Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Mam prośbę, mógłby mi ktoś zrobić lay o tematyce związanej z Play Station 3, bardzo prosiłbym, aby lay był w czarnym odcieniu (tak jak konsolka), z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie ktoś robi tu layouty na zamówienie, to ja poproszę. Mój GS to galeria rysunków, więc chciałbym, żeby layout był stonowany i niezbyt agresywny, najlepiej utrzymany w jakiejś ciemniejszej tonacji. Nie potrzebuję wodotrysków i bajerów, powinien być prosty i utrzymany w dobrym smaku, żeby rysunki dobrze się na jego tle prezentowały. Ktoś podoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się tym zająć. Tylko na razie robie lay dla kogoś innego, ale dziś skończę i mogę się wziąć za Twój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:17, Marcinos07 napisał:

Ja mogę się tym zająć. Tylko na razie robie lay dla kogoś innego, ale dziś skończę i
mogę się wziąć za Twój. ;)


O, nie spodziewałem się takiej szybkiej reakcji :). bez pośpiechu, nie pali się. Wyobraź sobie, że projektujesz galerię dla rysownika. W sumie to tak właśnie jest, nie musisz sobie niczego wyobrażać :D. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:50, Agathe156 napisał:

A mi ktoś by mógł zrobić lay''a bo ja jestem w tym zielona???


Ja mógłbym się tym zająć, podaj tylko tematykę itd.

Astmatyk
Twojemu GSowi potrzebna jest naprawdę świetna oprawa, aby dorównała prezentowanym rysunkom. Też bym mógł coś dla Ciebie zrobić, ale widzę, że już znalazłeś wykonawcę :)

EDIT:
Widzę, że L mnie wyprzedził. Daj znać, kto ma wykonać laya, aby któryś z nas nie zrobił niepotrzebnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:55, Lesz3yk napisał:

> A mi ktoś by mógł zrobić lay''a bo ja jestem w tym zielona???

Ja mógłbym się tym zająć, podaj tylko tematykę itd.

Astmatyk
Twojemu GSowi potrzebna jest naprawdę świetna oprawa, aby dorównała prezentowanym rysunkom.
Też bym mógł coś dla Ciebie zrobić, ale widzę, że już znalazłeś wykonawcę :)

EDIT:
Widzę, że L mnie wyprzedził. Daj znać, kto ma wykonać laya, aby któryś z nas nie zrobił
niepotrzebnej pracy.

a masz moze gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:55, Lesz3yk napisał:


EDIT:
Widzę, że L mnie wyprzedził. Daj znać, kto ma wykonać laya, aby któryś z nas nie zrobił
niepotrzebnej pracy.

>

Jeżeli Ci się chce, zrób też swoją wersję. Będę miał 2 laye to mi napewno nie zaszkodzi. Następnym razem jak będę zmieniał oprawę, wykorzystam Twój wzór. Chyba, że Twój mi się bardziej spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zrobi laya ?
Tematyka: Legend: Hand of God.
Wygląd- Jasny , tło textu najlepiej 850x5000. Może mała postać gdzieś po boku. Nagłówek Dambialko Gramsajt. A belki i nagłówek oddaję wam tylko klimat tej gry plz :p.

Z góry wielkie thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:05, Dekerinho6 napisał:

Mam pytanie nie da sie tego jakoś rozciągnąć i rozjaśnić lub przyciemnić ?? z góry dzieki
!

Owszem. Jak sobie życzysz? ;)
Podaj rozdzielkę jaką chcesz i co tam jeszcze mam zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować