Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 18:58, Crew_900 napisał:

Wszystko mam nowe ^^

Nawet na najniższych detalach 10 fps ^^



Ciężki temat z tym sprzętem. Może to wina zasilacza, może podaje złe napiecii, może jest niestabilny. Masz jakiś markowy zasilacz czy seryjny z obudową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:09, kr0t0s napisał:

Ciężki temat z tym sprzętem. Może to wina zasilacza, może podaje złe napiecii, może jest
niestabilny. Masz jakiś markowy zasilacz czy seryjny z obudową?


Co ma piernik do wiatraka. Jakby miał zasilacz za słaby to by mu sie komp resetował. Dajcie już ludzie spokój - gra jest niekompatybilna z tym procesorem i już. Napiszecie niedługo, że to przez klawiaturę i za duży monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.02.2010 o 19:21, KannX napisał:

Co ma piernik do wiatraka. Jakby miał zasilacz za słaby to by mu sie komp resetował.
Dajcie już ludzie spokój - gra jest niekompatybilna z tym procesorem i już. Napiszecie
niedługo, że to przez klawiaturę i za duży monitor.



Nie zawsze komputer będzie sie resetował jak ma neistabilne napięcia, czasami może zrobić inne gorsze usterki, ale skończmy ten temat, to jest forum gry a nie sprzętu. Możliwe, że to procesor ale trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Nie wiecie co to jest za mutant (zdjecie). Natknąłem sie na niego jak szukałem dokumentów do działka Gaussa w Zatonie w podziemaich Żelaznego lasu. Wiem, że był on też w Clear Sky, nie pamiętam czy był w Cieniu Czarnobyla. Z góry dzieki za odpowidzi

20100228195550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:55, kr0t0s napisał:

Mam pytanie: Nie wiecie co to jest za mutant (zdjecie). Natknąłem sie na niego jak szukałem
dokumentów do działka Gaussa w Zatonie w podziemaich Żelaznego lasu. Wiem, że był on
też w Clear Sky, nie pamiętam czy był w Cieniu Czarnobyla. Z góry dzieki za odpowidzi



Jedyne co mi przychodzi na myśl to nibyolbrzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:21, KannX napisał:

Dajcie już ludzie spokój - gra jest niekompatybilna z tym procesorem i już

Raczej niekompatybilna z tym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zauważyć, że w Zewie Prypeci Nibyolbrzym ma poprawioną gębę i nie ma już sztucznego szeregu płaskich czarno-szarych zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie obrazek z najnowszego kalendarza to jakieś wymyślone miejsce czy miejscówka z gry? Bo nie przyminam sobie budynku z takim napisem.

20100303183822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 18:41, Kuban11 napisał:

Takie pytanie obrazek z najnowszego kalendarza to jakieś wymyślone miejsce czy miejscówka
z gry? Bo nie przyminam sobie budynku z takim napisem.


To chyba jest gdzieś w Prypeci, wydaje mi się, że gdzies mi to migło, ale nie pamiętam z której strony Prypeci to mogło być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plyta glowna mi walnela , i wymienilem na nowa i tera nie moge grac w Stalkera !!!
Probowalem dezaktywowac i aktywowac od nowa i nic !!!!!!!
Co mam zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 18:29, Anpu37 napisał:

Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plyta glowna mi walnela , i wymienilem na nowa i tera nie moge grac w Stalkera !!!
Probowalem dezaktywowac i aktywowac od nowa i nic !!!!!!!
Co mam zrobic ???

Z tym to chyba nie do nas, tylko do Cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:58, Crew_900 napisał:

Wszystko mam nowe ^^

Nawet na najniższych detalach 10 fps ^^

teraz praktycznie Tobie odpowiem, kumpel ma tego stalkera ,sprzet mu składałem rok temu, ver ekonomiczna, ma atlona x 2 6000 - po 3 giga na rdzeń , 3 giga ramu i GF 9600 , gra na 1280 x 1024 , chyba taka rozdziałka bo to na monitorze 4:3 nie panorama, ustawiłem wszystko max i grając w prypeci wszystko płynnie bez zacięcia .To tyle . Jutro odbieram grę w sklepie gram.pl :) za 59 zł promocja :D dlatego testowałem u kumpla jak chodzi ta gra bo mam sprzęt podobny do niego, zastanawiam sie tylko jak metro 2033 będzie działać jeśli potrzebuje w ustawieniach optymalnych 8 giga ramu :/ nie mówiąc o karcie graf.nawet jest wymieniony dysk twardy by był najlepiej typu Flesh. .ot czasy nadchodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś miała sytuację gdzie "Janów jest atakowany" - taki komunikat dostaję jak podchodzę blisko, nawet ze schowaną bronią?

Nie zabiłem nikogo w pobliżu stacji, nie podpadłem żadnej z frakcji ... no może bandytom, bo "odzyskałem" artefakt z zadania o okupie i zabrałem strzelbę z bębnowym magazynkiem przywódcy bandytów w drugiej lokalizacji (z zadania okup). Tyle ze po tych dwóch akcjach mogłem wejść do Janowa.

Teraz podchodzę, drzwi zamknięte, w środku wrogie odczyty na mapie ... o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować