Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 23:09, Bluray napisał:

Dobra, to teraz trzeba się pakować i uciekać do Anglii...

Jedź śmiało, nikt za toba nie będzie tesknił :D
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 23:08, Splocky napisał:

Nie mówiąc już o tym, że mówiąc o KW LPR mówimy o 3 partiach.

LPR - Giertycha niekoniecznie lubię, ale Wierzejski to jeden z najlepszych polskich polityków według mnie. UPR - Korwin-Mikke wyprzedza swój wiek. Za 20-30 lat będzie uważany za geniusza, tak jak teraz Leonardo Da Vinci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 23:09, Nathais napisał:

Ciiii... Możesz być dumny z bycia nazistą, ale wciąż rozpowszechnianie treści nazistowskich
jest niezgodne z prawem.

Ale ja nie zakładam żadnej partii nazistowskiej ani nie namawiam do noszenia swastyki na koszulce. Poza tym nie wiem co LPR ma wspólnego z nazizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:11, leszek1czesław napisał:

posłuchajcie co pan spieprzaj dziadu mówi. Bezczelny mamisynek jak on może tak obrażać ludzi


Robił to przez dwa lata. Ma wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wyszło, jeżeli PO dalej sympatyzowałoby z PSL, mieliby władzę, gdyż PiS raczej z LiDem się nie skumotuje. Jak dla mnie - bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:11, Luke Shadow napisał:

LPR - Giertycha niekoniecznie lubię, ale Wierzejski to jeden z najlepszych polskich polityków
według mnie. UPR - Korwin-Mikke wyprzedza swój wiek. Za 20-30 lat będzie uważany za geniusza,
tak jak teraz Leonardo Da Vinci. :P

Ciężko być prorokiem we własnym kraju. Ciężko być patriotą z narodu przesiąkniętego komuną i eurosocjalizmem. Że już bycie konserwatystą jest passe to nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:11, Luke Shadow napisał:


> Nie mówiąc już o tym, że mówiąc o KW LPR mówimy o 3 partiach.
LPR - Giertycha niekoniecznie lubię, ale Wierzejski to jeden z najlepszych polskich polityków
według mnie. UPR - Korwin-Mikke wyprzedza swój wiek. Za 20-30 lat będzie uważany za geniusza,
tak jak teraz Leonardo Da Vinci. :P

I to pokazuje jak rozbieżne bywają poglądy, bo akurat Wierzeja uważam za jednego z gorszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:11, leszek1czesław napisał:

posłuchajcie co pan spieprzaj dziadu mówi. Bezczelny mamisynek jak on może tak obrażać ludzi

Olać grubaska, wazne ze dostał od ludzi potężnego kopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mistrzu, pakuj się i uciekaj gdzie chcesz, choćby i na Syberię. Zachowujesz się jak dziecko, kiedy twoja wymarzona partia przegrywa, w akcie desperacji wyzywając Tuska od "krzywych ryjów" i lamentując, jakie to nieszczęście się stało. Miło nam, że chociaż ci się podobał kraj, w którym wsadza się brata na stanowisko premiera, inwigiluje opozycję i pierdzi w stołek zamiast budować stadionów. Wydaje mi się, że sytuacja polityczna np. na Białorusi będzie ci pasować - chcesz, to tam jedź się biadolić, chociaż tam, w przeciwieństwie do Polskie, trafisz do pudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:12, Kryhuu napisał:

Ciekawie to wyszło, jeżeli PO dalej sympatyzowałoby z PSL, mieliby władzę, gdyż PiS raczej
z LiDem się nie skumotuje. Jak dla mnie - bomba :)


I Waldek dostanie wicepremiera i ministra rolnictwa.
On w premierowaniu wprawiony.
Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:12, Kryhuu napisał:

Ciekawie to wyszło, jeżeli PO dalej sympatyzowałoby z PSL, mieliby władzę, gdyż PiS raczej
z LiDem się nie skumotuje. Jak dla mnie - bomba :)


Jestem absolutnie za i mam nadzieję, że DT jest na tyle mądry, żeby też to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:19, reykan napisał:

Spotkamy się na lotnisku?;D
A teraz jeszcze coś Kwach pieprzy, nie wiem o czym, cały zalany.

Bosh dziecko, jak mówi źle o twojej największej miłości, Kaczorze (prześpij sie z nim, ulzysz sobie :D :D :D :D i jemu :D :D :D :D) to od razu jest zalany :D
żal :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować