Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubi wierzy w zabezpieczenia Assassin`s Creed II. Gracze piszą petycję

159 postów w tym temacie

Całe to zamieszanie mnie dziwi jeśli wsadzą "normalne" zabezpieczenia to większość spiraci grę i na tym nie zarobią, wprowadzając nowe zabezpieczenia zwiększają sprzedarz gry bo wydłuży się czas dostępu do pirackiej wersji. Jeśli graczom nie pasują zabezpieczenia to ubisogt przestanie wydawać gry na PC i wtedy będzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 20.02.2010 o 12:01, Krzych_Ayanami napisał:

Jedno. Te w PS3.


Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że takich zabezpieczeń "nie do złamania" powstało już bardzo dużo, a mimo to i tak piraci je złamali. Zabezpieczenie sprzętu to zupełni co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna petycja, ktora w sumie i tak nic nie da.

Ci co chca kupic to kupia. Ci co sie buntuja, to zamiast sciagnac to pozycza od kogos, instalna i wgraja crack''a. No co przeciez nie bedzie wtedy sciagniete ;)

Mnie to tam wsio. czy jest to zabezpieczenie, czy nie. Wazne zeby gra na PC nie byla beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:03, Mikex napisał:

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że takich zabezpieczeń "nie do złamania" powstało
już bardzo dużo, a mimo to i tak piraci je złamali.

A wiesz czemu? Bo w każdej z tych zabezpieczeń to właśnie zabezpieczenie, a nie gra potrzebuje połączenia z netem - tu jest inaczej. Poza tym, w większości gier, jak Spore, czy wiele gier steamowych jest konto offline. I to jest jedną z przyczyn.Albo takie GTA IV - potężne zabezpieczenia, zabezpieczenie(a nie gra)potrzebowało połączenia z netem w celu uwierzytelnienia. I co? Piraci zrobili cracka, w którym zabezpieczenie wyłączają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie Ubijsoft dalej wierzy w swoje zabezpieczenia, to się na tym może nieźle przejechać. Ja w każdym razie z AC 2 zrezygnowałem. Wolę te 100-130 złotych przeznaczyć na inną grę od wydawcy, który szanuje swoich klientów. Petycja i tak pewnie nic nie zmieni, ale i tak podpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak tuż po premierze gry, pojawi się jakiś mały pliczek, dzięki któremu piraci będa mogli grać offline. Całe szczęście że nie przymierzałem się do kupna gry. Szczerze współczuję tym co złożyli preordery, tylko po to by dowiedzieć się teraz o podobnych zabezpieczeniach. Z tego co słyszałem wystarczy że choć na chwilę zerwie połączenie (z moją wspaniałą radiówką, byłoby to dosyć częste) i grę trzeba na nowo uruchamiać. Nie wspominam już o tym co mogą czuć gracze w ogóle nie mający internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podane było ostatnio w newsie na gramie, to nie trzeba od nowa uruchamiać tylko zapauzuje grę na czas braku połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlatego uważam, że te zabezpieczenia są bezsensu. Bo piraci i tak grę scrackują, a uczciwi ludzie będą się męczyli lub wcale gry nie kupią.

@MrGregorA - czy aby na pewno? A jak ktoś nie ma neta, to też kupi? Albo jak ma radiówkę itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedno. Te w PS3.


hmmm a przypadkiem nie jest to nieopłacalne piractwo ze względu na koszt płyty bluray?

i tak w końcu złamią gry komputerowe coraz więcej GB mają, np star wars the force unleashed 25GB?

coraz więcej będzie takich gier a spodziewać się można gier 30+ wtedy bluray tylko.
dzięki czemu opłacalniej będzie przerabiać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:18, Mikex napisał:

@MrGregorA - czy aby na pewno? A jak ktoś nie ma neta, to też kupi? Albo jak ma radiówkę
itp?


Ja mam radiówkę. Jakoś mi to nie przeszkadza. Akurat problem mnie nie dotyczy, bo jestem graczem konsolowym, ale interesuję się każdą akcją przeciwko piractwu :)


>Mi te zabezpieczenia w niczym nie przeszkadzają, grę i tak kupę. ;]

Przecież jeśli ktoś grę chce kupić, to te zabezpieczenia nie są skierowane przeciwko niemu i nie przeszkadzają mu. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować