Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2011 o 20:10, destro177 napisał:

Czy wszyscy mają takie "lagi" w sterowaniu postacią czasami?

Spoiler

Np. walka z Letho to
koszmar, blok działa jak chce, czyli prawie nigdy. A po bloku można wyprowadzić dość
mocną kontrę silnym ciosem, tylko że Geralt prawie nigdy miecza mi nie podnosi:/



Tak ja mialem, strasznie irytujace niedopracowanie. Trzeba czekac az to naprawią.

tzn nie z blokiem, ale z wieloma innymi rzeczami - wyciaganiem miecza, turlaniem sie, unikaniem
wiem, ze trzeba miec wigor do uniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 15:26, Jammin69 napisał:

Tak, ponieważ mi też nie udało się pobrać tego DLC''ka, a quest zrobiłem.


dałbyś jakieś wskazówki... proszę

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten quest skończony już w prologu, ale mogę się mylić.

Spoiler

Na pewno go zrobiłem. Tylko, że powiedziałem Młodemu, że ten amulet go ochroni. Jego ciało znajdujemy w porcie podczas ucieczki z więzienia i ma właśnie przy sobie ten amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za drugiego posta z rzędu.

Teraz gram po stronie

Spoiler

Roche''a i jestem dopiero we Flotsam i też mam tego questa skończonego. Więc ten DLC nie wpływa na możliwość skończenia tego questa czy nie :P Ale może tak. Zaraz na początku gry, w obozie Foltesta spotykasz siepaczy i jeden z nich to Młody. Jeśli powiesz mu, że amulet go ochroni to on zginie, a jego ciało znajdziesz wiesz gdzie ( post wyżej ), zaś jeśli powiemy mu, że ten amulet go nie ochroni to spotkamy go także w porcie, ale odwróci on uwagę strażników, żebyśmy mogli spokojnie uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie dotyczące rejestracji gry-tzn. jeśli ja zarejestruję mój egzemplarz i później go sprzedam to czy nowy nabywca również będzie mógł przeprowadzic rejestrację (albo inaczej-czy również będzie miec możliwosc zagrania w dlc: "Kłopoty z trollem")
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega "Fortunne Zagranie!"

Spoiler

wyrzuciłem dwie pary z tym mnichem

i co dalej? W dodatkach w menu gry nic nie widzę w launcherze też nic nie ma w dodatkach.

I jeszcze takie pytanie, do czego służą książki? Da się je czytać, mają wpływ na rozgrywkę? Czy opłaca się je kupować oraz analogicznie nie sprzedawać i pozostawić w ekwipunku?

P.S.
Witam ponownie na forum, daaawno mnie tu nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gog.com/en/forum/the_witcher_2/how_to_get_the_patch


I tak się zastanawiam, czy tam chodziło o patchera od rejestracji gry [wątpliwe, bo sam patcher z gra się instalował jak przy wersji BOX i sprawdzał wersję gry jak również powodował odpalenie aktywacji i launchera - jedyne różnice to brak Secu-Roma]
Czy wersja z GOGa faktycznie zawierała jakiś dodatkowy patch który wykastrowano [lub zwyczajnie nie dodano go] z wersji BOX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie czasem takie jajo? Otóż walka, bo poza nią mi się to nie zdarza, i wciskam sobie R by cisnąć w kmiotów Kartacza a tu bum. Kartacz nie leci, kamera przestaje reagować na ruchy myszą, atakować nie mogę, WSAD działa z opóźnieniem... Tak jakby mi ktoś odłączył klawiaturę i mysz, albo jakbym miał mega laga na te urządzenia. W żadnej innej grze tak się nie dzieje, klawka i mysz w pełni sprawne. Zazwyczaj pojawia się to gdy wciskam R, wtedy też kamera przybliża się do postaci. Nie pojawia się jakoś często (choć końcówka 2 aktu to ze trzy takie incydenty, z czego dwa podczas walki z Parnattem), ale jest cholernie wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:58, daemonaray napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega "Fortunne Zagranie!"

Spoiler

wyrzuciłem dwie pary z tym
mnichem

i co dalej? W dodatkach w menu gry nic nie widzę w launcherze też nic nie
ma w dodatkach.

Powinno być w dodatkach i kierować na tę stronę: http://www.goodoldmonk.com/ EDIT: Niestety jest zepsute w grze.

Dnia 24.05.2011 o 20:58, daemonaray napisał:

I jeszcze takie pytanie, do czego służą książki? Da się je czytać, mają wpływ na rozgrywkę?
Czy opłaca się je kupować oraz analogicznie nie sprzedawać i pozostawić w ekwipunku?

Opłaca się kupować i czytać te książki o potworach, bo zawierają jakieś tam wskazówki na temat walki z nimi. Pozostałe są zupełnie opcjonalne. Jedyną rzeczą jaką robią są wpisy w dzienniku na dane tematy. Po przeczytaniu książki można ją sprzedać. Zawsze to jakiś drobny zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, moglby ktos wrzucic save z koncowki II aktu,

Spoiler

ścieżką Iorwetha

? Bo savy szlag trafił, jedyny jaki mam to z trybu nagła śmierć w ktorym mnie zabito i nie da sie go wczytać. Chyba ze jest jakis sposob zeby jednak ten save działał ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu chyba jest nie tak. Draug, to taki wielki boss stworzony z jakichś śmieci i pancerzy a za głowę mając zdaje się drewnianą belkę ? To ten, o którym tyle się oczytałem, że taki trudny i nie idzie go pokonać? Bo jeśli tak, to dlaczego padł on u mnie po 4 ciosach, tak, CZTERECH. O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

mówisz o dużym Draugu czy małym draugirze, draugir na początku II aktu, Draug na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:12, heyboy napisał:

Opłaca się kupować i czytać te książki o potworach, bo zawierają jakieś tam wskazówki
na temat walki z nimi. Pozostałe są zupełnie opcjonalne. Jedyną rzeczą jaką robią są
wpisy w dzienniku na dane tematy. Po przeczytaniu książki można ją sprzedać. Zawsze to
jakiś drobny zwrot pieniędzy.


Tylko jak je czytać... W BG2 otwierało się w ekwipunku, łatwo i przyjemnie a tutaj próbuje od kilkudziesięciu minut i nic.

@Fragles213
Na tym chyba właśnie polega tryb HC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już umiem używać mutagenów.

Spoiler

Na początku drugiego aktu dostałem 4 do talentu. Wprawiłem sobie +3 x3 w miejsca które akurat mogłem. Skill który już miałem wcześniej dostępny nie miał opcji mutagenu, w drugim akcie przy rozdawaniu talentów dopiero mogłem w niego wrzucić mutagena.
Rozwiązałem problem z rękawicami, po prostu włożyłem na dłonie zebrane rękawice. Zabiłem Loredo dostałem klucz ale nie mogłem nigdzie indziej iść poza wyjściem do doków więc nie wiem po co mi ten klucz.
Dziwna sprawa w poradniku pisało że mogłem wybrać czy dam broń Iorwetowi czy oddam go Rochowi. Nie miałem wyboru, pokazało mi odrazu scenkę jak Wiedźmin podaje mu broń i scenka jak walczę z Letho i wpadam w miejsce gdzie uprawiałem sex z Triss.]

20110524212744

20110524212754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:27, Peres00 napisał:

Coś tu chyba jest nie tak. Draug, to taki wielki boss stworzony z jakichś śmieci i pancerzy
a za głowę mając zdaje się drewnianą belkę ? To ten, o którym tyle się oczytałem, że
taki trudny i nie idzie go pokonać? Bo jeśli tak, to dlaczego padł on u mnie po 4 ciosach,
tak, CZTERECH. O co chodzi ?


Tak, to łon :-) też nastawiałem się na epicką bitwę jak z kejranem a tu taka porażka taki trochę mocniejszy mobek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:33, Haregar2010 napisał:

Jak wgrać zadanie "kłopoty z trollem" ? nie dostałem kodu, a nie mogę nic zrobic :(


Nie trzeba kodu, wciskasz pobierz i pobiera. Potem gasisz launcher i uruchamiasz go jako administrator w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować