Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Kącik fanów gier Blizzarda

303 postów w tym temacie

WWW.Blizzard.com <--- oczywiście każdy fan zna ta stronę;] w tym temacie możecie pisać o swoich najlepszych chwilach spędzonych przy grach Blizzarda np.: StarCraft, WarCraft, Diablo piszcie, co was zaskoczyło a co znużyło z któryś z tych serii gier i jak ktoś czytał książki to tez może opisać swoje doznania dotyczące książki na podstawie gry;] również piszcie jakie zmiany czekacie w kolejnych cześciach gier a jakie zmiany was uraziły.

Osobiście powiem ze mam prawie wszystkie gry z Blizzarda oprócz WarCraft 1 wtedy jeszcze nie wiedziałem ze to takie fajne gry;]

Ale jako fan najbardziej chyba się obawiałem przejścia z 2D do 3D w WarCrafcie, 3 ale okazało się ze nie było, czego się bać;]

Teraz czekam na to samo z Starcrafttem i Diablo;] to by był dopiero widok Diablo i StarCraft w 3D;]

Tylko szkoda ze w W3 te bitwy morskie to nie to samo, co W2 wraz z dodatkiem do W3: FT przybyły te statki, ale tylko prowizorycznie ;] już nie był taki nacisk kładziony na bitwy morskie jak w W2 i to trochę kuje w W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 23:01, TTBoS napisał:

WWW.Blizzard.com <--- oczywiście każdy fan zna ta stronę;] w tym temacie możecie pisać o
swoich najlepszych chwilach spędzonych przy grach Blizzarda np.: StarCraft, WarCraft, Diablo
piszcie, co was zaskoczyło a co znużyło z któryś z tych serii gier i jak ktoś czytał książki
to tez może opisać swoje doznania dotyczące książki na podstawie gry;] również piszcie jakie
zmiany czekacie w kolejnych cześciach gier a jakie zmiany was uraziły.

Osobiście powiem ze mam prawie wszystkie gry z Blizzarda oprócz WarCraft 1 wtedy jeszcze nie
wiedziałem ze to takie fajne gry;]

Ale jako fan najbardziej chyba się obawiałem przejścia z 2D do 3D w WarCrafcie, 3 ale okazało
się ze nie było, czego się bać;]

Teraz czekam na to samo z Starcrafttem i Diablo;] to by był dopiero widok Diablo i StarCraft
w 3D;]

Tylko szkoda ze w W3 te bitwy morskie to nie to samo, co W2 wraz z dodatkiem do W3: FT przybyły
te statki, ale tylko prowizorycznie ;] już nie był taki nacisk kładziony na bitwy morskie jak
w W2 i to trochę kuje w W3


You have forgot about something. :D The best game made by Blizzard World Of Warcraft. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe czy ktokolwiek czyta ksiazki na podstawie gier blizzarda ja mam pare i niektóre naprawde sa dobre ciekawe czy ta nowa ksiazka Diablo bedzie przetłumaczona na J. polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos nigdzie informacji o tym nie bylo a chyba powinna. Z listy projektow zniknal Starcraft Ghost. Nie ma ani jego inkonki ani nie ma go na liscie. Czyzby po tylu latach postanowiono go usmiercic? Czy tez jak plotki glosily rozpoczynaja prace nad wersja na next-geny i poki co "zamkneli" projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą w sprawie książek na podstawie gier Blizzarda. Chociąż czytałem tylko serię Diablo i 2 książki z cyklu Warcraft (o Thrallu i o Khadgarze) to bardzo mi się podobały i z niecierpliwością czekam na wiadomość: czy następna książka z serii Diablo będzie przetłumaczona na polśki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Rock N Roll Racing niebył aż tak genialny jak inne gry Blizzarda {co nieznaczy że była zła}. A właśnie pamięta ktoś jescze Lost Vikings, przecież to też była gra Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 18:59, Sita napisał:

No cóż Rock N Roll Racing niebył aż tak genialny jak inne gry Blizzarda {co nieznaczy że była
zła}. A właśnie pamięta ktoś jescze Lost Vikings, przecież to też była gra Blizzarda.


kiedys w nia grałem i nawet była całkiem całkiem ;] ale niech Blizz zostanie przy grach MMO RPG i RTS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechce powiedzieć że gra jest słąba, jest świetna poprostu, o Diablo i Starcrafcie wiedzą nawed najbardziej zatrwaldziali konsolowcy. A Rock N Roll Racing wyszedł tylko na 16-Bitowce {SMD,SNES} i pewnie mało o tym kto pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:43, Mroku21 napisał:

Diablo 2 jest niesamowite gram w nie od premiery w stałym gronie i twierdze, że nic nie straciło
przez te lata.


Karzda gra Blizzarda nie tracie na grywalności ;] one są poprostu ponad czasowe ;) i zawsze będą wiecznie żywe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą serią Blizzarda jest WarCraft oczywiście.Te gry są kapitalne - rozbudzają wyobraźnię,niezwykle wciągają i są świetne graficznie.Mam wszystkie części (poza World of WarCraft) i każda jest niesamowita.
Najlepsi są Death Knightci z WarCrafta II - jak ich pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem ten genialny growl (?),to tak się przestraszyłem,że po nocach mi się śnili,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 06:59, Skywalker560 napisał:

Najlepszą serią Blizzarda jest WarCraft oczywiście.Te gry są kapitalne - rozbudzają wyobraźnię,niezwykle
wciągają i są świetne graficznie.Mam wszystkie części (poza World of WarCraft) i każda jest
niesamowita.
Najlepsi są Death Knightci z WarCrafta II - jak ich pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem ten
genialny growl (?),to tak się przestraszyłem,że po nocach mi się śnili,hehe.


po trzech dniach drania w WarCraft III gra mnie tak znudziła że zasnąłem przy klawiaturze , więcej już w nią nie grałem - przepraszam grywalności 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 26.09.2006 o 07:43, tosz napisał:

po trzech dniach drania w WarCraft III gra mnie tak znudziła że zasnąłem przy klawiaturze ,
więcej już w nią nie grałem - przepraszam grywalności 0


nie wiem co to znaczy "drania" ?? ale gra nie ma 0 grywalnosci tylko ten co grał w nią chyba nie wie że nie lubi RTS''ów i chyba jesteś tą osoba 1na 1milion co nie lubi gry W3 ;] zreszta Blizzard to nie tylko W3 tylko Diablo Starcraft a po 2 WarCraft to legenda i można powiedzieć że własnie wszystko sie od niego zaczeło wiec jak nie lubisz W3 to i innych nie polubisz bo działaja na takiej samej zasadzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 10:16, TTBoS napisał:

>...
> po trzech dniach drania w WarCraft III gra mnie tak znudziła że zasnąłem przy klawiaturze
,
> więcej już w nią nie grałem - przepraszam grywalności 0

nie wiem co to znaczy "drania" ?? ale gra nie ma 0 grywalnosci tylko ten co grał w nią chyba
nie wie że nie lubi RTS''ów i chyba jesteś tą osoba 1na 1milion co nie lubi gry W3 ;] zreszta
Blizzard to nie tylko W3 tylko Diablo Starcraft a po 2 WarCraft to legenda i można powiedzieć
że własnie wszystko sie od niego zaczeło wiec jak nie lubisz W3 to i innych nie polubisz bo
działaja na takiej samej zasadzie ;]


drania - grania , a co do RTS grałem w lepsze i gorsze ale nie rozumię całego tego podniecania się tą grą ( WarCraft III ) poza ładną grafiką nic w niej takiego nowego i przełomowego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 ksiązki Diablo i całą sagę warcraft. Miałem wielką przyjemność z ich czytania i mam nadzieję że ten nowy Diablo też ukaże się w j. polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.09.2006 o 10:26, tosz napisał:

drania - grania , a co do RTS grałem w lepsze i gorsze ale nie rozumię całego tego podniecania
się tą grą ( WarCraft III ) poza ładną grafiką nic w niej takiego nowego i przełomowego nie
ma


bo w tej grze nie budujesz milony jednostek i nie slenczysz nad jedna rozgrywka 5H tylko 5-30min i mozliwosci ta gra ma wielkie wystarczy popatrzec na zawodowych graczy graja jak marzenie ;] ale to nie tylko w3 sie tyczy w SC jest tak samo tylko SC kroluje w krajach Azjatyckich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować