Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Również posiadam K700i i nie narzekam :) Cena, jak na telefon o takich możliwościach bardzo mała, ładny wyświetlacz, gprs, mp3, radio, mms. Czy czegoś więcej trzeba ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:10, ziolek1301 napisał:

Ja mam K310i tylko ma troche malo pamieci a tak wogule to czy da sie wnim powiekszyc pamieć???


Niestety w tym modelu nie mamy wejścia na karty pamięci, a więc powiększenie pamięci w tym aparacie jest raczej nie możliwe :-)

Steven8
Czego więcej ? Hmm pomyślmy... Lepszego aparatu i możliwości powiększenia pamięci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:37, sferis napisał:

> A czy warto kupić K750i ?

Według mnie warto. Ale zależy za jaką cenę :P


tylko slyszalem ze wnich sie szybko joystick sie psuje slyszalem to od kilku ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:43, ziolek1301 napisał:

tylko slyszalem ze wnich sie szybko joystick sie psuje slyszalem to od kilku ludzi


Na ogół we wszystkich telefonach joysticki się za szybko psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:34, Edmont napisał:

A czy warto kupić K750i ?


No pewnie. Jest bardzo wytrzymały i chyba najwygodniejszy jaki widziałem. Łatwy dostęp do wszystkiego, i takie bajery jak latarka itp. się przydają. Ja kiedyś przez przypadek rzuciłem kolegi k750i tak że dwa razy uderzył o stół, walnął w ściane i spadł na podłogę. I nic mu nie było.. no troszkę się klapka od aparatu poluzowała ale to było można samemu łatwo naprawić. Jedyną rzeczą która nie podoba mi się w tych nowszysch telefonach to jest to że nie można go rozebrać np. zmienić obudowy bo straci się gwarancję. Ale jeśli piszesz dużo esów i wogóle cały czas korzystasz z telefonu to polecam kupić nokie np. N70 lub nowsze lub SE W850i bo mają już guziki czy jak to się tam nazywa jakiś panel. Mówię Ci to po to żebyś się wystrzegał telefonów z joystickami bo się często psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:45, Grizzly. napisał:

> A czy warto kupić K750i ?

No pewnie. Jest bardzo wytrzymały i chyba najwygodniejszy jaki widziałem. Łatwy dostęp do wszystkiego,
i takie bajery jak latarka itp. się przydają. Ja kiedyś przez przypadek rzuciłem kolegi k750i
tak że dwa razy uderzył o stół, walnął w ściane i spadł na podłogę. I nic mu nie było.. [...]

blablabla, ja upuściłem swojego max z 30 cm na podłogę i potem przez 2 dni nie chciał się włączyć... Potem jakoś magicznie sam ożył. Ale nie wiem czy nic w środku się nie poprzestawiało bo teraz jakby trudniej kartę pamięci wyjąć. Ogólnie telefon dobry, szczególnie za te pieniądze, tylko trzeba się z nim nadwyraz delikatnie obchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:07, Grucha91 napisał:

Ogólnie telefon dobry, szczególnie za te pieniądze, tylko
trzeba się z nim nadwyraz delikatnie obchodzić...


Oj nie prawda... Tyle razy co mi spadł na ziemię, tyle razy co mi go kuzynka rzuciła w ściane a ciągle świetnie chodzi, bez zacięć, samowyłączeń itd. Telefon jest naprawdę bardzo dobry i na dodatek wytrzymały. Być może zależy od szczęścia kupującego czy dostaniemy wytrzymały telefon czy tak jak dostałeś Ty "delikatny" model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy telefonów Nokia - przeczytajcie ten artykuł:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,4388922.html

Jest tam podany link - sprawdźcie czy Wasza komórka nie ma wadliwej baterii (sprawdziłem ot tak sobie wszystkie telefony Nokia jakie mam w domu - tzn całej rodziny - niestety moja bateria z nowej N70 musi być wymieniona...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:54, damienthorn napisał:

Użytkownicy telefonów Nokia - przeczytajcie ten artykuł:

Wszystkie moje nokie są ok (czyli 6288 ,7373 )... Ale nie, 6230i ma złą baterię :S ... Cóz... Wysyłam formularz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:04, Homo sum napisał:

Ja też wszystkim dziękuje, jestem już posiadaczem SE K750i po części dzięki waszej opini


Napewno nie pożałujesz :) Gwarantuję, że to naprawdę dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się