Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Noo wreszcie odkryłem co należy zrobić, aby mieć dobre zakończenie z Garrim. Czytałem, że trzeba wytłuc wszystkich najemników w Zatonie (w tym grupę proszącą nas o jedzenie), lub że należy w misji Jeden Strzał także wytłuc wszystkich najemników. Nie ma to żadnego związku. W ostatniej misji wystarczy, aby ewakuację przeżyli wojskowi niżsi stopniem: medyk lub technik. U mnie to podziałało, dwa razy sprawdzałem - raz jak zginęli i raz jak przeżyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie, czy możecie powiedzieć gdzie mogę znaleźć artefakty Kotlet i Kulebiak (co za nazwy :D )i tak ogólnie jak szukać tych unikalnych artefaktów których można szukać dla Brodacza itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:50, Crew_900 napisał:

Te które brodacz chce to akurat są w Jupiterze -.-

a kotlet i kulebiak?

Spoiler

Bo to są dla jakieś kolesia od naukowców co chce do prypeci gnać ale kontrakt go trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:51, Marcin08 napisał:

> Te które brodacz chce to akurat są w Jupiterze -.-
a kotlet i kulebiak?

Spoiler

Bo to są dla jakieś kolesia od naukowców co chce do prypeci gnać
ale kontrakt go trzyma



Jesli ich nie znalazłeś, to chrzań chwilowo to zadanie i graj kolejne questy. Z czasem u Brodacza będą te artefakty do kupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artefakty są właśnie dla Gerriego, później będzie ci pomagał w Prypeci ;]. A znajdziesz je tylko i wyłącznie w anomaliach gazowych (Sosnodąb, Bagno, w tunelach na południu od spalonej wioski) w Zatonie, możliwe że również za którymś razem w Jupiterze (Betonowa Wanna, Szuwary). Choć jak sam Garri mówi najlepiej szukać właśnie w Zatonie.

A artefakty dla Brodacza można znaleźć nawet w Zatonie. Ja zawsze zbierałem około 10 artefaktów, przechodząc po większości anomalii w Zatonie/Jupiterze i zawsze jeden czy dwa udawało się sprzedać po okazyjnej cenie. A jeszcze zdobycie paru bonusów sprawiło, że nie było przedmiotu którego bym nie kupił. Samej amunicji do karabinu miałem ponad 5k sztuk, tej droższej, ppanc. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pytanie z innej beczki...

Spoiler

czy w związku z tym, że następną moją misją jest spacer do Prypeci wynikający z fabuły (helikoptery te sprawy) oznacza, że zbliżam się ku końcowi fabuły czy dopiero się to zaczyna rozkręcać? Nie piszcie mi jak się to potoczy tylko czy rzeczywiście bliski jestem ku końcowi czy jeszcze daleka droga przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:50, Crew_900 napisał:

Te które brodacz chce to akurat są w Jupiterze -.-


brodaczowi sprzedawalem na samym poczatku plomien i oko i to po kilka sztuk - bez problemu do znalezienia na pierwszej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:37, Marcin08 napisał:

a pytanie z innej beczki...

Spoiler

czy w związku z tym, że następną moją misją jest spacer
do Prypeci wynikający z fabuły (helikoptery te sprawy) oznacza, że zbliżam się ku końcowi
fabuły czy dopiero się to zaczyna rozkręcać? Nie piszcie mi jak się to potoczy tylko
czy rzeczywiście bliski jestem ku końcowi czy jeszcze daleka droga przede mną ;)



Spoiler

do konca jak dobrze pograsz to ze 3godzinkim, ale jak bedziesz zwiedzal cala prypec czy szukal najlepszych narzedzi aby wymaxowac armora i bron to troche dluzej. Misji juz tylko kilka. I bedziesz mogl wracac do poprzednich lokacji po 1 czy 2och misjach w prypeci - dla mnie to byla bardzo wazna informacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 17:52, Marcin08 napisał:

ehh to wygląda że gra jest bardzo krótka :( Aż szkoda bo to bezsprzecznie najlepsza i
najlepiej działająca część Stalkera...

No niestety i najkrótsza .
Tak bez wykonywania pobocznych zadań to gra do przejścia w 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować