Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic - już w sklepach!

17 postów w tym temacie

Stanowczo za drogo... ale pewnie kupcy się znajdą. Problem w tym, że jak to zwykle bywa, jak ktoś już miał kupić Heroesy to kupił, i to za o wiele niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie mam czego zrobić z 259zł, tylko lecieć do sklepu i kupić jedną grę z dodatkami bo resztę mam!

nadal nie rozumiem, jak to się sprzeda... wydanie jest zaiście imponujące, ale cena zbyt wygórowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta kosmiczna cena to z pewnością ta pozycja prędzej czy później znalazła by się w mojej kolekcji , ale z tak powalającą ceną to niestety trzeba będzie poczekać co najmniej rok na jej obniżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie. Przecież to jest edycja kolekcjonerska -_-. Zacznijmy od tego że sam boks jest nietypowy. Dalej, wszystkie gry masz spolonizowane, spatchowane z dodatkami. Poza tym wszystko masz w jednym opakowaniu. Dodatki swoje kosztują ale też nieźle wyglądają. Dodaj jeszcze koszulkę. Cena jakby nie było jest duża ale nie zapominajmy że najpierw było to 260 zł. Teraz jest 200. Nie powiem że to mało i nie powiem że jest to najbardziej opłacalny zakup ale takie gadanie jak twoje jest nie na miejscu. Owszem, pamiętam to że najpierw ten pakiet miał kosztować 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:25, KŁEJK napisał:

Luuudzie. Przecież to jest edycja kolekcjonerska -_-. Zacznijmy od tego że sam boks jest
nietypowy. Dalej, wszystkie gry masz spolonizowane, spatchowane z dodatkami. Poza tym
wszystko masz w jednym opakowaniu. Dodatki swoje kosztują ale też nieźle wyglądają. Dodaj
jeszcze koszulkę. Cena jakby nie było jest duża ale nie zapominajmy że najpierw było
to 260 zł. Teraz jest 200. Nie powiem że to mało i nie powiem że jest to najbardziej
opłacalny zakup ale takie gadanie jak twoje jest nie na miejscu. Owszem, pamiętam to
że najpierw ten pakiet miał kosztować 160 zł.


No faktycznie zły ze mnie człowiek , bo jak widzę że ktoś chce mnie naciąć na 100 zeta to o tym mówię :D
Zwlaszcza , ze calosc powinna byc tansza od gier kupowanych na sztuki bo spora czesc posiadaczy ma conajmniej kilka z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:05, Michaelius napisał:

No faktycznie zły ze mnie człowiek , bo jak widzę że ktoś chce mnie naciąć na 100 zeta
to o tym mówię :D

To samo w sobie nie jest złe.

Dnia 01.12.2008 o 19:05, Michaelius napisał:

Zwlaszcza , ze calosc powinna byc tansza od gier kupowanych na sztuki bo spora czesc
posiadaczy ma conajmniej kilka z nich.

Zauważ że jest to limitowana edycja kolekcjonerska. Więc kto ją głównie kupi(łby) ? Kolekcjonerzy i ci dla których seria HoMM to kult. A ilu się takich znajdzie ? Myślę że ktoś na pewno. Taki zestaw dla nich jest na pewno opłacalny / nie patrzą ile to kosztuje. Co nie zmienia oczywiście faktu że cena jest o jakieś 50 zł za duża ( mówię o 200 zł w tej chwili ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 11:56, Evil Khan napisał:

szału nie ma...


Zdecydowanie nie ma. O ile można jeszcze przeboleć lenistwo Ubi w sprawie gadżetów z wcześniejszych części serii niż V, to już brak muzyki w II jest moim zdaniem wielkim minusem wydania. Dobrze, że mam część II z wydania premierowego HoMM IV, nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam cz. II w kilku wydaniach więc dziękuję postoję. Owszem HOMM to jedna z moich ulubionych gier ale za ponad 250 zł oczekiwałem czegoś lepszego. Jak cena spadnie do 120-140 to pomyślę nad zakupem.
Obstawiam, że jak już CDP złowi napaleńców na tą edycję to w końcu HOMMV i dodatki wpadną do tańszej serii....

PS: Dwa proste słowa: Dziękuję ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować