Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 09:59, matix00 napisał:

> > Ooo bardzo ciekawe :), chciałbym to zobaczyć pamiętasz jaki to był kod??
> Nie. :P Ale znam bardzo łatwy sposób na przypomnienie ;) Otóż gdy kupiłem Gothic''a 2
w Extra
> Grze jako bonus dostałam mini-gazetkę, zaraz ją wygrzebie <uparcie szuka tej jedynej
w stosie
> czasopism i gazet> O, tak, mam ;)
> Wejdź w panel postaci i wpisz: "thequeenmustdie" (mam nadzieję że się nie pomyliłem ;]),
po
> wyjściu z panelu NPC powinni wygldać jak szkielety... Jesli bedziesz chciał cofnąc skutki
kodu
> wystarczy wpisać 42. zapewne to wiesz, ale lepiej się upewnić ;)

>
To w końcu jesteś płci żeńskiej czy męskiej?:) No sory ale piszesz : dostałam, nie pomyliłem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomuzcie mi mam problem jestem w 2 rozdziale i bylem w grupie fajetha to mi kazal zabic zebaze zabilem tego przywodce powiedzielm ze zabilem i powiedzial jak z wdobyta ruda poszlem do sylvestra wszyscy pozabijanie tylko nie diego wzielem list i poszlem do diega ten mi powiedzial wszystko poszlem do kopalni macrosa i mi powiedzieli ze macros wyruszyl do zamku znalazlem go kolo chaty cavarolna i on mi cos powiedzial juz nie pamietam co i poszlem do garonda a tam pisze tylko KONIEC pomuzcie macie savy albo jakas pomoc zrobilem wszystko plz help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o savy do gothica 2 powiem szczerze nie moge przejsc co chwile orki mnie zabijaja nie gram na kodach i mi ich nie proponujcie prosze o pomoc plz chocby 3 rozdzial plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:15, Sephirothh napisał:

prosze o savy do gothica 2 powiem szczerze nie moge przejsc co chwile orki mnie zabijaja nie
gram na kodach i mi ich nie proponujcie prosze o pomoc plz chocby 3 rozdzial plz


Jeśli masz problemy z orkami to na pewno masz za słaba postać, proszę napisz nam na czym zna się twoja postać oraz jakie ma współczynniki, wtedy postaram się pomóc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:19, Szymon Witek napisał:

No bo chcem sobie kupic sage i coś takiego pisało: Windows 98/ME/2000(SP2) (Gra nie była projektowana
dla systemu Windows XP) , ale z koro tak muwicie to kupie ;)

Ja nie miałem żadnych problemów z tym, by urochomić któregokolwiek z Gothiców, więc i Ty pewnie nie będziesz ich miał. Swoją drogą pisze się skoro, mówicie, proszę nie pisz w taki sposób ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:19, Szymon Witek napisał:

No bo chcem sobie kupic sage i coś takiego pisało: Windows 98/ME/2000(SP2) (Gra nie była projektowana
dla systemu Windows XP) , ale z koro tak muwicie to kupie ;)

Oprócz tego co wymienił boduczek: chcę, a nie "chcem".
Ja na Windows XP przeszedłem wszystkie części Gothica (Gothic, Gothic 2, Noc Kruka, Gothic 3) jak wiele innych osób. Raczej nie masz się czego bać (nie licząc bugów :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:15, Sephirothh napisał:

prosze o savy do gothica 2 powiem szczerze nie moge przejsc co chwile orki mnie zabijaja nie
gram na kodach i mi ich nie proponujcie prosze o pomoc plz chocby 3 rozdzial plz


Może po prostu to jeszcze nie ta część gry, w której masz walczyć z orkami. Jeśli jesteś w drugim rozdziale to nie powonieneś nawet tego robić (musisz uciekać do zamku). Jeśli natomiast jesteś w dalszej części gry i nie dajesz rady z orkami to znak, że powinieneś poćwiczyć swoje umiejętności na słabszych monstrach. Pamiętaj jednak, że orkowie to wymagający przeciwnicy i ciężko się z nimi walczy nawet doświadczonym magom czy wojownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:42, Caymanpl napisał:

Orki najlepiej zabijac wyciągając po jednym ze stada na ubocze. Jeżeli napadnie na Ciebie cala
zgraja to po Tobie.

Przesadzasz... Orki wcale nie są takie silne, dużo bardziej trzeba uważać na jaszczuroludzi, którzy mają ogromny damage. Nawet pod koniec gry potrafią zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:42, Caymanpl napisał:

Orki najlepiej zabijac wyciągając po jednym ze stada na ubocze. Jeżeli napadnie na Ciebie cala
zgraja to po Tobie.

Orków nie da sie wywabiać po jednym bo jak jednego walniesz magią albo podejdziesz bliżej to wszyscy rzucają sie na Ciebie i trzeba wiać albo save wczytywać, ale w koncowych rozdziałach orki to mało niebezpieczne stworzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 22:34, jakoktochce napisał:

ja to sie smialem jak do Górniczej Doliny nie poszedlem gorska sciezka tylko prosto.....:-)
straznicy przed brama tez sie smiali....:-)


Skąd wiesz, że strażnicy się śmiali? ja pierwszy raz jak grałem to również poszedłem prostą drogą ale się zdziwiłem jak zobaczyłem tylu orków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować