Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 09:59, Don Gringo napisał:

Dzięki za radę. Masz jakieś pytanie odnośnie Gothica?


W Gothikach 1, 2 i NK sam mógłbym być doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:45, Ezet napisał:

wg mnie gothic jest troszke kijowy :-(
wszytko robisz po koleji i masz małą swobodę w decydowniu co chcesz robić...

w Gothicu masz przecież wielką swobodę i możesz wykonywać zadania jakie chcesz nie ma kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:19, Don Toro napisał:

> wg mnie gothic jest troszke kijowy :-(
> wszytko robisz po koleji i masz małą swobodę w decydowniu co chcesz robić...
w Gothicu masz przecież wielką swobodę i możesz wykonywać zadania jakie chcesz nie ma kolejności


Jeśli chodzi o Gothic''a 1, 2 i NK to nie dokońca. Gra jest podzielona na rozdziały i musisz iść po kolei jeśli chodzi o główny wątek i główne zadania. Ale w pobocznych jest bardzo duża swoboda :)

Natomiast w Gothic''u 3 już jest wielka swoboda i można robić co się żywnie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytakno odnośnie Gothica 2. Jeżeli się zostanie palladynem i ulepszy się swoją broń (pobłogosławi za 5000 szt. złota) to potem jeszcze raz można ją ulepszyć dzięki łzom Innosa. Czy ktoś wie może jak i gdzie? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:31, marekl1975 napisał:

Wejdźcie na stronę http://www.gothic.phx.pl/ Tam są fajne porady do CAŁEJ sagi Gothic! Są też
opisane nieznane możliwości gry.


Byłem tam już dawno i nie skorzystałem z tych porad gdyż napisali to co akurat wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:08, Łukasz090 napisał:

Czy ktoś wie może jak i gdzie? Z góry dziękuję.

Wraz z postępem fabuły będziesz musiał w pewnym momencie (początek 5. rozdziału) odwiedzić podziemia klasztoru i odkryć tajemną komnatę - w niej znajdziesz Łzy Innosa, a w trakcie rozmowy z Pyrokarem dowiesz się jak ich użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze. A co dołez iNNosa nie buj sie ich użycz Pyrokar będzei cie próbował nimi skutecznie nastraszyc podnoszą one tylko twoje umiejętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:17, napster6 napisał:

Cze. A co dołez iNNosa nie buj sie ich użycz Pyrokar będzei cie próbował nimi skutecznie nastraszyc
podnoszą one tylko twoje umiejętości.

O ile jestes magiem , inaczej cie zabiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:07, jakoktochce napisał:

ja bylem paladynem i go nie posłuchałem! wypiłem te łzy i mnie zabiło... ale warto było...
trzeba wszystkiego spróbowac...

Też wypiłem łzy łowcą smoków jak pierwszy raz grałem i też zginąłem, ale wcześniej asekuracyjnie zrobiłem save :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:12, jakoktochce napisał:

no przeciez wiadomo ze savowałem... tylko ze "troche" wczesniej...
ale przynajmniej wiecej godzin zabawy miałem!!!

No. Po łzach Innosa nie żyjesz. Pierw się palisz, a potem niestety giniesz. Jedynie jak jesteś Magiem Ognia to nie umrzesz. Wręcz przeciwnie. Dostajesz trochę many, siły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:15, M.W napisał:

> no przeciez wiadomo ze savowałem... tylko ze "troche" wczesniej...
> ale przynajmniej wiecej godzin zabawy miałem!!!
>
No. Po łzach Innosa nie żyjesz. Pierw się palisz, a potem niestety giniesz. Jedynie jak jesteś
Magiem Ognia to nie umrzesz. Wręcz przeciwnie. Dostajesz trochę many, siły itp.

ale morzna nimi uleprzyc miecz paladyna w kaplicy klasztornej tej obok biblioteki ale pierw trzeba przeczytac chyba wszyskie ksiegi w podziemiach klasztoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:35, Piotrek15-16 napisał:

> > no przeciez wiadomo ze savowałem... tylko ze "troche" wczesniej...
> > ale przynajmniej wiecej godzin zabawy miałem!!!
> >
> No. Po łzach Innosa nie żyjesz. Pierw się palisz, a potem niestety giniesz. Jedynie jak
jesteś
> Magiem Ognia to nie umrzesz. Wręcz przeciwnie. Dostajesz trochę many, siły itp.
ale morzna nimi uleprzyc miecz paladyna w kaplicy klasztornej tej obok biblioteki ale pierw
trzeba przeczytac chyba wszyskie ksiegi w podziemiach klasztoru

tylko mówiłem o wypiciu łez Innosa. Co prawda zgodzę się z tym, co napisałeś. Ale narpiew trzeba pobłogosławić miecz za 5000szt. złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:37, M.W napisał:

> > > no przeciez wiadomo ze savowałem... tylko ze "troche" wczesniej...
> > > ale przynajmniej wiecej godzin zabawy miałem!!!
> > >
> > No. Po łzach Innosa nie żyjesz. Pierw się palisz, a potem niestety giniesz. Jedynie
jak
> jesteś
> > Magiem Ognia to nie umrzesz. Wręcz przeciwnie. Dostajesz trochę many, siły itp.

> ale morzna nimi uleprzyc miecz paladyna w kaplicy klasztornej tej obok biblioteki ale
pierw
> trzeba przeczytac chyba wszyskie ksiegi w podziemiach klasztoru
tylko mówiłem o wypiciu łez Innosa. Co prawda zgodzę się z tym, co napisałeś. Ale narpiew trzeba
pobłogosławić miecz za 5000szt. złota

Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:38, Piotrek15-16 napisał:

> > > > no przeciez wiadomo ze savowałem... tylko ze "troche" wczesniej...
> > > > ale przynajmniej wiecej godzin zabawy miałem!!!
> > > >
> > > No. Po łzach Innosa nie żyjesz. Pierw się palisz, a potem niestety giniesz.
Jedynie
> jak
> > jesteś
> > > Magiem Ognia to nie umrzesz. Wręcz przeciwnie. Dostajesz trochę many, siły itp.

>
> > ale morzna nimi uleprzyc miecz paladyna w kaplicy klasztornej tej obok biblioteki
ale
> pierw
> > trzeba przeczytac chyba wszyskie ksiegi w podziemiach klasztoru
> tylko mówiłem o wypiciu łez Innosa. Co prawda zgodzę się z tym, co napisałeś. Ale narpiew
trzeba
> pobłogosławić miecz za 5000szt. złota
Masz racje

W Gothic 2 już spory czas nie grałem. Ale chyba znowu rozpocznę przygodę Gothic. Czyli Gothic I i kolejne części po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:41, M.W napisał:

Nie wiem dlaczego, ale cała seria Gothic jest najbardziej wciągającą grą jaką mam


3 tez jest dla ciebie nudna dla mnie jest superowa nidługo bende miał wiencej ramu ale bede cioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować