Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Heroes- która część najlepsza?

41 postów w tym temacie

A sie wielu osobom naraże i powiem że najlepsza była czwórka. Grałem bardzo długo w trojke, ale od kiedy dorwałem czwóreczkę z dodatkami nie potrafię już wrócic do zacnej poprzedniczki. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę niestety nie miałem okazji zagrać, więc się nie wypowiem na jej temat. :)
Dwójka bardzo mi się spodobała.
Trójka jest rewelacyjna. Kiedyś w nią grałem przez jakiś miesiąc, potem dostałem lub kupiłem jakąś nową gierkę, pograłem w nią, a później myślę "hm, w co by tutaj pograć". I oczywiście wracałem do Heroesa3 na kolejny miesiąc. :) Taka sytuacja zdarzała sie jakieś 5 razy. :D
Czwórka była dla mnie totalną klapą, według mnie jest to najgorsza część.
A piątka to świetna gra. Według mnie to jest trójka, tylko że z lepsza grafiką i kilkoma nowościami.
Podsumowując, w moim "rankingu" na pierwszym miejscu są trójeczka i piątka (według mnie te gry są na równym poziomie), później dwójka, a na koncu czwórka. W jedynkę nie grałem, więc jej nie uwzględniam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czesc druga rzadzi, ale glownie ze wzgledu na rewelacyjna mapke (dostepna w sieci) - Gyros Too, w ktora to mozna spokojnie grac przez miesiac. Tak, tak, kto nie wierzy, niech sciagnie i sprawdzi dlaczego. :) Nastepnie czesc piata, jako godny nastepca dwojki. Pozniej dlugo, dlugo nic i czesc trzecia. Pierwsza i czwarta sa poza klasyfikacja. :) Pierwsza jako prekursor nie byla tak dobrze rozwinieta jak czesci po niej nastepujace, wiec wypada od nich gorzej, a w czwartej tylko jedna opcja tak na prawde byla udana - wysylanie wojsk z zamku do gracza, bez "opieki" heroesa im towazyszacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Heroes 3-Klimat
2.Heroes 5-nic nie mam
3.Heroes 2-pierwsze herosy,jakie grałem
4.Heroes 1-brak możliwości wyboru zamku...
5.Heroes 4-NO COMMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:23, boogie85 napisał:

A sie wielu osobom naraże i powiem że najlepsza była czwórka. Grałem bardzo długo w trojke,
ale od kiedy dorwałem czwóreczkę z dodatkami nie potrafię już wrócic do zacnej poprzedniczki.
Tyle.


Wyluuzuj, przecież każdy ma swoje zdanie i gust. Nikt Normalny Cię nie pojedzie za to ze lubisz 4 :D

Co do mnie to:

De Łiner iz: Heroes 3 + dodatki. (tzw. Złota Edycją, którą mam zaszczyt posiadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Chcę kupić grę do 20 zł.. Zastanawiałem się nad Heroes IV (mam 3) ale nie wiem, bo niektórzy twierdzą że to badziewie. Chciałbym jakąś grę z serii HoMM, ale nie wiem jaką! Opłaca się kupić IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza jest 3 wraz z dodatkami, 5 cześc równiez trzyma wysoki poziom. Moim zdaniem najsłabsza jest 4 częśc brakuje w niej klimatu poprzednich czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Heroes III miał klimat i miała coś hmm... Fabułe i grywalność no i może Heroes IV.
Piątka to według mnie odświeżona wersja III, która nie miała czegoś co miała trójka. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Heroes 3 - najlepsza w jaką grałem
2. Heroes 1 - w końcu pierwsza część
3. Heroes 5 - lepsza od poprzedniczki
4. Heroes 2 - pierwsza w jaką grałem, nisko ale i tak była dobra
5. Heroes 4 - niestety ktoś musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. H3 - genialna
2. H5 - z każdym patchem coraz lepsza - ma szanse pobić ''trójkę''
2. H2 - od tego zaczynałem - zakochałem się w tej grze
3. H1 - zagrałem dla sportu i z ciekawości
4. H4 - dno - program wyborczy PiSu jest ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes III jest najlepsza. Grywalność, dźwięk, "Gorące pośladki" i to COŚ.
Heroes V ma trochę wad niestety. Potem mam Heroes II - to była jazda dopiero :D
Ale i tak trójka rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej Heroes 3, potem Heroes 2 - pierwsza w jaką grałem, coś jej się należy. I potem:
3. H5
4. H1
5. H4 (najsłabsza z serii, ale i tak może być jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować