Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Zobacz filmy z Assassin`s Creed: Brotherhood

12 postów w tym temacie

Muszę również przyznać, że trochę ten atak z zaskoczenia jest naciągnięty... Takie maszyny oblężnicze (te jeżdżące wieże) były budowane tuż przed oblężeniem, pod murami twierdzy, więc taki atak jak pokazany na filmach był niemożliwy. Jednak to taki mały szczegół, nie ma czego się czepiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.O
PWND!
Jestem pod niesamowitym wrażeniem.
Spodziewałem się czegoś dobrego, ale nie wiedziałem, że ta pomoc assassynów będzie wyglądała tak efektownie!
Ezio wygląda jeszcze bardziej przekozacko niż w II.
Więcej info ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:02, KingShaq32 napisał:

Mogę śmiało powiedzieć, że AC to seria gier, w której kontynuacje są lepsze od poprzedniczek
:)

Nie zrozumiałem sentencji. O to chodzi, że jeżeli robi się serię gier, to każda następna musi być najlepsza. Masło- maślane. Dodać do tego jeszcze, że gra nie wyszła, jak możesz oceniać? Nieporozumienie.
Filmiki fajne, ale to tylko filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ludzie się rozchodzą jak ich się z bara bierze. Dość ciekawe, te "wsparcie" też brzmi nieźle, ale obawiam się, że może to nieźle grę ułatwić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:07, KingShaq32 napisał:

Muszę również przyznać, że trochę ten atak z zaskoczenia jest naciągnięty... Takie maszyny
oblężnicze (te jeżdżące wieże) były budowane tuż przed oblężeniem, pod murami twierdzy,
więc taki atak jak pokazany na filmach był niemożliwy. Jednak to taki mały szczegół,
nie ma czego się czepiać :)

Powiedziałbym, że w samym tym filmiku jest masa naciąganych spraw, ale z drugiej strony cała seria od początku była pomyślana jako gra mocno oddalona od rzeczywistości, więc jak napisałeś nie ma co się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, że jest tu za dużo rzeczy naciągniętych. Grafika wydaje się taka sama, ale z drugiej strony jakby się przyjrzeć multi może być nie wypałem. Czekam z niecierpliwością na tą grę, kolekcjonerka już zamówiona.. Nie warto oglądać za dużo filmików na temat danej gry, bo za dużo się później wie. Tak miałem z AC2, że większość rzeczy z gry wiedziałem z filmików np. na YT. Wyjdzie to się okaże jak to się będzie prezentować. Moim zdaniem zawieje nudą w AC:B chociaż jestem wielkim fanem..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować