Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsze kluby piłkarskie

535 postów w tym temacie

Polska: A tu wogole jest liga???? ;-))) Znicz Pruszków, moj znajomy tam pracuje, a jeden zawodnik ma takie nazwisko jak ja (ale to nie rodzina)
Swiat- Bezwzględnie AC MILAN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym klubem jest Manchester United natomiast moim ulubionym jest Chelsea. ManU jest wspaniałe, porządnie gra i pozbierało się po katastrofie lotniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 19:14, Eldar09 napisał:

Według mnie najlepszym klubem jest Manchester United natomiast moim ulubionym
jest Chelsea. ManU jest wspaniałe, porządnie gra i pozbierało się po katastrofie
lotniczej.


???? przecież ta katastrofa była w 1958 roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 19:14, Eldar09 napisał:

Według mnie najlepszym klubem jest Manchester United natomiast moim ulubionym
jest Chelsea. ManU jest wspaniałe, porządnie gra i pozbierało się po katastrofie
lotniczej.


To było bardzo dawno i dawno się pozbierali coś jesteś źle poinformowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:50, Paladzior napisał:

Najlepiej grajacym klubem jest Manchester United a moim ulubionym Arsenal. Warto odnotowac
ze Real Madryt swietnie gra w tym sezonie

Nie prawda..edit...Najlepiej grającym jest Arsenal... przecież MANU nie przeprowadza takich akcji jak Kanonierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłóćcie się, wiadomo, że najładniej grającym klubem jest Blaugrana... :) No dobrze, wiem w ostatnim sezonie grali niezbyt ładnie, ale to się zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:52, Aragloin napisał:

> Najlepiej grajacym klubem jest Manchester United a moim ulubionym Arsenal. Warto
odnotowac
> ze Real Madryt swietnie gra w tym sezonie
Nie prawda..edit...Najlepiej grającym jest Arsenal... przecież MANU nie przeprowadza
takich akcji jak Kanonierzy.


Zgodze sie:) Arsenal gra piękną piłke, szybką, ofensywną bez zbędnych tricków. Ale za dużo w Arsenalu zależy od Fabregasa, on dogrywa większość piłek;] Ciekawie jak sie sprawdzi Nasri i Vela. Ale nadal uważa że powinni sprowadzić jakiegoś napastnika, Adebayor jakoś mi nie pasi, gra za bardzo samolubnie i wogóle go nie lubie nawet jak strzelił te 25 bramek. Nie zmartwię sie jak odejdzie do Milanu. Marzy mi sie Aguero no ale 30 mln to cena zaporowa:P Chociaż Benzema;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(..) Adebayor jakoś

Dnia 27.06.2008 o 17:48, marcinshinoda napisał:

mi nie pasi, gra za bardzo samolubnie i wogóle go nie lubie nawet jak strzelił te 25
bramek. Nie zmartwię sie jak odejdzie do Milanu. Marzy mi sie Aguero no ale 30 mln to
cena zaporowa:P Chociaż Benzema;]


Osobiście kilka lat temu kibicowałem Arsenalowi. Lecz klub stracił swój charakter kiedy to odeszli Henry i Ljunberg. Widziałem jaką ładną piłkę gra Arsenal, ale "moim klubem" jest Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:55, Caymanpl napisał:

(..) Adebayor jakoś
> mi nie pasi, gra za bardzo samolubnie i wogóle go nie lubie nawet jak strzelił te
25
> bramek. Nie zmartwię sie jak odejdzie do Milanu. Marzy mi sie Aguero no ale 30 mln
to
> cena zaporowa:P Chociaż Benzema;]

Osobiście kilka lat temu kibicowałem Arsenalowi. Lecz klub stracił swój charakter kiedy
to odeszli Henry i Ljunberg. Widziałem jaką ładną piłkę gra Arsenal, ale "moim klubem"
jest Chelsea.


Za czasów Mouhrino Chelsea grała tak brzydko i nudno:P Potrafiła grać nawet 6 obrońcami(pamiętam mecz z Barceloną w 1/8) teraz też nie jest za ładnie. Wiekszość piłek idzie do drogby strasznie schematycznie:P No ale Scolari pewnie zmieni system na ofensywny

Ale sie przestawiłeś. 2 najbardziej nienawidzące sie kluby:P hmmm czyżbyś poleciał za kasą romka abramowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:00, marcinshinoda napisał:

hmmm czyżbyś poleciał za
kasą romka abramowicza

Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego wszyscy się czepiają Abramowicza. Nie zdajesz sobie sprawy, że prawie każdy klub ma takiego Abramowicza? A chyba najbardziej rozrzutnym jest Massimo Moratti, właściciel Interu Mediolan. Co sezon wykłada kasiorkę na swoich piłkarzy i jakie sukcesy ma Inter? Prawie żadne. Tylko zwyciężyli w lidze włoskiej, co po po degradacji największych konkurentów było trudne do nie zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:00, marcinshinoda napisał:

Za czasów Mouhrino Chelsea grała tak brzydko i nudno:P Potrafiła grać nawet 6 obrońcami(pamiętam
mecz z Barceloną w 1/8) teraz też nie jest za ładnie. Wiekszość piłek idzie do drogby
strasznie schematycznie:P No ale Scolari pewnie zmieni system na ofensywny

Ale sie przestawiłeś. 2 najbardziej nienawidzące sie kluby:P hmmm czyżbyś poleciał za
kasą romka abramowicza


Na pewno nie chodzi tu o pieniądze. Chodzi o piłkę. Kiedy Henry był moim ulubionym piłkarzem lubiłem Arsenal i jemu kibicowałem. Tera po odejściu Henry''ego, moim ulubionym piłkarzem jest Lampard i jego drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:38, Konował napisał:

> hmmm czyżbyś poleciał za
> kasą romka abramowicza
Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego wszyscy się czepiają Abramowicza. Nie zdajesz
sobie sprawy, że prawie każdy klub ma takiego Abramowicza?
A chyba najbardziej rozrzutnym
jest Massimo Moratti, właściciel Interu Mediolan. Co sezon wykłada kasiorkę na swoich
piłkarzy i jakie sukcesy ma Inter? Prawie żadne. Tylko zwyciężyli w lidze włoskiej, co
po po degradacji największych konkurentów było trudne do nie zrobienia.


tutaj bardziej nie chodzi o kase, ale bardziej o to że po tym jak przyszedł Abramowicz nagle liczba kibiców Chelsea pomnożyła sie o 500. Wszędzie szerzy sie pieść "Blue is the colour football is the game" najczęsciej przez bandę 12 latków. Oczywiście nie zakładam że nic jesteś sezonowcem ale ja sam w 2000 troche lubiłem Chelsea nawet miałem koszulke z Zolą ale odkąd przeszedł Mourinho mój stosunek do tego klubu sie zmienił. Nie dlatego że jestem kibicem Arsenalu, bo nawet jako kibic Arsenalu lubie ManU nic nie mam do Totenhamu. Ja nie uznaje milości i wojen. Dlaczego ja mam nie lubić ManU tylko dlatego że inni ich nie lubią:P Klub jak klub dlaczego mamy zgode z jednym klubem a z drugim trzeba sie bić:/ Banda dresów ustaliła sobie to przy piwku:P no offtop sie zrobił. Ale i tak większość kibiców na meczach Chelsea może śpiewać "you have no history"

i dlatego tak wszyscy sie czepiają Chelsea. tu nie chodzi o kase tylko o kibiców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie. wszyscy mówia ze bez romka ten klub byłby nikim...ok ale czy tak samo było by z MaU, Arsenalem...Realem czy Interem? Teraz w fudbolu najważnejsza jest kasa... i nic tego nie zmieni. ja kibicowałem juz troche Chelsea kiedy zdobyli puchar zdobywców pucharów pokonując Stuttgart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 17:48, marcinshinoda napisał:

Zgodze sie:) Arsenal gra piękną piłke, szybką, ofensywną bez zbędnych tricków. Ale za
dużo w Arsenalu zależy od Fabregasa, on dogrywa większość piłek;] Ciekawie jak sie sprawdzi
Nasri i Vela. Ale nadal uważa że powinni sprowadzić jakiegoś napastnika, Adebayor jakoś
mi nie pasi, gra za bardzo samolubnie i wogóle go nie lubie nawet jak strzelił te 25
bramek. Nie zmartwię sie jak odejdzie do Milanu. Marzy mi sie Aguero no ale 30 mln to
cena zaporowa:P Chociaż Benzema;]

Oj!! Ja Aguero sprowadziłem w Football manager 2008...i było to frafienie w dychę...a przedwczoraj kupiłem Silvę....za.... bagatelka 62 mln funtów...
A co do Fabregasa- przeca przez Zidane też przechodziło większość piłek :)
Adebayor- co masz do niego?? Ale rzeczywiście, jak ogolił włosy to przestał strzelać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz być cicho i nie wypowiadać pewnego słowa, gdyż jeszcze dziś mogę do ciebie wbić na chatę zanim wyjadę. I nie obchodzi mnie, że to co kibicujesz Chelsea to połowa twojego życia.

Ja od jesieni roku 2004 kibicuje Manchesterowi United, choć lubiłem już ich wcześniej, ale nie interesowałem się aż tak.

Polską ligą się raczej nie interesuje, choć fakt, że jestem z Sosnowca (jak ten koleś o nicku Kujam) sprawia, że właśnie Zagłębie jest klubem na którym najbardziej mi zależy (oczywiście z Polskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:21, Avalon67 napisał:

Teraz masz być cicho i nie wypowiadać pewnego słowa, gdyż jeszcze dziś mogę do ciebie
wbić na chatę zanim wyjadę. I nie obchodzi mnie, że to co kibicujesz Chelsea to połowa
twojego życia.

Ja od jesieni roku 2004 kibicuje Manchesterowi United, choć lubiłem już ich wcześniej,
ale nie interesowałem się aż tak.

Polską ligą się raczej nie interesuje, choć fakt, że jestem z Sosnowca (jak ten koleś
o nicku Kujam) sprawia, że właśnie Zagłębie jest klubem na którym najbardziej mi zależy
(oczywiście z Polskich).


Ahh, te nasze osiedlowe fighty xD

"Ja od jesieni roku 2004 kibicuje Manchesterowi United, choć lubiłem już ich wcześniej"

Avalon, wczesniej to ty byles kibicem Liverpoolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować