Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 21:23, akne napisał:

> I ma pytanko czy endzie więcej dostępnych na PC ? i czy jest w najbliższym czasie
rozwinąć
> ofertę i pojawią się inna , np. czy jest mozliwość zobaczenia pada microsoftu X360
do
> PC ale przewodowego ?
o coś takiego pytasz?
http://www.gram.pl/sk2_9AzfH,3_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows.html


A teraz mam pytanko i sądzę że w opisie tego pada jest dosyć mocny błąd , pad przewodowy zasilany na baterie ?
Jesli to błąd to zmieńcie to bo wprowadzacie klientów w duży błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 00:48, Wojman napisał:



No to jest bardzo ciekawe bo jak widać są to produkty prosto z Blizzard store tylko czemu są one w wersji EN jeśli nawet u blizzarda można kupić wersje PL do tego ta wersja zawiera już poprawioną wersje polską (problem z polskimi ogonkami ść itd. chodzi tu oczywiście o Warcraft 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, wiem ze głupie pytanie, ale ile jeszcze sztuk Wiedźmina w promocji? Bo dopiero niedziela-poniedziałek rano zamówię prawdopodobnie :/
Mam nadzieję, że zdążę :)
PS. Sorry, że nie w "Tekst"Promocja...", ale akurat ten wątek mam pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 23:13, GringoG3 napisał:

Czy tak trudno uzyskać od wydawcy jedną
konkretną informacje ?


Trudno, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 00:48, Wojman napisał:

Ściągnęliśmy to na próbę z zagranicy, bo w Polsce od dawna nie ma na rynku polskich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 09:04, Snafu napisał:

Ja mam pytanie, odnośnie Red Dead Redemption. Kiedy ta gra będzie dostępna w waszym sklepie?
Bo ten napis "Dostępność: za 1 - 10 dni", jest już od ponad dwóch tygodni.


Read Dead Redemption wyprzedało się bodajże w dniu premiery, poczytaj, co pisał o tym polski dystrybutor - Cenega.
Obecnie Cenega obiecała nam dostawę na 15-16.06.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:58, Capone_PL napisał:

No i witam znów!Mam pytanie, czy będzie dostępna Memory Card(Karta Pamięci) do PS2?

Chyba w przyszłym tygodniu.
Dodaj ten produkt do listy życzeń, a otrzymasz powiadomienie, kiedy będzie ponownie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 13:36, karolekx23x napisał:

A teraz mam pytanko i sądzę że w opisie tego pada jest dosyć mocny błąd , pad przewodowy
zasilany na baterie ?
Jesli to błąd to zmieńcie to bo wprowadzacie klientów w duży błąd .


Dzięki za czujność, ktoś skopiował opis z bezprzewodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 17:59, Byl napisał:

Akne, wiem ze głupie pytanie, ale ile jeszcze sztuk Wiedźmina w promocji? Bo dopiero
niedziela-poniedziałek rano zamówię prawdopodobnie :/
Mam nadzieję, że zdążę :)
PS. Sorry, że nie w "Tekst"Promocja...", ale akurat ten wątek mam pod ręką...

Skończył się już.
Ale pewnie ktoś zrezygnuje po weekendzie, sprawdź w sklepie w poniedziałek popołudniu.
Resztkę wyprzedamy po cenie promocyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:06, akne napisał:

> Akne, ktora firma jest dystrybutorem wymienionych nizej gier:
>
> http://www.gram.pl/sk1_9AzgJ,6_Diablo_II_Diablo_II_Lord_of_Destruction.html
> http://www.gram.pl/sk5_9AzgGu4_WarCraft_III_Reign_of_Chaos_WarCraft_III_The_Frozen_Throne.html

Ściągnęliśmy to na próbę z zagranicy, bo w Polsce od dawna nie ma na rynku polskich wersji.


Wersji pudełkowych nie było do tej pory :P ale sam klucz można kupić D2+ LOD jakieś chyba 13zł a WarCraft 3 + TFT 37zł :D lecz mniejsza o to.

W takim wypadku jak już sprowadzacie zagranicy produkty Blizzarda również pojawią się może Battle.net Authenticator ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ja , a teraz mam pytanie w sprawie koszulek. Kiedy bedą dostepnen? Oraz czy nie można by było bardziej rozpisać rozmiary , czyli np. rozmiar L ( długość rekawa , koszulki ,w obwód klatki pier.itd. ) Jest tak że czasami pasuje na mnie czy na kogoś innego M a czasami L lub całkiem inaczej. Rozmiar L nic mi nie mówi bo nie jestem pewny czy nie będzie za duża lub za mała. Wiec najlepiej się zmierzyć co do koszuli i dobrać ta która jest dobra.
A możliwości przymiarki nie ma wiec dobrze było by jak łatwiej było dla tych którzy sa zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:15, akne napisał:

> Akne, wiem ze głupie pytanie, ale ile jeszcze sztuk Wiedźmina w promocji? Bo dopiero

> niedziela-poniedziałek rano zamówię prawdopodobnie :/
> Mam nadzieję, że zdążę :)
> PS. Sorry, że nie w "Tekst"Promocja...", ale akurat ten wątek mam pod ręką...
Skończył się już.
Ale pewnie ktoś zrezygnuje po weekendzie, sprawdź w sklepie w poniedziałek popołudniu.
Resztkę wyprzedamy po cenie promocyjnej.


:/ OK, trochę szkoda, trochę dobrze... mam nadzieję, że się coś jeszcze znajdzie.
Dodam do listy życzeń, może się załapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 00:39, karolekx23x napisał:

I znowu ja , a teraz mam pytanie w sprawie koszulek. Kiedy bedą dostepnen? Oraz czy
nie można by było bardziej rozpisać rozmiary , czyli np. rozmiar L ( długość rekawa ,
koszulki ,w obwód klatki pier.itd. )


Poleciłbym Ci wejść na stronę produktu. Wtedy zobaczyłbyś ze rozmiary są i nie marudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... udało się :) Wiedźmin zamówiony.
Jedyny problem, to z odbiorem, bo kasa (a uściślając: 12zł) mi przydatna, a niestety dla lubiących oszczędzać, tylko Sferis. Niestety odbierać tam NIENAWIDZĘ (ale równoważy to jednak to w.w. 12zł): goście mnie albo olewają, albo zaczynają nawijać o PEGI (to jeszcze ścierpię, bo sprzedawców - a raczej ich charakter - znam), ale jak to im nie wychodzi, to (trzymajcie się!) próbują wmówić mi, że nie jestem upoważniony do odbioru i podpisu, że odebrałem MOJEJ przesyłki. A jak wiadomo (nie jestem pełnoletni - jeszcze :) ), przesyłki kogoś z rodziny odbierać nie mogę, ale jestem upoważniony w pełni do czynności związanych ze mną (a więc i podpisywania i odbierania MOJEJ paczki)*.
Czy pojawi się możliwość odbioru GDZIEKOLWIEK indziej? Bo jeśli będzie tak kolejny raz, to się naprawdę wkurzę... Cóż, mieć nadzieję (pewnie złudną :/ ) nie szkodzi...
Jeszcze tylko proszę, abyś zauważyła, Akne, że bardzo, bardzo wiele innych gramowiczów narzekało na Sferis. I to wielu także tych pełnoletnich (więc im chyba już nie mogli wmawiać, że nie mogą SWOJEJ przesyłki odebrać... chociaż kto wie).

*Tak jak by ktoś nie wiedział :) Lubię trochę po przynudzać o prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:06, Byl napisał:

ciah

Ja aż takich problemów nie miałem, lecz ostatnio gdy wprowadzono te ody się trochę wnerwiłem. Najpierw jade do sferisu nie sprawdzając e-maila i sądzę, że prszesyłka pewnie już jest. A oni mnie o jakieś kody wypytują. Następnego dnia jadę do nich ale zapomniałem telefonu z kodem. Pytam się czy mogę się zalogować na e-maila, a typ bredzi, że nie może i w ogóle prosze go o 2zł to mówi, że nie ma.Gdyby nie uprzejmi przechodnie musiałbym do domu wrócić po kod :/ Szlag może w takich sytuacjach trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować