Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć milionów Assassin`s Creed II, nowy "epizod" w drodze

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

[Zaktualizowano (2)] Ubisoft przedstawił wyniki sprzedaży gry Assassin's Creed II oraz poczynił przewidywania na najbliższe miesiące. Zapowiedziano też prace nad nowym epizodem, wprowadzającym tryb multiplayer.

Przeczytaj cały tekst "Sześć milionów Assassin's Creed II, nowy "epizod" w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to multi się sprawdzi. W dwójkę jeszcze nie grałem ale jedynka mimo wad była super a więc dwójeczkę tak samo kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizja trybu multiplayer jest bardzo intrygująca. Tylko... no właśnie, jak by to wyglądało?
A wyniki sprzedaży... no cóż, jeśli zaliczę semestr, to moje szczęście podbije im licznik o 1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko? Przyszły rok fiskalny, to jeśli się nie mylę od marca 2011, hmm zawsze mogą wydać pod koniec 2011, niby byłoby sporo czasu, ale mam nadzieję, że po dobrej, ale tylko dobrej jedynce, fenomenalnej dwójce, nie spadniemy do poziomu kopiowania wszystkiego co już było, w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ten multi nie wyglądał jak walka w AS2 :)
Ja kupiłem AS2 przeszedłem platynę trzasnąłem i sprzedałem, a teraz niech sobie trzaskają te swoje dodatki, które rzekomo w grze były, ale zostały usunięte i później zostaną dodane jako DLC, więc ja podziękuje już ubisoft z DLC :]
Swoje przeszedłem AS2 fajny, oby multi nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:15, Pile napisał:

Ciekawe jak to multi się sprawdzi. W dwójkę jeszcze nie grałem ale jedynka mimo wad była
super a więc dwójeczkę tak samo kupię.

Nie zawiedziesz się, Dwójka jest pod każdym względem lepsza od Jedynki. No, chyba że bardziej pasuje Ci klimat krucjat, Królestwa Niebieskiego i pustyni niż renesansu, Da Vinciego i Wenecji ;] Fabuła doskonała, zadania w końcu różnorodne, a walka mimo, że tylko trochę zmieniona, to jakby przyjemniejsza. Dla mnie najlepsza gra 2009 po Uncharted 2, po prostu rewelacja.

The_Warrior: chyba, że Ubi pójdzie w stronę "rzezi na czas" czy co tam głupiego developer może wymyślić. Choć Twoja propozycja wydaje mi się najrozsądniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ostro, mam chyba szczęście xD. Czego nie wymyśle do assassina to tak sie dzieje, najpierw jak grałem w jedynkę to wymyśliłem że genialnie byłoby mieć drugie ukryte ostrze , potem jak pare raz pod rząd próbowałem zrobić misję z tym gościem w Akrze ( co był na statku) i za każdym wpadałem do wody(oczywiście niemusze chyba mówić jak to się w AC I kończyło...) pomyślałem że idioci robili tą gre żeby nie dołączyc umiejętności pływania! No ale jak widzimy to też się ziściło. Potem wymyśliłem sobie że ciekawie byłoby miec broń palną, no a potem po przejściu uznałem że ta gra powinna mieć multiplayer - koniecznie. Z tego wszystkiego widzę że i ostatnie się spelni XD. Extra, wścigi, gra we flagi, walki, konwoje i może coś jeszcze !!
A co do sprzedaży to nie jestem zaskoczony, szczerze mówiąc to spodziewałem sie około 8 milionów, no ale i tak sobie radzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować