Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Czemu? Sądzisz że otaczające go pokusy będą mu sprawiać jakieś moralne dylematy? XD

Och ja się nie martwię o to co On zrobi, ja się martwię o to co dziewczyny zrobią JEMU. Pomyśl tylko normalny facet z haremem ma niekiedy nosebleedy, pomyśl co się stanie Negiemu gdy te wszystkie kobiety zaczną się za nim uganiać XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Ciekawe do czego byłby zdolny gdyby zdecydował się kiedyś podejść do sprawy naprawdę
na poważne...

Mieliśmy małe pokazy podczas walki z Negim (gdzie prawie rozwalił arenę XD) i podczas walki z Aniołkami Fate''a, które pokonał w ciągu pięciu minut i nawet nie był draśnięty.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Zważywszy na to że z ran się już wylizały to myślę że bardziej je dręczy doznane upokorzenie,
do tego ich uraz jeszcze by się zwiększył gdyby Fate zapoznał się z detalami ich spotkania
z Rakanem (jego by to pewnie nie ruszyło ale jego panienki zapadłyby się pod ziemię)

Hahaha podczas walki z Rakanem Fate spytał Koyomi czy nie może użyć swojego artefaktu, a ta była zawstydzona i przerażona że on na nie patrzy XD Najzabawniejsze jest że Fate jest Totalnie ciemny jeśli chodzi o relacja Facet<->Dziewczyna XD Aniołki Fate''a pewnie są na Rakan wkurzone że upokorzył je przed oczami Fate''a XD I to na więcej niż jeden sposób.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Fakt, to już gorzej wyszedł na tym interesie Negi XD

A Rakan się nawet nie starał, zasunął mu tylko zwyczajnie z piąchy bez żadnego ładowania powera ani niczego. Nawet Kotarou w swojej Beat Form, był zszokowany jak wiele powera ma zwykły cios piąchy Rakana.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Tyle że on chce zapewnić dominację ludziom w świecie który oryginalnie należał do zwierzo-ludzi.
Naprawdę ciężko mi na niego spojrzeć w jakikolwiek pozytywny sposób...

W sumie to jemu chodzi o uratowanie ludzi żyjących w Mundus Magicus. Zobaczymy jak się to rozwinie, ale nie wygląda na to by Godel chciał wszystko unicestwić XD On najwidoczniej chce skopać tych wszystkich którzy mają Powera i pewnie przejąć władzę nad światem, a Potem coś z tym światem zrobić, ewakuować ludzi, albo cosik.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Tak długo jak nie znamy celów Fate''a trudno tu snuć jakiekolwiek domysły.

Całkiem możliwe że Fate chce dokończyć to co zaczął jego "Papcio" czyli zniszczyć świat z pomocą Asuny.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Zdarzyło mu się coś wspomnieć o Eternal Petrification co oznacza że jeśli jego petryfikacja
obejmie całe ciało ofiary to jest to właściwie równe śmierci (a przynajmniej Fate w to
wierzy).

Nie jest to jednak równoznaczne z zabiciem kogoś, wykorzystał Eternal Petrification na ludziach w Kyoto, ale dzięki Konoce udało się ich Odpetryfikować. Opracowanie metod usuwających tą petryfikację może trochę potrwać, ale w końcu się uda i ci ludzie będą mogli powrócić do życia.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Jest bardziej ludzki? Tzn należy się go obawiać 10x bardziej niż gdyby był demoniczny?

W sumie chodzi raczej o to że on Ma jakieś emocje, odczuwa współczucie itp. (te dziewczyny które uratował) i nie jest bezduszną maszyną do zabijania jak jego poprzednicy :-)

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

I jeszcze skończy w jego klasie co nie? Tylko musiałby najpierw zmienić płeć. Hmm...
w sumie trochę magii tu i tam i dałoby się to załatwić XD

Czemu nie :-) Evangeline nadal jest w jego klasie, Kotarou przeniósł się do jego szkoły i w ogóle :-) Ja się śmieję że Fate to Dark Magical Boy
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DarkMagicalGirl
"Afterwards, the ex-DMG is loyal to the MG almost to the point of being Schoolgirl Lesbians." Jak już Negi go Zbefrienduje w stylu Nanohy to Fate się w nim zakocha i będą Schoolboy Gays XD A przynajmniej mogę sobie wyobrazić Fangirlki tworzące historie o tych dwóch... kto wie może i Haruna się przyłączy XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Chociaż ja wolałbym aby choć raz Negi rozprawił się z villainem jak należy (tzn w stylu
Punie XD).

Btw. jak lubisz Punie-chan to zainteresuj się mangą "Onii-chan Control" główna bohaterka mogła by spokojnie być siostrą Punie... i kuzynką Yagami Lighta jak już przy tym jesteśmy XD
http://img03.dc.us.mangafox.com/store/manga/5770/01-002.0/compressed/paas_manganimetrix_oniichan_control_ch2.credit-pg.jpg

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Oby tylko nie zaszkodziło to jej osobowości to wszystko będzie w porządku. Asuna już
raz zaskoczyła Evę tym jak potrafi być silna i uparta więc liczę na to że jakoś jej się
uda pozbierać po zajrzeniu w swoją przeszłość i zdoła dojść do wniosku że to kim jest
teraz też się liczy i nie musi z tego rezygnować.

W najgorszym wypadku Ala Alba odstawi Befriendowanie na wielką skalę i wbiją Asunie rozum z powrotem do głowy :-) Ale to tak "w najgorszym wypadku" mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Chociaż szczerze mówiąc trochę mnie niepokoi że Fate i jego Aniołki tak swobodnie poszły na bal, jeśli się nie mylę to musiały chyba zostawić z Asuną Tsukuyomi, a to... to bardzo zły pomysł... licho wie co tej Psycho-Lesbian strzeli do głowy ^^; Negi i spólka mogą być świadkami ciekawej sceny gdy już tam wpadną XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Zastanawiam się co to może być. Nazwa brzmi ciut nieprzyjemnie...

Ciekawe czy Akamatsu grał kiedyś w Dungeon Keepera, bo kojarzy mi się z Heart of the Dungeon.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

I skończyło by się na tym że Dark Evangel musiałaby sobie znaleźć nowy zamek XD

Neee ten zamek wygląda na mocny, a jakby go Asuna z Inchou zdemolowały to by je pewnie batem zapędziła do odbudowy... albo mięlibyśmy pokaz błyskawicznej murarki w wydaniu Onee-samas Chachamaru XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Taaa.. To byłyby najbardziej krwawe sceny w historii mang, jatki z Elfen Lied nawet by
się do tego nie umywały XD

Dodaj jeszcze Negiego noszącego strój Kitsune-girl i Incho wykrwawi się w jednej gigantycznej fontannie krwi XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Czy ja wiem... Gatou umierając polecił Takamichiemu usunąć wspomnienia o nim z pamięci
Asuny. Czyli albo sam
Takamichi jednak miał na to jakiś sposób albo też znał kogoś kto był w stanie to zrobić
(i dotrzymać tajemnicy).

No nic, tego się na razie nie dowiemy, z drugiej strony gdyby Asuna nie chciała to by pewnie bez trudu mogła powstrzymać wszelkie formy wymazywania pamięci, chyba że Arika pieczętując to zaklęcie "Końca Świata" zapieczętowała też Magic Canceller, Noo ale wtedy byłby problem z tym że współcześnie jej Magic Cancel nadal działa.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

I dobrze, Świadomość że Asuna mogłaby być ciotką Negiego jakoś dziwnie na mnie wpływa
XD

Nie wspominaj o tym Banboszowi, on to wręcz zaprzecza że coś takiego naweto może istnieć, lepiej mu o tym nie wspominać bo wpadnie w jakąś paranoję, albo co XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Hmm... Zect... Chyba najbardziej tajemnicza postać z całej mangi. Kim on właściwie był
(poza tym że całkiem możliwe że wampirem)?

Nene najbardziej tajemnicza to jest Zazie :-) Mhm sądząc po najnowszych chapterach... kto wie może Demonem (O ile Rakan używał tego słowa dosłownie)

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

Ech co ja bym dał za taki scroll... Najlepiej z dołączoną adult Evą XD

Oj biedny ty, ja rozumiem że faceci chwalą się nieskończoną wytrzymałością w Tej konkretnej dziedzinie ludzkiego życia, ale... po paru godzinach zacząłbyś pewnie błagać o litość i chwilę odpoczynku XD

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

No i problem Chao Lingshen zostałby rozwiązany zgodnie z tą teorią:
http://img12.imageshack.us/img12/8310/solutionp.jpg

Haha znam to, ale cóż, potem Chisame zwyczajnie się nudziło, po tych wszystkich rozrywkach jej zwykłe życie wydawało się jej... nudne.

Dnia 31.10.2009 o 08:49, Karharot napisał:

To mogłoby być dla Negiego przykre doświadczenie zważywszy na to że wcześniej Chacha-chan
odmówiła dodania "tych" części do swojego wyposażenia XD

Neee jestem pewien że Hakase zainstalowała by jej odpowiednie... wyposażenie na taką okazję. Kto wie może... "Negi-sensei let me show you a new way of recharging my batteries" XD Przyjemne z pożytecznym... wiesz, może my się z tym przeniesiemy do tematu o Negimie, spoilerujemy tu ostro XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 01:38, Karharot napisał:

Do Leloucha to mu jeszcze ciut brakuje ale faktycznie zaczyna coś dla swoich dziewczynek
(i chłopaka) robić. BTW czy Minato nie powinien mieć jakiegoś ukrytego talentu o jakim
jeszcze nie wie? W końcu Seo otrzymał tą umiejętność obezwładniania Sekirei więc inni
Ashikabi też powinni chyba coś podobnego mieć...

Nee to co dostał Seo to chyba taki specjalny super-skill, który dostał tylko z jakiegoś konkretnego powodu, może mąż Miyi chciał żeby Seo mógł się przeciwstawić MBI albo coś. Poza Seo nikt nie ma takich specjalnych skilli, swoją drogą mnie jednak ciekawi kim jest Ojciec Minato, sądząc po tym co mówi i jak reaguje Kazehana to może być sam Boss MBI XD

Dnia 31.10.2009 o 01:38, Karharot napisał:

Za tp duet Minato-Musubi nie jest już tak skuteczny jak jego części składowe XD

Oj tam, mogła by przelatując nad wrogiem spuścić Minato jako naddźwiękową bombę...nie, czekaj to nie jest dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:16, Hubi_Koshi napisał:

swoją drogą mnie jednak ciekawi kim jest Ojciec Minato,
sądząc po tym co mówi i jak reaguje Kazehana to może być sam Boss MBI XD

Też tak podejrzewam. Ciekawe jak na taką rewelację zareagowałaby Kazehana? XD

Dnia 31.10.2009 o 16:16, Hubi_Koshi napisał:

Oj tam, mogła by przelatując nad wrogiem spuścić Minato jako naddźwiękową bombę...nie,
czekaj to nie jest dobry pomysł...

<wyobraża to sobie przez chwilę>
No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:16, Hubi_Koshi napisał:

Poza Seo nikt nie ma takich specjalnych skilli, swoją drogą mnie jednak ciekawi kim jest
Ojciec Minato, sądząc po tym co mówi i jak reaguje Kazehana to może być sam Boss MBI
XD

Nie pamiętasz do jakiego wniosku doszliśmy kiedyś? Że cały Sekirei Project może został po to zainicjowany żeby znaleźć Minato (w końcu synek) dziewczynę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:07, Karharot napisał:

Też tak podejrzewam. Ciekawe jak na taką rewelację zareagowałaby Kazehana? XD

Pomyślmy... jak na razie chyba się w nim zakochała, gdyby się dowiedziała że jest synem ukochanego... coś czuję że Minato by się od niej nie opędził... martwię się co by się stało gdyby myślała o nim jak o synu rywalki XD

Dnia 31.10.2009 o 17:07, Karharot napisał:

<wyobraża to sobie przez chwilę>
No comments.

Zdecydowanie to zły pomysł był, przy takich przeciążeniach i tarciu Minato skończyłby jako płaska grzanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:23, Fouton napisał:

Nie pamiętasz do jakiego wniosku doszliśmy kiedyś? Że cały Sekirei Project może został
po to zainicjowany żeby znaleźć Minato (w końcu synek) dziewczynę xD

Taaaa, ale obecne chaptery (uwaga spoiler)

Spoiler

w których Boss MBI wpakował Minato w walkę z Disciplinary Squad może temu ciutkę przeczyć

Ale naprawdę było by komicznie gdyby się to okazało prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:23, Hubi_Koshi napisał:

> Też tak podejrzewam. Ciekawe jak na taką rewelację zareagowałaby Kazehana? XD
Pomyślmy... jak na razie chyba się w nim zakochała, gdyby się dowiedziała że jest synem
ukochanego... coś czuję że Minato by się od niej nie opędził... martwię się co by się
stało gdyby myślała o nim jak o synu rywalki XD

Przecież Kazehana chyba o tym wie. Jeśli dobrze pamiętam to w rozmowie z Oni...tfu Miyą-san do niego się odnosiła jako "His son"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:45, Fouton napisał:

Przecież Kazehana chyba o tym wie. Jeśli dobrze pamiętam to w rozmowie z Oni...tfu Miyą-san
do niego się odnosiła jako "His son"

Mhm chyba tak... już nie pamiętam za dobrze poprzednich chapterów, troszkę czasu upłynęło. To w sumie dodaje sporo smaczku do jej miłości dla Minato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:19, Fouton napisał:

http://s2o.tv/tvbox.aspx?MediaID=65987
A to niespodzianka. Rubik jest Otaku! I to nie byle jakim. Gra w jrpgi, czyta mange po
japońsku i nawet wpieprza sushi! Epic win i zaskoczenie roku. Zmieniam zdanie o tym facecie.

Hoho Rubik jest "One of Us"
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/OneOfUs
Kciuki w górę dla tego pana :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:27, Cirno napisał:

I teraz powiedz kto Ci o tym powiedział.

Myślałem że już dawno wkleiłeś tu link... a zaraz ponoć google nic nie pokazało (oprócz tego że to był 3 link od góry ale co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:42, Fouton napisał:

> I teraz powiedz kto Ci o tym powiedział.
Myślałem że już dawno wkleiłeś tu link... a zaraz ponoć google nic nie pokazało (oprócz
tego że to był 3 link od góry ale co tam).

Nawet nie chciało mi się sprawdzać tego dla ciebie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:27, Cirno napisał:

> http://s2o.tv/tvbox.aspx?MediaID=65987
> A to niespodzianka. Rubik jest Otaku! I to nie byle jakim. Gra w jrpgi, czyta mange
po
> japońsku i nawet wpieprza sushi! Epic win i zaskoczenie roku. Zmieniam zdanie o
tym facecie.
I teraz powiedz kto Ci o tym powiedział.


Thumb up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Rubik jak był młodszy i nie odnosił jeszcze takich sukcesów na rynku muzycznym prowadził jakiś program o grach wideo. Chyba MO w niedzielę na Polsacie jeżeli mi pamięć nie siada. Tak więc byłem pewny, że nadal jest zapalonym graczem (w końcu jak ktoś zostanie graczem; tak naprawdę nigdy nim być nie przestaje - w końcu tak samo jest z Anime) Nie wiedziałem jednak, że interesuje się anime/mangą. Niezłą kolekcję tam miał na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Konsolowiec i wcina sushi :D!

Ciekawe czy skoro tak lubi Valkyrie Chronicles to czy oglądał już anime xD
A z tytułów które udało mi się wypatrzyć na półce u niego były Evangelion, Dragon Ball czy Tsubasa Chronicles. Za słaba jakość na resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:24, Fouton napisał:

> Konsolowiec i wcina sushi :D!
Ciekawe czy skoro tak lubi Valkyrie Chronicles to czy oglądał już anime xD
A z tytułów które udało mi się wypatrzyć na półce u niego były Evangelion, Dragon Ball
czy Tsubasa Chronicles. Za słaba jakość na resztę.

Skoro mówił że zbiera to już od dawna to pewnie ma ich więcej gdzieś powsadzanych. Więc nie zdziwił bym się gdyby posiadał dużo znanych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się