''''---> ,,Skopiuj''''
i wklejasz na tą tapete, automatycznie ustawi się na środku, potem ,,ctrl+l'''' i ustawiasz
procent krycia. Na końcu ,,Obraz''''--->,,Spłaszcz obraz'''' zapisujesz i gitara ;).


Ja chyba posiadam inną wersję, bo w ogóle nie wiem gdzie to wszystko jest...
Na jakiej wersji to sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o jakies stylowe obramowanie głównej czesci mojego GSa cos w rodzaju cienkiej linii. moze byc kawaleczek tylko a ja sobie to pokopiuje zeby objelo caly obszar stronki. Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o to aby ten obrazek podany niżej był po lewej stronie, a po prawej czyste pasujące tło aby mogły tam się znajdować wpisy. Będę wdzięczny za pomoc. Nagłówkiem też bym nie pogardził :) Obrazek można oczywiście zmniejszyć jeśli trzeba.

20080317174005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 22:11, 332 napisał:

Ja chyba posiadam inną wersję, bo w ogóle nie wiem gdzie to wszystko jest...
Na jakiej wersji to sprawdzałeś?


hm... to może spróbuj tak :

1. otwierasz tapetke ( w Gimpie oczywiście ;) )
2. nowy plik - szerokość na 850 pixeli, długość zależna od długości tapetki
3. Warstwa --- Przezroczystość ---- Zmiana koloru w alfę ( te "czynności" robimy w oknie z "nowym plikiem" ;) )
4. Teraz wycinamy to przezroczyste pole, czyli : Edycja --- wytnij
5. Wklejamy tam, gdzie mamy otwartą tapetkę, czyli : edycja ---- wklej --- iii... tu polecam kliknąć na : warstwa --- dodaj nową warstwę
6. OK. mamy dwie warstwy ;) ... otwieramy sobie okienko ze "spisem" warstw ( Ctrl + L ) ... zaznaczamy tą przezroczystą i możemy ją sobie ''''pomalować'''' na wybrany kolor używając "kubełka z farbą" ;D
7. Nadal mamy zaznaczoną przezroczystą warstwę --- ustawiamy krycie warstwy na, hm... ok. 50 % , zresztą idzie według uznania ;) ... ( krycie warstwy widać w okienku --- Ctrl + L -- tak dla pewności :D )
8. Łączymy warstwy
9. Wklejamy na GS''a
10. ... i pokazujemy znajomym swojego nowego, wspaniałego ( lub nie,lol xD ) lay''a :D

THE END :D

btw. ja też nie mam tych opcji, które wypisał loytartoreto, choć mam wersję 2.4 ... a przynajmniej nie mogłam znaleźć ( choć mogę winić w tym przypadku moją ... yyy... "sklerozę" do "zapamiętywania" różnych funkcji w GIMP''ie :DD )

Nio... miłego GIMP''owania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proźbę, a mianowicie :
Proszę o zrobienie layoutu na Gramsajta ( no chyba że ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak można takowy zrobić np. w Gimpie bo ja nie za bardzo potrafię obsługiwać ten program ;P )
A więc proszę żeby layout był związany z grą typu Counter Strike, Battlefield 2 i najlepiej jak można by było dodać bęlką lub nagłówkowi jakiś... mroczniejszy klimat :)
Jeśli ktoś mógłby zrobić taki layout, lub mógłby napisać, jak takowy zrobić to bardzo proszę napisać w odpowiedzi na ten post napisać, lub na GG ( mój numer to : 9700412 ).
Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytnie zrobił by mi ktoś laya związanego z Jakimś piłkarzem np. Ronaldinho najbardziej mi chodzi o to że by był czytelny da sie zrobić ??
Sam raz też próbowałem robić ale mi nie wyszło nawet niepowiem co mi wyszło bo nie uwieżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:07, Dekerinho6 napisał:

Witam i mam pytnie zrobił by mi ktoś laya związanego z Jakimś piłkarzem np. Ronaldinho
najbardziej mi chodzi o to że by był czytelny da sie zrobić ??
Sam raz też próbowałem robić ale mi nie wyszło nawet niepowiem co mi wyszło bo nie uwieżycie
:P

Ciekawość mnie zżera, co Ci wyszło ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:10, choper napisał:

> Witam i mam pytnie zrobił by mi ktoś laya związanego z Jakimś piłkarzem np. Ronaldinho

> najbardziej mi chodzi o to że by był czytelny da sie zrobić ??
> Sam raz też próbowałem robić ale mi nie wyszło nawet niepowiem co mi wyszło bo nie
uwieżycie
> :P
Ciekawość mnie zżera, co Ci wyszło ? ;]

A jakiś taki rysunek czarno czerwony nawet taki jaskrawy ale ja nie umię robić Layów i dlatego proszę was o pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować