Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 18:08, Nertis napisał:

> mógł byś napisać normalnie?? bo ja jescze nie rozumiem tego ''diablowskiego języka'':)


No to ja może ci to przetłumaczę xD.Jeśli chcesz kupić Bartuca perf (czyli taki który ma wszystko
na fula co może mieć ...w tym wypadku ed chyba xD) jest wart rune "pul" ,a taki słabszy można
kupić za kilka pgm (to chyba wiesz co to znaczy xD).Cena tego towaru też zależy od sprzedawcy
;).

Ale ja chcem sprzedać najlepiej dam screena Ile jest ten siekacz warty?

20071221181818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ostateczne pytanie. Czy do gry w Diablo II na battlenecie trzeba mieć jakieś łącze zewnętrzne lub wewnętrzne ? Czy wystarczy po prostu internet tak jak w zwykłych MMORPG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:18, truptus napisał:

Ale ja chcem sprzedać najlepiej dam screena Ile jest ten siekacz warty?


Przecież podali Ci widełki cenowe, sam ustal cene. W handlu w Diablo wiele zależy od kupującego, jeśli komuś się śpieszy to może kupić drożej, jeśli nie to możesz godzinami tracić czas próbując sprzedać przedmiot.
Moim zdaniem większość unikatowych przedmiotów nie opłaca się sprzedawać z prostego względu to strata czasu.

I tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:18, truptus napisał:

Ale ja chcem sprzedać najlepiej dam screena Ile jest ten siekacz warty?

Możesz wolać pula, jak chcesz napisz do mnie slfi4 mam nik dostałem właśnie bartuca słabego dam ci free jak chcesz, napisz w ciąfu 30 min potem go wywale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:45, maciek999 napisał:

No to jeszcze ostateczne pytanie. Czy do gry w Diablo II na battlenecie trzeba mieć jakieś
łącze zewnętrzne lub wewnętrzne ? Czy wystarczy po prostu internet tak jak w zwykłych MMORPG
?


zwykły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:46, DartiReviMaster napisał:

Ja do ciebie napisze, skoro rozdajesz za free :>

Wiesz mam akurat bartuca a ja takie shity wywalam, a jemu chyba się przyda bo z jego postów wynika że biedny jest, ale jak napiszesz teraz na slfi4 to jestem potem mnie nie będzie bo na ogame floty będe wysyłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:45, krak2610 napisał:

> No to jeszcze ostateczne pytanie. Czy do gry w Diablo II na battlenecie trzeba mieć jakieś

> łącze zewnętrzne lub wewnętrzne ? Czy wystarczy po prostu internet tak jak w zwykłych
MMORPG
> ?

zwykły :)

No to już nie mam nic do powiedzenia :] Kupuję i tyle. Do tego dorzucę Planescape : Torment od kolegi ;]
Dziękuję wszystkim za te podpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo rządzi, kocham tą grę ... Mozna powiedziec ze sie na niej wychowalem ( byla to moja 1 gra w którą grałem przez internet) caly czas pograywam w nią ---> Pozory mylą pamiętajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem i pytanie: co zrobić, żeby dało się grać w D2 na kartach graficznych Nvidi w trybie 3d bez utraty płynności gry? Gdy miałem kartę ATI gra chodziła idealnie w obu trybach (2d i 3d), wcześniej gdy miałem Nvidie gra się przymulała w trybie 3d, a teraz problem z powrócił, bo nie dawno zmieniałem grafikę znowu na Geforca. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:19, DartiReviMaster napisał:

Mam pytanko: Skąd sie dostaje kamienie Jordana? Bo tak szukam, i nie ma :D

Z zabitych stworów, największa szansa na drop ma chyba andy kosz, ale i tak szczęście trzeba mieć, ja akurat soja jeszcze w życiu nie dostałem, bk kilka miałem ale soj jakoś nie poleciał, szybciej kupisz niż najdziesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SOj-a można też wyhazardować. Tyle, że szansa jest jest dość mała. Najlepszym miejscem na hazardowanie pierśćieni i amuletów jest ten osobnik w trzecim akcie na hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:45, maciek999 napisał:

No to jeszcze ostateczne pytanie. Czy do gry w Diablo II na battlenecie trzeba mieć jakieś
łącze zewnętrzne lub wewnętrzne ? Czy wystarczy po prostu internet tak jak w zwykłych MMORPG
?

Wystarczy zwykły net -- > u mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:59, Rzezim napisał:

SOj-a można też wyhazardować. Tyle, że szansa jest jest dość mała. Najlepszym miejscem na hazardowanie
pierśćieni i amuletów jest ten osobnik w trzecim akcie na hellu.


Mi raz na hazardzie trafił się Whisp Projector i perf Kira (jedyne unikaty z hazardu). A co do Soja to imo większa szansa na wyhazardowanie go jest na koszmarze gdyż jest mniejsza ilośc dostepnych pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dziś o 4 sc 20 live 9 light res, wie ktos ile teraz takie stoją, miesiąc temu miałem sc 20 live 10 fire res za hr 2 isty sprzedałem, ale ten teraz nie wiem czy tyle samo wołać, bede wdzięczny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:39, DartiReviMaster napisał:

Zrobi ktoś taxi norm za free? Jeśli ktoś byłby tak dobry :]. Na czacie to ich za free nie interesuje.
A tutaj jest większa szansa że ktoś mi odpowie ;]

Za darmo nic nie ma...:) jeśli chcesz taxi napisz taki text na czacie: Kto zrobi taxi norm za kuznie?? jeśli ktos odpisze że zrobi to napisz nazwe servera i hasło on wchodzi i ci robi taxi lecz pamiętaj że w czwartym akcie musi on ci wykonac 2 qest (jeśli chce skarb) i tam wylatuje skarb-kuźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować