Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2010 o 15:09, Damianuss1 napisał:

Witaj

Dotarły już może te gierki na Xboxa? Chciałbym wiedzieć czy dzisiaj pójdzie paczka.

Dostawa była w magazynie już w piątek, ale nie została przyjęta z powodów formalnych. Dziś towar dojechał, właśnie został zaksięgowany. Jutro wyślemy Ci paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:45, donard napisał:

> ciah
Ja aż takich problemów nie miałem, lecz ostatnio gdy wprowadzono te ody się trochę wnerwiłem.
Najpierw jade do sferisu nie sprawdzając e-maila i sądzę, że prszesyłka pewnie już jest.
A oni mnie o jakieś kody wypytują. Następnego dnia jadę do nich ale zapomniałem telefonu
z kodem. Pytam się czy mogę się zalogować na e-maila, a typ bredzi, że nie może i w ogóle
prosze go o 2zł to mówi, że nie ma.Gdyby nie uprzejmi przechodnie musiałbym do domu wrócić
po kod :/ Szlag może w takich sytuacjach trafić.

Wszystkie zażalenia na Sferisy wpisujcie w tym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:12, The_Only_Truth napisał:

kiedy bedzie dostepny mass effect 2?

Dziś wjechała nowa dostawa i zostaną wysłane zamówienia oczekujące z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 23:01, TTBoS napisał:

W takim wypadku jak już sprowadzacie zagranicy produkty Blizzarda również pojawią się
może Battle.net Authenticator ?


Raczej marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 12:43, donard napisał:

Czy będzie wkrótce promocja na gry z EA classic/the orange box PC?

Pewnie będzie jeszcze w tym roku promocja 2 za 1, bo jest dwa lub trzy razy w roku zwykle, ostatnia była w styczniu, więc szanse spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 12:50, donard napisał:

Czy będzie możliwość płacenia za pomocą paypal? Sorka za 2 posty pod sobą.

Pomyślimy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:06, Byl napisał:

Ufff... udało się :) Wiedźmin zamówiony.
Jedyny problem, to z odbiorem, bo kasa (a uściślając: 12zł) mi przydatna, a niestety
dla lubiących oszczędzać, tylko Sferis. Niestety odbierać tam NIENAWIDZĘ (ale równoważy
to jednak to w.w. 12zł): goście mnie albo olewają, albo zaczynają nawijać o PEGI (to
jeszcze ścierpię, bo sprzedawców - a raczej ich charakter - znam), ale jak to im nie
wychodzi, to (trzymajcie się!) próbują wmówić mi, że nie jestem upoważniony do odbioru
i podpisu, że odebrałem MOJEJ przesyłki. A jak wiadomo (nie jestem pełnoletni
- jeszcze :) ), przesyłki kogoś z rodziny odbierać nie mogę, ale jestem upoważniony w
pełni do czynności związanych ze mną (a więc i podpisywania i odbierania MOJEJ
paczki)*.
Czy pojawi się możliwość odbioru GDZIEKOLWIEK indziej? Bo jeśli będzie tak kolejny raz,
to się naprawdę wkurzę... Cóż, mieć nadzieję (pewnie złudną :/ ) nie szkodzi...
Jeszcze tylko proszę, abyś zauważyła, Akne, że bardzo, bardzo wiele innych gramowiczów
narzekało na Sferis. I to wielu także tych pełnoletnich (więc im chyba już nie mogli
wmawiać, że nie mogą SWOJEJ przesyłki odebrać... chociaż kto wie).

*Tak jak by ktoś nie wiedział :) Lubię trochę po przynudzać o prawie ;)


W którym Sferisie to zaszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 08:36, Phobos_s napisał:

> I znowu ja , a teraz mam pytanie w sprawie koszulek. Kiedy bedą dostepnen? Oraz
czy
> nie można by było bardziej rozpisać rozmiary , czyli np. rozmiar L ( długość rekawa
,
> koszulki ,w obwód klatki pier.itd. )

Poleciłbym Ci wejść na stronę produktu. Wtedy zobaczyłbyś ze rozmiary są i nie marudził.


Ja nie marudze tylko tak okrojony rozmiar nic nie daje , wolałbym bardziej szczegółowy . Jak już sie sprzedaje koszulki to powinni ułatwić w zakupach a jak wiadomo o przymiarce nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 15:06, Byl napisał:

Ufff... udało się :) Wiedźmin zamówiony.
Jedyny problem, to z odbiorem, bo kasa (a uściślając: 12zł) mi przydatna, a niestety
dla lubiących oszczędzać, tylko Sferis. Niestety odbierać tam NIENAWIDZĘ (ale równoważy
to jednak to w.w. 12zł): goście mnie albo olewają, albo zaczynają nawijać o PEGI (to
jeszcze ścierpię, bo sprzedawców - a raczej ich charakter - znam), ale jak to im nie
wychodzi, to (trzymajcie się!) próbują wmówić mi, że nie jestem upoważniony do odbioru
i podpisu, że odebrałem MOJEJ przesyłki. A jak wiadomo (nie jestem pełnoletni
- jeszcze :) ), przesyłki kogoś z rodziny odbierać nie mogę, ale jestem upoważniony w
pełni do czynności związanych ze mną (a więc i podpisywania i odbierania MOJEJ
paczki)*.
Czy pojawi się możliwość odbioru GDZIEKOLWIEK indziej? Bo jeśli będzie tak kolejny raz,
to się naprawdę wkurzę... Cóż, mieć nadzieję (pewnie złudną :/ ) nie szkodzi...
Jeszcze tylko proszę, abyś zauważyła, Akne, że bardzo, bardzo wiele innych gramowiczów
narzekało na Sferis. I to wielu także tych pełnoletnich (więc im chyba już nie mogli
wmawiać, że nie mogą SWOJEJ przesyłki odebrać... chociaż kto wie).

*Tak jak by ktoś nie wiedział :) Lubię trochę po przynudzać o prawie ;)


Więcej takiej sytuacji w Krakowie nie będziesz miał . Zwróciliśmy uwagę,że to nie Sferis jest sprzedawcą więc o PEGI wcale martwić się nie muszą a zwłaszcza , że w Polsce jest to tylko wytyczna a nie ustawa .
Co do narzekań na Sferisy to owszem pojawiają się choć jest to tylko promil przy tej ilości transakcji a niestety pochwał raczej nikomu pisać się nie chce.... Inne salony niż Sferis już są w sieci ale w Krakowie kolejny planowany jest dopiero w 2011 r. Jeżeli masz jakieś konkretne uwagi co do poziomu obsługi to napisz do mnie w moim konsulacie , żeby tu akne nie mieszać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy planujecie jeszcze kiedykolwiek wrócić do sprzedaży koszulek z logiem gram.pl, bo pamiętam że z 3 lata temu jeszcze były, ale mój egzemplarz nie zdał próby czasu a sprawiłbym sobie kolejna taką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące pytanie skoro ruszała przed sprzedaż NFS Hot Pursuit w edycji limitowanej to kiedy się pojawi zwykła edycja i czy przewidujecie jakiś bonus do pre ordera tak jak w tam tym roku scyzoryk przy pre orderze NFS Shift ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 12:14, kindziukxxx napisał:

Mam pytanie, czy planujecie jeszcze kiedykolwiek wrócić do sprzedaży koszulek z logiem
gram.pl, bo pamiętam że z 3 lata temu jeszcze były, ale mój egzemplarz nie zdał próby
czasu a sprawiłbym sobie kolejna taką...

Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 12:24, colin321 napisał:

Ja mam następujące pytanie skoro ruszała przed sprzedaż NFS Hot Pursuit w edycji limitowanej
to kiedy się pojawi zwykła edycja i czy przewidujecie jakiś bonus do pre ordera tak jak
w tam tym roku scyzoryk przy pre orderze NFS Shift ?


Pre-order na edycję zwykłą uruchomimy, kiedy wyczerpie się ilość edycji limitowanej.
Edycja zwykła będzie dostępna w tej samej cenie, co edycja limitowana, więc nie ma sensu na razie odpalać edycji zwykłej.

Bonusy do pre-ordera pewnie jakieś jeszcze będą, czekamy na info z EA. Oczywiście bonusy będą obowiązywać także wstecz - do wszystkich złożonych zamówień, niezależnie od daty złożenia, byle przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 16:45, akne napisał:

> Mam pytanie, czy planujecie jeszcze kiedykolwiek wrócić do sprzedaży koszulek z
logiem
> gram.pl, bo pamiętam że z 3 lata temu jeszcze były, ale mój egzemplarz nie zdał
próby
> czasu a sprawiłbym sobie kolejna taką...
Może.

Bądźmy dobrej myśli :P
BTW. Z NFS: Hot Pursuit jest ta sama sytuacja co z Bad Company 2 :P Tyle że tu więcej unlocków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem pre ordera Medal of Honor (na PC) już sporo czasu temu. Teraz patrzę, że dla tych co zamówili klucze do bety. Dostanę więc klucz, czy muszę anulować zamówienie i złożyć drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 19:10, m1kel1 napisał:

Siemka
takie pytanko :P
będzie jeszcze w sklepie Assassin''s Creed (wersja premierowa a nie premium games) ??:)
Pozdrawiam

Raczej nie. To była jednorazowa, "fuksowa" dostawa pod promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 19:54, Oloninho napisał:

Witam. Zamówiłem pre ordera Medal of Honor (na PC) już sporo czasu temu. Teraz patrzę,
że dla tych co zamówili klucze do bety. Dostanę więc klucz, czy muszę anulować zamówienie
i złożyć drugie?

Sprawdź teraz, czy możesz pobrać klucz wchodząc w link przy numerze zamówienia.
Jeśli nie, to odpisz mi na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 12:24, colin321 napisał:

Ja mam następujące pytanie skoro ruszała przed sprzedaż NFS Hot Pursuit w edycji limitowanej
to kiedy się pojawi zwykła edycja


Ponieważ zauważyłam kilka wypowiedzi osób "nieleniwych", które wolą edycję zwykłą bez odblokowanych rzeczy, to jutro się upewnię w EA, że zwykłą też możemy dostać 1-2 dni przed premierą i wtedy odpalę pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować