Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

"Z przykrością informujemy, że we wnętrzu telefonu dostarczonego do naprawy stwierdzono ślady korozji i utlenienia na elementach wewnętrznych w wyniku działania cieczy lub, co najmniej użytkowania go niezgodnie z instrukcją obsługi (...) Osady korozyjne widoczne są na płycie głównej w okolicy złącza klawiatury (...) W związku z tym jedyną możliwością naprawy telefonu jest wymiana płyty głównej..."
Takie pismo otrzymal moj ojciec gdy udal sie do salonu, w ktorym oddalem telefon. Ojciec poszedl do prywatnego serwisu i powiedziano mu, ze "moze sie da, moze nie- zobaczymy". Powiedzial, ze koszt (w razie powodzenia) wyniesie 60zl... Co o tym myslicie? Czy da sie w ogole kupic plyte glowna w cenie ponizej 60 zl (o ile W OGOLE da sie ta czesc kupic)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Allegro... nie mam zaufania do tej stronki, bo nie mogę mieć pewności czy sprzedający nie jest oszustem.
A co do W880i - fajny jest, ale też dosyć drogi. Trzeba się jednak nad nim zastanowić ;)
Ostateczni mój wybór chyba padnie na n5300 - okazało się bowiem, że ten telefon obsługuje wcześniej przez Agntx wspomniane formaty AAC+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam w880i ;) Oczywiście, jeśli nie masz długich paznokci. One mogą Ci sprawiać problem na jego klawiszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- na samsungu u700 powinna dobrze działać pamięć 2 GB (bo ponoć niektóre komy nie obsługują takiej dużej ilości pamięci)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:39, piero92 napisał:

Mam pytanie- na samsungu u700 powinna dobrze działać pamięć 2 GB (bo ponoć niektóre komy
nie obsługują takiej dużej ilości pamięci)??

Powinna śmigać bo jest to dość nowy fon :) a nie wystarczy ci 1 gb ??

EDIT: a nie masz napisane w instrukcji jakie obsługuje wielkości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:16, YOUlia napisał:

Ostateczni mój wybór chyba padnie na n5300 - okazało się bowiem, że ten telefon obsługuje
wcześniej przez Agntx wspomniane formaty AAC+ :)


Chuam jakich mało :) Będziesz żałowała jak go kupisz :)
Za tą cenę to możesz kupić telefon typu walkamn oć choćby w810i, którego użytkuję od ponad 3 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Jakość muzyki na największym poziomie, słuchawki poprostu pierwsza klasa, bateria podczas słuchania muzyki trzyma 3-4 dni, w zestawie karta pamieci 512MB. IMO bardzo dobry telefon jak na taką cenę. Dobrze się zastanów zanim kupisz tą nokię, tyle z mojej strony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:43, Prince07 napisał:

Chuam jakich mało :) Będziesz żałowała jak go kupisz :)

Dlaczego tak sądzisz? Bo nie zauważyłem żadnych argumentów w Twoim poście, które mówią żeby nie kupować tego telefonu...
A może kolejnej osobie Nokia 5300, pomyliła się z 5200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 16:43, Prince07 napisał:

Chuam jakich mało :) Będziesz żałowała jak go kupisz :)
Za tą cenę to możesz kupić telefon typu walkamn oć choćby w810i, którego użytkuję od
ponad 3 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Jakość muzyki na największym poziomie,
słuchawki poprostu pierwsza klasa, bateria podczas słuchania muzyki trzyma 3-4 dni, w
zestawie karta pamieci 512MB. IMO bardzo dobry telefon jak na taką cenę. Dobrze się zastanów
zanim kupisz tą nokię, tyle z mojej strony ;]

Popieram. Seria walkman jest najlepiej (chyba ) stworzona pod kątem muzyki po za tym masz mase dodatków do telefonu od słuchawek po kgłośniki zew. i karty pamięci :) Jeśli chcesz telefon muzyczny to bierz z walkmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:46, balduran2 napisał:

Dlaczego tak sądzisz? Bo nie zauważyłem żadnych argumentów w Twoim poście, które mówią
żeby nie kupować tego telefonu...
A może kolejnej osobie Nokia 5300, pomyliła się z 5200?


Chcesz argumenty? Proszę bardzo:
(siostra miała telefon więc na jej przykładzie):
- jakość muzyki znacznie gorsza od choćby granej ze starszego telefonu serii walkam jak np. w200i
- często psujący się slider
- słuchawki pożal się Boże...
- klawiatura IMO lipna, wystarczą trochę grubsze palce a już klikasz na 2 przyciski jednocześnie
- słaby aparat
No ty chyba było by na tyle. Ogólnie oprócz mojej siostry 2 koleżanki miały ten model i też zbyt zachwycone na dłuższą metę nim nie były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, takie pytanie do gramowiczów. Mam Sagema my-411x (nie bijcie...) i mam zamiar kupić nowy. Powinien (nie musi, ale wymagane na 100% będą pisane DUŻYMI literami):
-ODTWARZACZ MP3
-BLUETOOTH
-kamera
-cena tak do 300zł

zna ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:54, Prince07 napisał:

- jakość muzyki znacznie gorsza od choćby granej ze starszego telefonu serii walkam jak np. w200i

Z tym się nie zgodzę - jakoś muzyki w tym telefonie jest bardzo dobra.

Dnia 02.04.2008 o 16:54, Prince07 napisał:

- często psujący się slider

Nie wiem jak z tym jest, ale w mojej 5300 po ponad 6 miesiącach użytkowania slider chodził tak samo jak w pierwszym dniu po zakupie - tzn. w ogóle mocowanie nie poluzowało się.

Dnia 02.04.2008 o 16:54, Prince07 napisał:

- słuchawki pożal się Boże...

Heh...słuchawki nie są najważniejszym elementem zestawu...
A poza tym, ja jakoś się nie uskarżałem - po 3 godzinnym słuchaniu, nie bolały mnie uszy tak jak po innych słuchawkach dousznych.

Dnia 02.04.2008 o 16:54, Prince07 napisał:

- klawiatura IMO lipna, wystarczą trochę grubsze palce a już klikasz na 2 przyciski jednocześnie

Dla mnie była wręcz idealna, ale może faktycznie jeśli ktoś ma wielkie palce może mieć drobne problemy z jej użytkowaniem.

Dnia 02.04.2008 o 16:54, Prince07 napisał:

- słaby aparat

Z tym też się nie zgodzę - jak na aparat w telefonie robi niezłe zdjęcia w wysokich rozdzielczościach - to samo tyczy się filmików.

I jeszcze raz dla pewności spytam, czy aby na pewno chodzi Ci o model 5300 (2 zdjęcie) czy też o 5200 (1 zdjęcie)?

20080402171102

20080402171109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

Z tym się nie zgodzę - jakoś muzyki w tym telefonie jest bardzo dobra.

To chyba nie słyszałeś muzyki z telefonu serii WALKMEN :)

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

Nie wiem jak z tym jest, ale w mojej 5300 po ponad 6 miesiącach użytkowania slider chodził
tak samo jak w pierwszym dniu po zakupie - tzn. w ogóle mocowanie nie poluzowało się.

Być może. Moja siostra musiała po zalednie 3 tygoniach użytkowania oddać telefon do serwisu.

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

Heh...słuchawki nie są najważniejszym elementem zestawu...

Może i nie są najważniejszym elementem ale napewno dość istotnym.

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

A poza tym, ja jakoś się nie uskarżałem - po 3 godzinnym słuchaniu, nie bolały mnie uszy
tak jak po innych słuchawkach dousznych.

W słuchawkach dołączonych do zestawu można chodzić cały dzień i nic się nie odczuje.
Jakość puszczanej przez nie muzyki jest mega, radzę posłuchać sobie muzyki płynącej ze słuchawek dołączonych do zestawów W.

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

Dla mnie była wręcz idealna, ale może faktycznie jeśli ktoś ma wielkie palce może mieć
drobne problemy z jej użytkowaniem.

Swoje na ten temat powiedziałem wyżej ;]

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

Z tym też się nie zgodzę - jak na aparat w telefonie robi niezłe zdjęcia w wysokich rozdzielczościach
- to samo tyczy się filmików.

1.3mpx... nie oszukujmy się, że aparat jest słaby :)

Dnia 02.04.2008 o 17:11, balduran2 napisał:

I jeszcze raz dla pewności spytam, czy aby na pewno chodzi Ci o model 5300 (2 zdjęcie)
czy też o 5200 (1 zdjęcie)?

Ehh... co jak co ale na telefonach chyba się trochę znam... oczywiście wiem, który model to 5300 i o nim pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:15, Raziel93 napisał:

ja tylko powiem, że 5200 ma szczerze powiedziawszy zwalony wyświetlacz, a różnic między
5300 a 5200 nie widzę o_O

Różnice są !! Ma takie jakby przyciski do muzyki :D i większy wyświetlacz oraz cene :) i lepiej wygląda bo 5200 wygląda bardzo średnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:15, Raziel93 napisał:

ja tylko powiem, że 5200 ma szczerze powiedziawszy zwalony wyświetlacz, a różnic między 5300 a 5200 nie widzę


Może i w wyglądzie zbytniej różnicy nie ma - poza tym, że 5300 ma większy i lepszy wyświetlacz, oraz dodatkowe przyciski dedykowane. Ale o funkcjonalność to 5300 jest o niebo lepsza od 5200 - lepsza jakoś muzyki, lepszy aparat, większy karty pamięci obsługuje oraz inne drobne (ale znaczące) ulepszenia.

Prince07 ===> Tak - słyszałem muzykę z telefonu z serii W, ale nie będę porównywał jakości do 5300 po 10 minutach słuchania. I w ogóle nie mam zamiaru oceniać telefonu, którego nie używałem przez dłuższy czas - bo taka ocena nie odzwierciedla rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:28, balduran2 napisał:

I w ogóle nie mam zamiaru oceniać telefonu,
którego nie używałem przez dłuższy czas - bo taka ocena nie odzwierciedla rzeczywistości.


No i słusznie. Ja użytkowałem oba telefony (co prawda jeden był mojej siostry ale się nim bawiłem) i naprawdę nie polecam Nokii 5300. Jeżeli YOUlia chce jakiś telefon, z dobrą MP3-jką za nie dużą kasę to wybór powinien paść na jakiegoś niekoniecznie najnowszego walkmana, a napewno się nie zawiedzie, wkońcu co Sony Ericsson to Sony Ericsson xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:28, balduran2 napisał:

> ja tylko powiem, że 5200 ma szczerze powiedziawszy zwalony wyświetlacz, a różnic
między 5300 a 5200 nie widzę

Może i w wyglądzie zbytniej różnicy nie ma - poza tym, że 5300 ma większy i lepszy wyświetlacz,
oraz dodatkowe przyciski dedykowane. Ale o funkcjonalność to 5300 jest o niebo lepsza
od 5200 - lepsza jakoś muzyki, lepszy aparat, większy karty pamięci obsługuje oraz inne
drobne (ale znaczące) ulepszenia.

czyli jednak jest? no to zbieram kasę na 5300 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej:)
Mam problem, do rozwiązania od zaraz. Jak sporo ludzi, szukam telefonu. Interesuje mnie przedział cenowy do 500 zł (ceny by allegro. Telefon musi być nowy i posiadać wbudowany Bluetooth, mile widziany bajery w liczbie nadnormalnej :PP
AVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z SE mogę Ci polecić K550i: http://www.allegro.pl/item333360274_nowy_sony_ericsson_k550i_krakow_komplet_.html
K 800i: http://www.allegro.pl/item332906114_k800i_nowy_lublin_pulawy_lubartow_sklepy.html
O raz W580i: http://www.allegro.pl/item334149246_sony_ericsson_w580i_folia_pl_menu_512_mb_nowe_.h tml
Co do tego ostatniego niestety cena przekracza 500 zł, ale w sumie dla tego telefonu warto tyle dać.

Oczywiście te propozycje to nie byle strzały tylko bardzo dobre telefony. K550i sam posiadam i jestem z niego baaardzo zadowolony ;)

Wybacz że zaproponowałem tylko SE, ale w innych modelach się jakoś specjalnie nie orientuje, ktoś inny na pewno da inne propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się