Zaloguj się, aby obserwować  
Merovingian

KŁEJK - kandydat na Forumowicza roku 2008!

187 postów w tym temacie

Przed Wami kolejny temat z łańcuszka kiełbasy wyborczej. Mimo, że argumenty - jak wszędzie - będą ściągane z księżyca, to mamy świadomość, że decydującym będzie całokształt danej osobowości. Jak w Waszych oczach prezentuje się Kłejk? Głos należy do Was, my zaś postaramy się owy całokształt podkolorować jak tylko się da, oczywiście w ramach kiełbasy. ;- )

Proponujemy rozpocząć od krótkiej opinii członków sztabu na temat kandydatury: dlaczego Kłejk?
Kłejk to kolega. Taki prawdziwy. Zawsze doradzi w sprawach ważnych i tych zaliczających się do pierdół pierdółek. Szczery do bólu, każdej zagubionej owcu przedstawi swój jedyny i słuszny punkt widzenia w sposób surowy acz dający do myślenia. Pomógł mi niezliczonymi razami podjąć decyzję jak i wspierał w pomysłach które realizowałem. Tak ja teraz wspieram jego jako członek sztabu wyborczego - rzekł Rozrobiony.
Ja z kolei mogę dodać, że jest to najzwyczajniej w świecie miły człowiek, z którym dobrze się rozmawia na każdy temat. Czego chcieć więcej? To zdanie podziela reszta składu. ;- )

Czy Was to przekonało do zagłosowania na naszego faworyta? Być może, być może. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, prawdopodobnie najważniejsza będzie wykształcona już przez Was opinia dotycząca kandydata. Mamy jedynie nadzieję, że będzie ona wystarczająca do oddania cennego głosu na Kłejka - Forumowicza roku 2008!

Jako zapchajdziurę prezentujemy skład sztabu:
Lesz3yk
DJ Szlafrok
Rozrobiony
Igor FCBayern

Milczący, bacznie obserwujący treść Kłejk zapewne ma swoje zdanie wobec całej sprawy. Co o tym sądzisz, Kłejk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem ... jako, że podejście do tych wyborów mam takie a nie inne to powiem niewiele, ale z sensem. Kto mnie zna, ten zna. Wie jaki jestem, co robię etc etc. Kto mnie nie zna niech sobie poczyta ;- D. Startuje bo ... hm ... lubie się angażować w dziwne, pokrętne inicjatywy. Oddasz na mnie głos? Dobrze. Nie oddasz? Też będzie dobrze. Jak ktoś ma jakieś pytania do mnie, chętnie odpowiem. W końcu integrować się z ludem trzeba ;- P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak przez cenzurę przeszedł jego nieprzyzwoity plakat wyborczy, pewnym było, że Kłejk ma wtyki Tam Na Górze. Więc nie chcąc podpadać Władzy chyba jestem zmuszony na niego zagłosować... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do KŁEJKa, kandydata jakże słusznego...

A więc KŁEJKu co zamierzasz zrobić w przypadku wygrania tego tytułu (co jednak pewne nie jest), jakieś poważniejsze plany? Wyśmiewanie się z userów niższych rangą? Czy może pomoc wszystkiemu co żywe?

Załóżmy, że to było pytanie pierwsze, brnijmy więc dalej.

Zapewne pamiętasz aferę wywołaną Twoim avatarem (no bo któż by o niej nie pamiętał!), na plakacie wyborczym dalej jest mężczyzna z papierosem w ustach... Zrobiłeś to celowo? Taki chwyt? Czy po prostu uważasz, że człowiek z papierosem miedzy zębami to normalny widok i nie ma w nim nic co mogłoby zdegenerować (tak to chyba szło) młodzież?

Jesteśmy po dwóch pytaniach, dla mnie jest to za mało. Muszę się upewnić, czy warto oddać głos na Twoją postać. Także: ''next please''!

Co takiego zrobiłeś dla forum? Jakieś konkretne przykłady, ogólniki w sumie też mogą być. Mam na myśli oczywiście co zrobiłeś dla innych userów... Uprzedzę Twoje pytanie, tak pokazywanie im (oczywiście nie wszystkim) ich głupoty też jest jakąś tam pomocą.

Uff... Jedziemy z koksem. Nie dam Ci nawet chwili na oddech.

No więc tak, w mojej głowie narodziło się dziwne* pytanie, ale jakże dla mnie ważne... Jakiej muzyki słuchasz?

*dziwne, z tego powodu, iż nie ma ono żadnego związku z forum i wyborami, ale ja jako człowiek, który non stop słucha muzyki muszę wiedzieć to i owo.


Wierzysz w psi-balle i inne Oobe (czy jak to tam leci), tolerujesz wiarę w takie rzeczy? Czy raczej otwarcie to obśmiewasz i dajesz to zrozumienia takim ludziom, iż dane zjawisko nie istnieje. Bez zbędnych ceregieli oczywiście.

No i ostatnie, ale jakże ważne pytanie. Jako kumpel, jakbyś się określił? Zdefiniował wręcz! Przy okazji możesz pozdrowić jakichś tam ludzi! Dam Ci tę możliwość, ale nie myśl, że będziesz miał zawsze, ze mną tak dobrze.

Dobra, myślę... Ech, że na razie tyle wystarczy. Ale spokojnie spodziewaj się, że na tym jednak nie zakończę moich pytań itp. To była dopiero pierwsza odsłona moich dziwnych i momentami też zawiłych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:39, rob006 napisał:

Po tym jak przez cenzurę przeszedł jego nieprzyzwoity plakat wyborczy,

A tam nieprzyzwoity ... ;-D. Nic tam nie ma, do czego można by się przyczepić przeca.
>pewnym było, że

Dnia 12.02.2009 o 18:39, rob006 napisał:

Kłejk ma wtyki Tam Na Górze.

Wtyki mam tylko w domu w gniazdku elektrycznym :P. A o wtykach Tam Na Górze nic mi nie wiadomo. :P
>Więc nie chcąc podpadać Władzy chyba jestem zmuszony na

Dnia 12.02.2009 o 18:39, rob006 napisał:

niego zagłosować... ;(

A dziękować ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:39, rob006 napisał:

Po tym jak przez cenzurę przeszedł jego nieprzyzwoity plakat wyborczy, pewnym było, że
Kłejk ma wtyki Tam Na Górze. Więc nie chcąc podpadać Władzy chyba jestem zmuszony na
niego zagłosować... ;(

Ale co wg ciebie należy ocenzurować? Bo ja nie widzę w nim nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:45, choper napisał:

Ale co wg ciebie należy ocenzurować? Bo ja nie widzę w nim nic strasznego.

A byłaś na forum podczas trwania słynnej afery nikotynowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:45, choper napisał:

Ale co wg ciebie należy ocenzurować? Bo ja nie widzę w nim nic strasznego.

Papieros. Bo ja wiadomo papierosy to zło.

Nabiłem post w temacie Kłejka. Tak, musiałem, to przez więź. Kłejku, jesteś dla mnei jak starszy brat. A to mnie wyśmiejesz, a to się razem pośmiejemy, a to podyskutujemy na główne tematy. Nie napiszę "koffam cię", ale jesteś wporzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Eee... Szluga w zębach gostka z plakatu, tak jak to było z awatarem? :P
KŁEJK, możesz liczyć na mój głos. Chociaż ciasteczka od Huntera są bardzo kuszące. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

A więc KŁEJKu co zamierzasz zrobić w przypadku wygrania tego tytułu (co jednak pewne
nie jest), jakieś poważniejsze plany?

Poważniejsze ? Hm ... raczej nie.
>Wyśmiewanie się z userów niższych rangą?
"Ranga i tak nie ma znaczenia!!!" Głupota zawsze i wszędzie się trafi.
>Czy może

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

pomoc wszystkiemu co żywe?

Tym którzy na to sobie zasłużą ;-P. Albo choć po polsku a nie polskawemu pisać będą.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

Zapewne pamiętasz aferę wywołaną Twoim avatarem (no bo któż by o niej nie pamiętał!),
na plakacie wyborczym dalej jest mężczyzna z papierosem w ustach... Zrobiłeś to celowo?

Ja nie odpowiadam za plakat. Ja tylko wyraziłem zgodę na umieszczenie na nim swojego wizerunku ;-D.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

Taki chwyt? Czy po prostu uważasz, że człowiek z papierosem miedzy zębami to normalny
widok i nie ma w nim nic co mogłoby zdegenerować (tak to chyba szło) młodzież?

To jest Tyler, a Tyler to dobry człowiek ;-P. That''s all

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

Co takiego zrobiłeś dla forum?

Naspamiłem parę tysięcy postów, założyłem kilka tematów, zrobiłem małą aferę wokół awatara, miałem mały epizod z tworzeniem z YahooPL FK i FS ... tyle pamiętam na szybko ;-D.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

być. Mam na myśli oczywiście co zrobiłeś dla innych userów... Uprzedzę Twoje pytanie,
tak pokazywanie im (oczywiście nie wszystkim) ich głupoty też jest jakąś tam pomocą.

Sam sobie odpowiedziałeś. Poza tym ... paru osobom poradziłem, pomogłem, czy to na forum czy na ircu czy też bardziej ... prywatnie.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

No więc tak, w mojej głowie narodziło się dziwne* pytanie, ale jakże dla mnie ważne...
Jakiej muzyki słuchasz?

"Różnej, różnistej" ... choćby na sajcie mam wymienione parę zespołów czy też artystów których słucham. Największy sentyment mam chyba do Kazika Staszewskiego i tego w czym maczał palce.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

Wierzysz w psi-balle i inne Oobe (czy jak to tam leci), tolerujesz wiarę w takie rzeczy?

OoBE - nie znam, nie angażuję się. A psiballe? Jak to powiedział Budo "to tylko w grach" i ja się z tym zgadzam.

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

No i ostatnie, ale jakże ważne pytanie. Jako kumpel, jakbyś się określił? Zdefiniował
wręcz!

Nie mam teraz tyle czasu. ;-D
>Przy okazji możesz pozdrowić jakichś tam ludzi! Dam Ci tę możliwość, ale nie myśl,

Dnia 12.02.2009 o 18:41, Chaotizz napisał:

że będziesz miał zawsze, ze mną tak dobrze.

"Pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:51, Lex napisał:

KŁEJK, możesz liczyć na mój głos. Chociaż ciasteczka od Huntera są bardzo kuszące. ;p


Mogę zapewnić, że Rozrobiony dysponuje sporym wagonem pączków za domem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:43, KŁEJK napisał:

> Po tym jak przez cenzurę przeszedł jego nieprzyzwoity plakat wyborczy,
A tam nieprzyzwoity ... ;-D. Nic tam nie ma, do czego można by się przyczepić przeca.

O pewnym awatarze powiedziałbym to samo, a jednak komuś udało się przyczepić :D

Dnia 12.02.2009 o 18:43, KŁEJK napisał:

>pewnym było, że
> Kłejk ma wtyki Tam Na Górze.
Wtyki mam tylko w domu w gniazdku elektrycznym :P. A o wtykach Tam Na Górze nic mi nie
wiadomo. :P

Wystarczy że wtyki wiedzą o tobie :P

A co do pączków Rozrobionego - ja bym ich nie jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:52, DJ Szlafrok napisał:

Moge zapewnia, ?e Rozrobiony dysponuje sporym wagonem pączków za domem!

Voila. Zapewniam Was drodzy głosujący, że z Kłejkiem nie zaznacie głodu!
Na dowód, drobna część moich prywatnych zapasów przeznaczona na kampanie tak jak i cała reszta.

rob
Ranisz mnie :(

20090212185958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:59, rob006 napisał:

O pewnym awatarze powiedziałbym to samo, a jednak komuś udało się przyczepić :D

No jak się nie ma czego czepić ;-D.

Dnia 12.02.2009 o 18:59, rob006 napisał:

Wystarczy że wtyki wiedzą o tobie :P

Nie mam z tym nic wspólnego. ;-)

Dnia 12.02.2009 o 18:59, rob006 napisał:

A co do pączków Rozrobionego - ja bym ich nie jadł.

Ale to nie są takie zwykłe pączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:01, Rozrobiony napisał:

Voila. Zapewniam Was drodzy głosujący, że z Kłejkiem nie zaznacie głodu!


Przypominam wszystkim, że na świecie wciąż panuje niepodzielnie kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:01, KŁEJK napisał:

Ale to nie są takie zwykłe pączki.


Właśnie dlatego bym ich nie jadł - pączki Rozrobionego nie mogą być zwykłe :D.

@Rozrobiony
:( To ide sobie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować