Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 17:53, Dekerinho6 napisał:

> > > Ja mam teraz sony ericssona K310i i jestem z niego zadowolony ale jak
zwykle
> dżojstik
> >
> > > szaleje
> > Sony Erissony są bardzo dobrymi telefonami ale prowadzi Nokia :P a jaki dżojstik

> ??
>
> W soniakach są takie jakby dżojstyki
aha wiesz sorry że sie pytam ale nie miałem nigdy soniaka i nie za bardzo sie orientuję
dzieki xD


Te dżojstiki są słabą konstrukcją i są wadliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 18:45, KOREKTBG napisał:

Te dżojstiki są słabą konstrukcją i są wadliwe


No do telefonu to na pewno muszą być małe. No i to jest robione masowo więc nie patrzą na jakość tylko na ilość...
Więc dlatego tak to wygląda ale jak ten twój dżojstik nie chodzi a masz jeszcze telefon na gwarancji to go daj niech naprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:48, Dekerinho6 napisał:


> Te dżojstiki są słabą konstrukcją i są wadliwe

No do telefonu to na pewno muszą być małe. No i to jest robione masowo więc nie patrzą
na jakość tylko na ilość...
Więc dlatego tak to wygląda ale jak ten twój dżojstik nie chodzi a masz jeszcze telefon
na gwarancji to go daj niech naprawią :)


Nie mój "narazie" chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:52, Dekerinho6 napisał:


> Nie mój "narazie" chodzi
No to dobrze ale wiesz jednak nie wiadomo ile... :)


No właśnie to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:48, balduran2 napisał:

A przejściówki lepszej aniżeli tej co jest w zestawie, to chyba nie uświadczysz - jest
ona bardzo solidna, dobrze trzyma się telefonu.

O, nie wiedziałem o tym, że przejściówka jest w zestawie ;) To bardzo dobrze ;]

Dnia 27.03.2008 o 16:48, balduran2 napisał:

Całkiem nieźle się trzyma bateria. Przy moim słuchaniu muzyki (3-4 godziny dziennie)
bateria starczała na 5-7 dni.

Czyli całkiem dobrze działa. Muzyki słucham porównywalnie jak Ty, więc czas jest zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Sony Ericssona W850i ? Zastanawiam się czy go kupić.Głownie chodzi mi o czas trzymania baterii i czy głośnik ma głosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:04, razormw napisał:

Ma ktoś Sony Ericssona W850i ? Zastanawiam się czy go kupić.Głownie chodzi mi o czas
trzymania baterii i czy głośnik ma głosny.

Mój kolega ma ten typ telefonu i jest z niego bardzo zadowolony.Bateria trzyma jak w każdym telefonie czyli tydzień i więcej a głośnik też jest ok jak masz go kupować to kup bo mi kolega mówił że jest bardzo dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:15, razormw napisał:

No jeszcze pomyśle bo mam na oku jakieś 10 telefonów xD

No twój wybór lepiej sie zawsze zapytać dla pewności jak coś wybierzesz to napisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 12:40, Piciambeer napisał:

@kreve

No to dałeś ciała... K300 i K310 SUXXXX. Ja bym 30 zł nawet nie dał:P


No nie wiem, poczytałem trochę opinii na temat tego telefonu i absolutna większość mówiła że poza psującym się joyem to jest bardzo dobry telefon. A na Allegro stoją czasem nawet za ponad 150 zł, więc moje 120 zł za tego Ericssona i to w dodatku na gwarancji nie było chyba złym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 00:07, kreve napisał:

No nie wiem, poczytałem trochę opinii na temat tego telefonu i absolutna większość mówiła
że poza psującym się joyem to jest bardzo dobry telefon. A na Allegro stoją czasem nawet
za ponad 150 zł, więc moje 120 zł za tego Ericssona i to w dodatku na gwarancji nie było
chyba złym wyborem.


Z tymi K3xx jest prosta sprawa: one owszem, są w porządku, ale tylko i wyłącznie jak na telefony z najniższej klasy. Bo co mi ze standardów sprzed wielu miesięcy (aparat, Java, GPRS), jeśli żaden element w tym fonie nie jest dopracowany należycie? Pomijając dżojstik, który jest zdecydowanie największym minusem tego telefonu.
Tak na prawdę to nie wiem, kto jest targetem tego fona:
Dorosły gość będzie narzekał na dżojstik i tragiczny wygląd
Młodziak będzie klął na zupełnie uproszczone wszelkie funkcje
Dzieciak natomiast będzie się jarał takim aparatem, ale co to za jaranie, jeśli kamery 1,3 Mpix są montowane seryjnie w modelach za 350zł?
k310i BYŁ niezły w 2006 roku. Teraz jest wiele innych znacznie lepszych alternatyw z tej półki, choćby n3110c. Sony Ericsson po prostu za bardzo chciał przebajerować fona za niską cenę i wyszło coś, co trudno nazwać bajerankim fonem, co tylko plastikową zabawką, która psuje się po kilku tygodniach używania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 00:07, kreve napisał:


> @kreve
>
> No to dałeś ciała... K300 i K310 SUXXXX. Ja bym 30 zł nawet nie dał:P

No nie wiem, poczytałem trochę opinii na temat tego telefonu i absolutna większość mówiła
że poza psującym się joyem to jest bardzo dobry telefon. A na Allegro stoją czasem nawet
za ponad 150 zł, więc moje 120 zł za tego Ericssona i to w dodatku na gwarancji nie było
chyba złym wyborem.

Mówisz że z joem jest czasami problem bo sie psuje. Wiesz nhie każdy sie psuje to zależy czasami i od nas bo jeżeli nie szanujesz go to nie masz co liczyć że długo pochodzi. No i jak mówisz że jest na gwarancji to bierz go bez zastanowienia bo napewno opłaca :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym Ci Soniacze w wersji K8xx. Dlaczego? Bo naprawdę są dobre, a te "W" nadają się głównie do muzyki... BTW, zawsze możesz walnąć do "K" stery z W880, czy 890 i grają tak samo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ostateczna decyzja należy i tak do Ciebie, więc wiesz... Ja brałbym K850i lub K810i, takie jest moje zdanie :). Zresztą, te podane przez Ciebie "W" wcale nie są złe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was moze Iphone? Bo zastanawiam się nad zainwestowaniem w modelik 8 GB, po wakacjach jak kaska bedzie. Chodzi mi o to czy jest bardzo awaryjny, wystepuja jakies problemy z softem itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak SE to chce bez jostick''a więc wiesz ;] bo są "troszkę" awaryjne :D
Marcin08 z tego co wiem iPhone''a nie ma w Polsce...możesz mnie oświecić? :D A te kombinowanie z kartą SIM chyba nie do końca legalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się