GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 11:42, Farmer Widomo napisał:

Jaki poważny xD fajne zdjęcie strzelam w 16 lat? Trafiłem?


Trafiłeś :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:47, Krozin napisał:

Tutaj przegladam forum


Tak patrze na Ciebie i wiesz jakie odnoszę wrażenie, mianowicie ja u siebie na rękach nie zauważyłem takich długich włosów i krótkich paznokci. Co więcej, wydaję mi się, że strasznie spięty jesteś ;). I zupełnie na koniec, czy aby na pewno jesteśmy z tego samego gatunku :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:06, Dymolion napisał:

A coś Ty przeskrobał, że takie miny strzelałeś:D


:D
Oj, byłem bardzo niegrzeczny ;]]] Trzeba było ubłagać najdroższą ;)

@Sferis >> dałbym Ci 17 ;)

@Krozin >> do twarzy Ci z grzywką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:08, Yanek12 napisał:

Yanek12
haha photta robiona 3 lata temu na zakończenie podstawówki :P. \


Niezły fryz a i jeszcze masz ładny widok za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

Jkos nastroj mi sie poprawil dzisiaj, wiec i kolejne zdjatko wrzuce swoje

MorTimer


EEEE.... Jaka fryzura. :/ Wyglądasz jak byś miał coś poprzestawiane w głowie. Bez urazy nie określam cię, tylko mówie jak ta fryzura wygląda. Mam pytanie. Po co masz akurat taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:31, Be-Yacz napisał:


EEEE.... Jaka fryzura. :/ Wyglądasz jak byś miał coś poprzestawiane w głowie. Bez urazy nie
określam cię, tylko mówie jak ta fryzura wygląda. Mam pytanie. Po co masz akurat taką?


A dlaczego mialbym nie miec takiej? Przyznaje, iz niektorzy ludzie faktycznie oceniaja mnie na pierwszy rzut oka po tej wlasnie fryzurze, ale takimi nie zaprzatam sobie glowy. To jednak nie fryzura stanowi o tym kim jestem :P i o tym dokladnie wie garstka ludzi ktorzy mnie znaja.
A co najwazniejsze:
Des gustibus non disputantum est.

P.S. Swoja droga, akurat taka fryzura podoba mi sie najbardziej z wszelakich opcji, ktore na glowie nosilem dotad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

MorTimer


hehe, nie powiem - fryzurka oryginalna :]
widzę, żeś objuczony niczym osioł - w czarnej torbie twój ukochany aparacik? ;]

aha, co do fryzurki - nic do niej nie mam, acz przyznać muszę, że eksperymentów na głowie (przynajmniej swojej) nie lubię - za bardzo lubię moje długie włosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:49, Azrathel napisał:

hehe, nie powiem - fryzurka oryginalna :]
widzę, żeś objuczony niczym osioł - w czarnej torbie twój ukochany aparacik? ;]

aha, co do fryzurki - nic do niej nie mam, acz przyznać muszę, że eksperymentów na głowie (przynajmniej
swojej) nie lubię - za bardzo lubię moje długie włosy ;]


Dlugie wlosy tez juz byly, okolicznosci jednak zmusily mnie w koncu do obciecia ich. Teraz juz nie mam mozliwosci ku temu by je zapuscic, a taka fryzurka... mi sie podoba a w pracy nie jestem z tego powodu szykanowany (malo tego, z tym czyms na glowie do tej pracy zostalem przyjety). Grunt to miec dystans do samego siebie i potrafic sie smiac takoz z siebie jak i z innych i wszystko zdaje sie byc latwiejsze :)

P.S. Aparacik to zdjecie zrobil przy nielichej pomocy kolezanki mojej, ale slusznie zauwazyles, gdyz to jest domek jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:55, MorTimer napisał:

Grunt to miec dystans do samego siebie i potrafic sie smiac takoz z siebie jak i z innych i
wszystko zdaje sie byc latwiejsze :)

o to akurat w moim przypadku nietrudno - mam naprawdę duży dystans do siebie, świata i innych ludzi ;]
ogólnie to nie przeszkadza mi jak ktoś ma fryzurę ''oryginalną'' - jeśli jemu się podoba, to IMO wszystko jest okej - bo człowiek szybko jest w stanie się do wszystkiego przyzwyczaić, nawet do tego, że twój znajomy ma COŚ na głowie ;D

Dnia 29.06.2007 o 13:55, MorTimer napisał:

P.S. Aparacik to zdjecie zrobil przy nielichej pomocy kolezanki mojej, ale slusznie zauwazyles,
gdyz to jest domek jego :D

ooo, widzę, że to składnia godna Mistrza Yody jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 13:58, Azrathel napisał:

nawet do tego, że twój znajomy ma COŚ na głowie ;D


szzzkurrr... nie znoszę pisać niepoprawnie :/
powinno być "bo człowiek szybko jest w stanie się do wszystkiego przyzwyczaić, nawet do tego, że jego znajomy ma COŚ na głowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

Jkos nastroj mi sie poprawil dzisiaj, wiec i kolejne zdjatko wrzuce swoje

MorTimer



Byłeś wtedy na jakimś wyjeździe?:) Dwie torby. Jedna jest pewnie od kamery, albo aparatu.
A co do fryzury... Nic do niej nie mam. Ważne, że Tobie się ona podoba. :) Ty decydujesz, jaką chcesz mieć fryzuję, nie inni.
Jest naprawdę oryginalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

MorTimer

No jak wszyscy komentują fryzurę, to i ja dorzucę coś od siebie ;] Zacznę od tego, że sam nigdy bym się do zrobienia sobie czegoś takiego nie posunął, chyba dlatego, że już za bardzo wyróżniam się z tłumu zachowaniem, gdybym dorzucił do tego nietypowy wygląd, prawdopodobnie zamknęliby mnie z pokoju bez klamek :D Ale z drugiej strony, to bardzo odważne i wiele o Tobie mówiące posunięcie - wskazuje na dominujące cechy Twojego charakteru i - jeśli to, co masz na głowie, nie jest jedynie pomyłką pijanego fryzjera - zapewne jesteś indywidualistą, który ma głęboko w d... to, co myślą o nim inni. I dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

Jkos nastroj mi sie poprawil dzisiaj, wiec i kolejne zdjatko wrzuce swoje

MorTimer


Haha, niezły fryz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się