Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 22:14, mikal15 napisał:

Myślałem, że o taki czas przebywania na forum chodzi.


Ale mi chodz co podobnego ale zeby bylo na godz i min ;D
np. 9:00 do 10:00 napisal... ktos 10 postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:36, lukasz11111 napisał:

Dostałem cynk ze mozna moderatora poprosić o wstawienie regulaminu czy czegośtakiego na tematy,
jak.


Poprzez wypełnienie (opisz co i gdzie przypiąć) i wysłanie tego formularza www.gram.pl/moderator


P.S. TO chyba nieodpowiedni temat na talie pytania...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:40, hunter22 napisał:

P.S. TO chyba nieodpowiedni temat na talie pytania...

Teoretycznie dla osob ze statusem wyzszym od robotnika tak. Bynajmniej wedlug Landrynki, z czym sie po sporej czesci nie zgadzam. On sam zostal tutaj odeslany, a powinien byc do watku o Moderatorach, ale coz... Takie przypadki chodza po forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:41, PolishWerewolf napisał:

Teoretycznie dla osob ze statusem wyzszym od robotnika tak. Bynajmniej wedlug Landrynki, z
czym sie po sporej czesci nie zgadzam.


No właśnie... w tym temacie daje się propozycje odnośnie forum, a nie rozjaśnia czyjeś niejasności, choć nikt nie broni pytać tu...

Dnia 05.07.2007 o 20:41, PolishWerewolf napisał:

On sam zostal tutaj odeslany, a powinien byc do watku
o Moderatorach, ale coz... Takie przypadki chodza po forum.


Tak, coraz częściej takie przypadki na forum "chodzą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:49, lukasz11111 napisał:

Dzięki, ale niby dlaczego nie tutaj takie pytania, zostałem tu skierowany z innego tematu.


Nieraz osoba skierowująca poda nie taki link co trzeba, wynika to albo z niezrozumienia pytania albo z tego że taka osoba nie wie dokladnie gdzie kogoś skierować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomyslik, aby umieszczać jakąć punktacje na forum. Aby uzytkownicy wiedzieli ile jeszcze mają do awansu. A tak wogule czy moderatorzy czy pracownicy CDP mogą mnie poinformować coś o moim kolejnym awansie, bo już to trochę mnie wkurza. Mam prawie 900 postów dziennie pisze ponad 20. Co jeszcze muszę zrobić, aby awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:09, lukasz11111 napisał:

/.../


A gdyby ci brakowało np 20 pkt do awansu co byś robił? Prawdopodobnie pisał, nie ważne co, aby pisać. W ten sposób mielibyśmy jeszcze więcej spamu niż teraz. A gdyby każdy znał swoja liczbę punktów, cały misterny i tajny System szlag by trafił. ;)
Poza tym jedną z zalet awansu jest to, ze przychodzi niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robek, ale ja juz tyle czekam, że aż mi się odechciewa pisać na forum, chcę być brygadzistą i finito, ile muszę jeszcze pisać czy nawet założyć tematów, to mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:38, lukasz11111 napisał:

robek, ale ja juz tyle czekam, że aż mi się odechciewa pisać na forum, chcę być brygadzistą
i finito, ile muszę jeszcze pisać czy nawet założyć tematów, to mnie interesuje.


Po prostu pisz mniej, a mądrzej :)

A co do awansu to nie mam pojęcia. Przestudiuj statystyki innych, a z dalsza dyskusją na ten temat przenieś się do wątku o statusach. Od siebie dodam tylko, że liczba postów nie ma tu największego znaczenia. Natomiast liczba założonych tematów nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Drodzy Pracownicy CDP długo post Destra nie został uaktualniany nowymi pomysłami, postanowiłem jakobym z mojej uczynnej weny stworzyć uaktualnienie propozycji i posprawdzać te z przypiętego. Myślę ze wreszcie ktoś od was tu wejdzie i zainteresuje się tym co tu nabazgram i tym co tu jest nabazgrane.
Biorąc przykład z Piotrka K. zrobiłem to uaktualnienie na jego wzór. Czyli najpierw Nick a potem propozycja. Nie zamieściłem tu żadnych błędów strony czy komentarzy. Są tu jedynie propozycje usprawnień i dodatków na Gram.Pl. Nie pisałem też rzeczy które już są wykonane, lub które zostały odrzucone od razu.
Post przypięty i napisany przez Destro ma już swoje lata (ok. 2), więc prosiłbym kogoś aby mógł podpiąć jakiś nowy aktualniejszy, lub tamten w jakiś sposób uaktualnić. Na końcu są propozycje 3 wątków do usunięcia.
Postarałem się robiąc to, ale wiem że do tamtej pracy Piotrka K. się to nie umywa, ale w miarę czasu postaram się robić to już lepiej. No to jest moja pierwsza taka praca dużo wiec krytyka mile widziana ;)
P.S Przepraszam za pominięcia niektórych propozycji, zmiany Nicków itp.
P.S Spis obejmuje propozycje od spisu Piotrka K. aż po (teraz)
P.S 7 godzin pracy (23-6)….zgłupiałem ^^

Propozycje usprawnień/dodatków na Forum, Sklep i Gram.Pl

>>>Zgodny
>>Możliwość dodania do listy życzeń gry bezpośrednio ze strony opisowej (np. http://www.gram.pl/gra.asp?id=21)

>>>Zgodny
>>”Nowe/powracające produkty - filtrowanie produktów, które ostatnio pojawiły się w sklepie”

>>>Zgodny
>>”Zmiana cen - filtrowanie produktów, których cena zmieniła się (w tym również zmieniona proporcja zł do wPLN)”

>>>Łowca Gier
>>”Powinno pojawiać się ile osób jest obecnie na forum”

>>>Don Lizak
>> Premia urodzinowa w postaci ok.5 wPLN

>>>Karasu
>>Checkbox "zapamiętaj logowanie", albo opcje wyłączenia autologowania z profilu

>>>Xgu
>>Usunięcie gier z listy zarejestrowanych

>>>SHADOW-XIII
>>Podsumowanie ile cała lista życzeń kosztuje (także z wPLN)

>>>ShadoWi
>>Raz na rok kupienie gry tylko za wPLN

>>>Lord_Zak
>>Możliwość sprawdzenia pisowni treści wiadomości w oknie służącym do tworzenia nowych postów

>>>Kafar
>>Odhaczenie postów na stale przypiętych

>>>Damianusz
>>Umieszczenie na stronie kodów i spolszczeń
>Moja opinia: Spolszczenia odpadną napewno, a kody na stronie opisowej gry do przemyslenia

>>>Deki
>> „Czy na gram.pl bedzie można kupić jakieś figurki z gier lub coś w tym stylu?”

>>>Bialypl
>>” Jeśli miałeś zarejestrowaną grę to dodatek do niej lub następną cześć mogłeś kupić o 1/3 taniej?”

>>>Brad
>>” Możliwość zakupienia sprzętu nie wiem PS2 czy Procków lub kart graficznych”

>>>Sth ‘Devilich
>> „Automatyczne pokolorowanie linków”

>>>A-cis
>> Trzeci znacznik (tzw. antyspamowy). Zaznaczenie posta tym znaczniki umożliwiałoby ukrycie go podczas przeglądania tematu przez użytkownika.

>>>HumanGhost
>> Limit zakładania tematów np. jedna osoba może założyć jeden dziennie

>>>Seaven
>> Więcej niż 50 postów na stronę

>>>Lukullus
>> „Czy można jakoś usuwać (po powiedzmy tygodniu) zamknięte wątki?”

>>> wikweb
>> Opcja robienia ankiet
> Pomysł nienajgorszy jeżeli mialbym dotyczyc funkcjonowania stron, no i takich przyziemnych bajów

>>>shinian
>> „przycisk ignorowania poszczególnych tematów (chodzi mi tu o coś w rodzaju schowka do którego byłyby wrzucane tematy, których nie mamy ochoty widzieć na oczy),możliwość automatycznego ignorowania poszczególnych tematów (ze względu na kategorie, lub na autora).

>>>dRaiser
>> „Tablice i w ustawieniach indywidualnych ustawić, czy user woli korzystać z systemu tablic czy defaultowego

>>>Modest-Vermin
>>”Śledzenie postów innych użytkowników w danym wątku

>>>Windows00
>>”Możliwość ustawiania zarejestrowanych gier w dowolny sposób, np: seriami albo tytułami”

>>>Ponury Rzniwiaż
>>”system polegający na tym ze jeżeli user wpisze w nazwie swojego wątku powtarzający się rekord(czyli zduplikuje jakiś watek) mogło by mu na to nie pozwolić”

>>>Wasizi
>>”Dla nowych Obywateli forum powinno pojawiać się okno czy coś, co by informowało o cudnej i jeszcze działającej wyszukiwarce”

>>>BlackBomb
>>”ktoś zakłada nowy temat pt Heroes V Zamki i gdy już zakończy i kliknie na dodaj temat pojawi się info czy na pewno chce go założyć, gdyż temat z frazą Heroes V już istnieje”

>>>MonkOfWar
>>”Niechaj w końcu będzie można pisać Solucje/Poradniki do gier”

>>>Furrbacca
>>Autokorekta przy pisaniu postów

>>>Khalid
>> Ścieżka dźwiękowa na serwisie podczas jego przeglądania

>>>Seqiu
>> Ankiety odnośnie forum dla użytkowników

>>>morthi
>> Licznik znaków w okienku dodawania posta

>>>Kukowsky
>>Odhaczanie tematów przypiętych przez CDP, tylko dla wyższych statusów (np. powyżej Przodownik)

>>>Adamido
>> Synaturki

>>>Filip92
>> Licznik odwiedzin forum i tematów

>>> Modest-Vermin
>> Dodać FAQ obok Regulaminu

>>>Caramon
>> W sklepie oraz na filtrze dodać opcje pokazywania listy w rodzaju Pokaż ze szczegółami/Pokaż tylko tytuły i cenę

>>>fanfilmu.pl
>> Obrazki bezpośrednio z adresu www

>>>Graszczur
>> Niechciane i zablokowane tematy w osobnym folderze

>>>SwenG
>>”Coś w stylu

Spoiler

- spoiler. Działało by to na zasadzie dania koloru tekstu takiego samego jak tła. Wtedy nikt nie jest zmuszony czytać a przeczytanie byłoby możliwe przez zaznaczenie myszą danego fragmentu

>>>Addamido
>> „dodać w podpisie takie coś jak tzw*spoiler*.Mianowicie przycisk po którego kliknięciu pokazuje się obrazek w podpisie”

>>>Gaax
>> Po kliknięciu na Dodaj Temat pojawia się Instrukcja Użycia wyszukiwarki

>>>Lamb3rt
>>W statystykach danego forumowicza dać jego avatar

>>>Rob006
>>Przy Nickach litera K (kobieta) M (mężczyzna)

>>>Cubba
>>Przy Nickach odnośnik do statystyk danego użytkownika

>>>SwenG
>>Gdy szuka się jakieś słowo kluczowe w wątku wynik przedstawiony jest jako lista postów pod sobą. Właściwie to można byłoby zrobić prosty mechanizm przy wciskaniu URL. Polegałby on na tym że link powrotny do tematu który jest na stronie z jednym postem (przycisk URL) kierowałby na stronę na której ten post jest.

>>>LifaR
>>Zmiana podpisu w ustawieniach konta

>>>Lampak
>> ”napis "moja ocena" przy zarejestrowanych grach. Nie lepsze byłoby "twoja ocena”

>>>Probos
>>Odpowiedź kilku osobom naraz

>>>DeeJay
>>Domyslna wielkość awatarów duża dla nowego konta

>>>Pustelnik88
>>Wyszukiwarka po wpisaniu Nicka, wyszukiwała tematy założone przez daną osobe

>>>Fango
>>Przy wyszukiwarce „fajka” i np. szukaj wg.nicka

>>>Skubsa
>> W podpisie, obrazek profilu z XFire

>>>Pkapis
>> Zróżnicowanie kolorystycznie okonek kategorii

>>>Pkapis
>>”Najpierw instrukcja obsługi szukajki i pytanie "Czy jesteś pewien, że taki temat już nie istnieje?" Po kliknięciu potwierdzenia regulamin i pytanie "Przeczytałem i nadal chcę założyć ten temat”

>>>Sephirath
>>”Jeśli temat leży "odłogiem" przez dłużej niż dwa dni, można go "wypchnąć" na pierwszą stronę, bez pisania posta. Taki, "powiadamiacz", że coś tam jest na rzeczy”

>>>4YoU
>>Opcja że po kliknięciu na Dodaj Post parę razy wyświetla się tylko jeden post a nie parę

>>>Rokefeler15
>>Opcja „Skocz do strony [x]”

>>>MonkOfWar
>>Przycisk Forum pierwszy od lewej na belce

>>>A-cis
>> Prywatne wiadomości taki mały message box
>Temat popularny, można by spróbować, wsumie to latwiejsze i szybsze niż mail

>>>Lampak
>> Linki w postach mogłyby być bardziej niebieskawe

>>>Lampak
>> Linki na które się najedzie powinny się jakoś oznaczać

>>>Lampak
>> Kategoria ukrywająca zamknięte tematy

>>>Zyzio Ziom
>>”Można by je wywalać na najstarsze strony forum, żeby nikomu nie wadziły, albo stworzyć osobną "stronę" dla tematów zablokowanych, ale zawierających jakieś informacje, które komuś mogą się przydać. Reszta do kosza.”

>>>Pediator
>>”możliwość posiadania animowanego gifa i tzw muzycznej wizytówki polegało by to że po miejscem gdzie po avatarem pojawia się napis mój g....s.... było by też moja muzyczna wizytówka jakby się klikło to by muza leciała(oczywiście wybrana przez właścicielawizytówki.”

>>>Super Gość
>> Obok daty ostatniego posta, Nick osoby kto go napisał

>>>Skaybay
>>Po najechaniu kursorem na kłódeczkę pokazuje nam np. Temat Zamknięty przez [Nick Moderatora]

>>>Rick90
>>Wyróżnienie jakoś przypiętego przez użytkownika posta

>>>Airuk
>>Awatary większe niż 64x64

>>>Lampak
>>”Wypadałoby coś chyba zrobić z błędem cytowania postów, w których był inny cytat. Np. za każdy znak > na początku cytowanego posta dodawać jeden znak, a za > i spację - dwa znaki do maksymalnej ilości znaków, po których ma się załamywać linijka. I tak aż do znalezienia innego niż > lub spacja znaku w linijce”

>>>PatrYX93
>> Nowe skórki (skiny)

>>>Dominik000
>> Przy pisaniu posta, oznaczenie go jako np. zapytanie, co skutkowałoby pojawieniem się znaku zapytania w rogu posta

>>>Gesio
>> Radio internetowe portalu Gram.Pl

>>>Iro1979
>> Możliwość przypięcia tematu z poziomu jego środka/przeglądania go

>>>PolishWerewolf
>>Zbiorowa odpowiedź, kilku osobom naraz

>>>Mr.M
>>”dobrze by było, jakby można było widzieć jakie kwaski dał dany użytkownik, czyli np. dodanie do wyszukiwarki możliwość szukania po nickach osób, które kwaski dodały”

>>>Lamb3rt
>> Edycja posta jako dopisanie czegoś do posta, a nie robienie całokształtnych zmian

>>>GandalftheBlack
>>”Stworzenie działu FanFiction/FanArt itp., itd.”

>>>Krzysiek253
>> Wprowadzenie animowanych avków

>>> Krzysiek253
>> Pasek pod Nickiem „Ile do awansu..”

>>>Szerszeń45
>> Użycie przy Nickach ♀ ♂ aby rozróżnić płeć

>>> Modest-Vermin
>> Zakaz oglądania obrazków dla niezalogowanych osób

>>>Balduran2
>>Miejsce gdzie można wstawić karte z XFire, tak jak to jest zrobione z XBox 360 Gamecard

>>>Obi-wan_Kenobii
>>”każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli ktoś jest odpowiedzialny za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas admin i jego zastępca...”

>>>Wip_01
>>Odnośnie statystyk: Aby po wpisaniu w wyszukiwarce w statystykach kawałka Nicku plus gwiazdeczka (np. Des*) wyświetliła się lista użytkowników których Nicki rozpoczynają się od liter Des


Zapowiedziane do usunięcia:
> Powrót wizytówek (zrobione)
> Umieszczenie przycisków ''URL'' i ''Odpowiedz'' w prawym górnym rogu posta (zrobione)
> Wprowadzenie funkcji RSS na stronie gram.pl (zrobione)

Z poważaniem Wip_01 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

P.S Przepraszam za pominięcia niektórych propozycji, zmiany Nicków itp.


Jeśli chodzi o zmiany nicków nie musisz przepraszać, nie ma po prostu takiej możliwości (by zmienić nick).

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

P.S 7 godzin pracy (23-6)….zgłupiałem ^^


Gratuluje wytrwałości... widzę że chcesz sie przypodobać niektórym...

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

>>>ShadoWi
>>Raz na rok kupienie gry tylko za wPLN


Taka propozycja raczej odpada. trzeba na to spojrzeć logicznie, to tak jakby dostać grę za darmo... wygrac grę w konkursie to rozumiem, ale powiedzmy: jedna gra w roku dla jednego gramowicza? Lista byłaby długa...

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

>>>Lord_Zak
>>Możliwość sprawdzenia pisowni treści wiadomości w oknie służącym do tworzenia nowych
postów


Wystarczy zainstalować sobie FireFoxa 2... problem rozwiązuje się sam.

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

>>>Kafar
>>Odhaczenie postów na stale przypiętych


Postów? A nie tematów na głownej stronie forum?

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

>>>Modest-Vermin
>>”Śledzenie postów innych użytkowników w danym wątku


Tylko w jakim sensie śledzenie? Przy pomocy GS''a mozna "wyśledzić" posty danego usera w danym temacie... trzeba tylko poszukać dobrze...

Dnia 06.07.2007 o 12:47, wip_01 napisał:

(...)


Niektóre propozycje się powtarzają, niektóre są nie do zrealizowania... nie żebym ci rozkazywał, ale mógłbyś to jeszcze raz wszystko przejrzeć i powycinać powtórki i takie niemożliwe do spełnienia postulaty...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

Jeśli chodzi o zmiany nicków nie musisz przepraszać, nie ma po prostu takiej możliwości (by zmienić nick).

Chodziło mi ze literki poprzestawiam ^^

Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

Gratuluje wytrwałości... widzę że chcesz sie przypodobać niektórym...

Czemu odrazu przypodobać :P Poprostu, że spędzam tu większość mojego czasu to postanawiam się im jakoś odwdzieczyć.

Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

Raz na rok kupienie gry tylko za wPLN

Tak wiem, pozostawiałem niektóre takie jakby to napisać "głupsze", żeby CDP mógł sie o nich wypowiedzieć, ale wiem niektore niepotrzebnie :P

Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

Wystarczy zainstalować sobie FireFoxa 2... problem rozwiązuje się sam.

To miało chyba dotyczyć uzytkowników którzy FF nie mają zainstalowanego, ale jak kto woli. Nie ma i narzeka :D

Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

Odhaczenie postów na stale przypiętych

No wiadome że mi o tematy chodziło, taka mała pomyłka.

Dnia 06.07.2007 o 15:41, hunter22 napisał:

...powycinać powtórki i takie niemożliwe do spełnienia postulaty...

To raczej specjalnie zostawiałem, bo chciałem żeby CDP mógł wypowiedzieć sie na ich temat, czy kto bedzie możliwe kiedyś itp.
A powtórki są bo każda propozycja moze być inaczej zrozumiała i dlatego już wolałem robić to jako osobną propozycje

Też pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować