Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 21:27, 332 napisał:

> Mam pytanie. Czy gry w jarze. Ściąganie ich może być traktowane jako przestępstwo
(piractwo)?

A co to jest jara?

Jar to system plików stosowany w grach i aplikacjach w telefonach opartych na javie. Czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wyobraźcie sobie sytuację... Mam drugi telefon. Dawno nie był używany i chciałem go włączyć, ale ten się nie włączył. Naładowałem dobrze baterię, ale to nic nie daje, podobnie jak podpięcie innej. Co w takiej sytuacji może mu pomóc, ewentualnie, czy dobrym wyjściem będzie przeinstalowanie softu, bądź wgranie nowego? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:39, BzyQacz napisał:

Heh, wyobraźcie sobie sytuację... Mam drugi telefon. Dawno nie był używany i chciałem
go włączyć, ale ten się nie włączył. Naładowałem dobrze baterię, ale to nic nie daje,
podobnie jak podpięcie innej. Co w takiej sytuacji może mu pomóc, ewentualnie, czy dobrym
wyjściem będzie przeinstalowanie softu, bądź wgranie nowego? Proszę o pomoc.

Udanie się do serwisu, komisu :) ale reinstal nie był by takim złym pomysłem chociaż wiedział bys czy to wina softu czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega w serwisie powiedział mi, że być może właśnie soft... Ale tak teraz na spokojnie, co ma jedno do drugiego? Bateria, a soft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:51, BzyQacz napisał:

Kolega w serwisie powiedział mi, że być może właśnie soft... Ale tak teraz na spokojnie,
co ma jedno do drugiego? Bateria, a soft?

Nie wiem :) a jaki to fon na symbianie ?? lub wm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy rozglądam się za nowym telefonem, ale jedna kwestia mnie stale zastanawia. Czy są jakieś telefony ze średniej półki cenowej, posiadające wejście słuchawkowe Jack 3.5 mm? Ciekaw jestem, bo lubię słuchać muzyki dosyć komfortowo, więc dobre słuchawki są przydatne.
I jeszcze prosiłbym o jakąś krótką recenzję Nokii 5300.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:00, ko?nik napisał:

Czy są jakieś telefony ze średniej półki cenowej, posiadające wejście słuchawkowe Jack
3.5 mm?

Wydaje mi się, że nie - dodawane są tylko przejściówki.

Dnia 26.03.2008 o 22:00, ko?nik napisał:

I jeszcze prosiłbym o jakąś krótką recenzję Nokii 5300.

Jeśli ma być krótko - telefon po prostu super!
A tak na serio:
- przystępna cena jak na taki telefon
- bardzo dobrey odtwarzacz mp3, tudzież wideo
- niezły wbudowany aparat
- oryginalny wygląd i budowa telefonu - przydatne przyciski dedykowane do muzyki
- slot na najlepsze, oraz najtańsze karty pamięci microSD, obsługa do 2 GB (cena karty 1 GB - od 25 zł)
Tego modelu używałem przez ponad pół roku i nie miałem z nim żadnych problemów - polecam zakup tego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:46, Dekerinho6 napisał:

hmn za 100 złotych nie licz że kupisz jakomś straszną maszynę :P a co ma w niej być czyli
jakie gadżety czy bez gadżetów...


No tak jak pisałem, gadżety mnie nie interesują - chcę zwykły ale wygodny w użyciu telefon (i dobrze by było jakby było możliwe na nim granie w jakieś gierki ale to już niekoniecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poleci jakiś telefon inny niż k750i, nie musi mieć jakiegoś tam super aparatu, wystarczy dużo pamięci, długi czas trzymania baterii, lekki, mały, zgrabny ;P

Inny niż sony ericsson - zbrzydła mi się ta marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 23:05, kreve napisał:

> hmn za 100 złotych nie licz że kupisz jakomś straszną maszynę :P a co ma w niej
być czyli
> jakie gadżety czy bez gadżetów...

No tak jak pisałem, gadżety mnie nie interesują - chcę zwykły ale wygodny w użyciu telefon
(i dobrze by było jakby było możliwe na nim granie w jakieś gierki ale to już niekoniecznie)

No to jak nie chcesz żeby były jakieś gadżety a gry były to coś może z NOKI 3510 i Wiem że to nie najnowszy model ale nie ma żadnych bajerów i gierek ma pare ale tak jak mówię tę telefon nie jest najnowszy ! więc sie możesz zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 08:24, Dekerinho6 napisał:

No to jak nie chcesz żeby były jakieś gadżety a gry były to coś może z NOKI 3510 i Wiem
że to nie najnowszy model ale nie ma żadnych bajerów i gierek ma pare ale tak jak mówię
tę telefon nie jest najnowszy ! więc sie możesz zastanowić


Trafiła mi sie okazja dzisiaj na Sony Ericssona k310i za 120 zł w bardzo dobrym stanie i do jesieni na gwarancji, więc sie szarpnąłem i wybuliłem. Ma dużo więcej bajerów niż chciałem, ale za taką cenę grzechem byłoby nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się chciał dowiedzieć czy jest możliwością kupienia gdzieś Nokii E70 za mniej niż 1300 zł xD Mam Nokię 6820a i bez QWERTY to teraz żyć nie mogę;D A E70 to jego zastępca... Może w jakichś ofertach jest? Tak szukam, szukam i nie widzę:/

Pomocy^^

@kreve

No to dałeś ciała... K300 i K310 SUXXXX. Ja bym 30 zł nawet nie dał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 23:03, balduran2 napisał:

Wydaje mi się, że nie - dodawane są tylko przejściówki.

Czytałem właśnie trochę o tych przejściówkach i podobno pojawia się czasami jakiś problem z dźwiękiem (mono zamiast stereo). Masz może link do jakiejś dobrej przejściówki (pasującej do nokii 5300)?

Dnia 26.03.2008 o 23:03, balduran2 napisał:

Jeśli ma być krótko - telefon po prostu super!

Właśnie takich słów się spodziewałem ;) Dzięki.
PS. A jak z czasem pracy na baterii? Jest jakaś rozsądna długośc, czy jednak słabo z tym?

I jakby ktoś mógł to słówko o Samsungu J700 bym poprosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 14:40, ko?nik napisał:

Czytałem właśnie trochę o tych przejściówkach i podobno pojawia się czasami jakiś problem
z dźwiękiem (mono zamiast stereo). Masz może link do jakiejś dobrej przejściówki (pasującej
do nokii 5300)?

Ja nigdy nie miałem problemów z tą przejściówką - dźwięk był tak samo dobry (jeżeli nie lepszy) jak przez oryginalny zestaw słuchawkowy.
A przejściówki lepszej aniżeli tej co jest w zestawie, to chyba nie uświadczysz - jest ona bardzo solidna, dobrze trzyma się telefonu.
A poza tym, przecież w telefonie można zmieniać dźwięk z mono na stereo i na odwrót - więc może o to chodziło...

Dnia 27.03.2008 o 14:40, ko?nik napisał:

PS. A jak z czasem pracy na baterii? Jest jakaś rozsądna długośc, czy jednak słabo z tym?

Całkiem nieźle się trzyma bateria. Przy moim słuchaniu muzyki (3-4 godziny dziennie) bateria starczała na 5-7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 23:12, KOREKTBG napisał:

Ja mam teraz sony ericssona K310i i jestem z niego zadowolony ale jak zwykle dżojstik
szaleje

Sony Erissony są bardzo dobrymi telefonami ale prowadzi Nokia :P a jaki dżojstik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:05, Dekerinho6 napisał:

> Ja mam teraz sony ericssona K310i i jestem z niego zadowolony ale jak zwykle dżojstik

> szaleje
Sony Erissony są bardzo dobrymi telefonami ale prowadzi Nokia :P a jaki dżojstik ??


W soniakach są takie jakby dżojstyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:46, KOREKTBG napisał:

> > Ja mam teraz sony ericssona K310i i jestem z niego zadowolony ale jak zwykle
dżojstik
>
> > szaleje
> Sony Erissony są bardzo dobrymi telefonami ale prowadzi Nokia :P a jaki dżojstik
??

W soniakach są takie jakby dżojstyki

aha wiesz sorry że sie pytam ale nie miałem nigdy soniaka i nie za bardzo sie orientuję dzieki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się