Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 22:19, Marcin08 napisał:

> Gra na moim nowym procku i pamięci chodzi okropnie :|
> Cały czas coś koło 10 fps
nieźle, ja na moim lapku mam generalnie płynną grę w wysokich ustawieniach, miejscami
zdarza się że troszkę potnie... kurcze, mocny komputer mam :P

Hehe , a myślałem że tylko ja mam z rzadka lagi choć mam mocnego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko

Spoiler

czy jak mamy bieg do helikopterów z wojskiem w Prypeci, to jest to ostatnia misja? Czy można to odłozyć i znaleźć jakąś pracę dodatkową w Prypeci? Bo jakoś tak mimo wszystko za szybko mi sie to kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 23:07, Marcin08 napisał:

a takie pytanko

Spoiler

czy jak mamy bieg do helikopterów z wojskiem w Prypeci, to jest to
ostatnia misja? Czy można to odłozyć i znaleźć jakąś pracę dodatkową w Prypeci? Bo jakoś
tak mimo wszystko za szybko mi sie to kończy...



Spoiler

Gdy już będziesz przy helikopterach możesz wybrać czy chcesz zostać czy odlecieć.Jak zostaniesz to wtedy jest ten tryb freeplay i możesz robić co chcesz - gdy Ci się znudzi idziesz do przewodnika, mówisz że chcesz opuścić zone i wyświetla się zakończenie.Aha nawet jak zostaniesz w Prypeci nie ma już tam innych questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź no.
Trzeci Stalker, a producenci nadal nie udoskonalili AI NPC . Nadal są tępi jak w poprzednich częściach to było. Oraz do cholery dlaczego nie dali możliwość NPC, żeby sami używali apteczek, bandaży etc .
Modderzy to przecież w pozostałych dwóch częściach gry zrobili i użytkownicy chcieli to mieć. Jak oni nie umieli tego zrobić, mogli skopiować już zmodyfikowane pliki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

czyli te 83 misji to jest calość? Kurcze, bo aż szkoda kończyć, swoją drogą dziwne, bo w Prypeci w zasadzie niewiele się robiło, połowy lokacji się nie odwiedziło... zastanawiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Stalkera była zajebista, druga też ale nie podobała mi się zbyt optymalizacja. Mam lepszego kompa od wymagań tej gry na zalecanych i "laguje" nie rozumiem :/ Cóż jeśli chodzi o tego najnowszego Stalkera to nie kupię ponieważ straciłem jakoś chęć grania w tą grę. Nic nowego i podobno krótsza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jak dostać się do tego schowka (screen 1 & 2)? Dopiero dzisiaj zauważyłem, że w Zatonie mamy anomalie zwaną Szrama. Czy blizna, już nie pamiętam.
Eh, dałem dwa takie same screeny ale chyba nie będziecie mieli problemów z rozpoznaniem miejscówki.

20100105211640

20100105211647

20100105211654

20100105211701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:19, Duddits napisał:

Pytanko. Jak dostać się do tego schowka (screen 1 & 2)?


Po drugiej stronie jest zgięte ogrodzenie, wskocz na nie, a z niego na dach stacji. Przy filarze ukryta jest butelka wódki, a pod ''wyższym'' dachem stacji kombinezon. Łatwo przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:33, KannX napisał:

Po drugiej stronie jest zgięte ogrodzenie, wskocz na nie, a z niego na dach stacji. Przy
filarze ukryta jest butelka wódki, a pod ''wyższym'' dachem stacji kombinezon. Łatwo
przeoczyć.

Hm, a byłem wcześniej na dachu i wziąłem jednego Kozaka ale kombinezonu nie znalazłem. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:27, Kakarotto napisał:

> Gdzie Zew na viście trzyma save''y?

Znalazłem :P


Też miałem z tym problem, ale w końcu je znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć kombinezon z zamkniętym aparatem tlenowym ? Wyruszam do Prypeci, i chodzi mi o kombinezon dla mnie, nie dla członków drużyny.
Tak, wiem, mogę kupić SEVE, ale szkoda mi 25 tysiecy kawałków, (bo i po co, skoro mam egzoszkielet ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować