Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Największa kampania marketingowa Activision rusza jutro

13 postów w tym temacie

Nie dziwie się, to co zrobili z multi jest świetne, p oraz kolejny widać, że w Treyarch pracują o wiele bardziej kreatywne osoby, których nie zadowala tylko wgranie nowych perków, map i sprzedanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Revan91. Black Ops będzie grą roku i zobaczymy czy uda im się pobić MW2. Jestem bardzo tego ciekawy, mimo iz pokochalem serie MW to i tak myślami jestem z częścami kiedy to CoD rozgrywany był tylko i wyłącznie w czasie drugiej wojny światowej. Dla mnie panowie z Treyarch są bohaterami, zrobili coś nowego i to całkiem udanego. Oddanie na tą gre 100 zł nie będzie marnotractwem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 12:31, Revan91 napisał:

Nie dziwie się, to co zrobili z multi jest świetne, p oraz kolejny widać, że w Treyarch
pracują o wiele bardziej kreatywne osoby, których nie zadowala tylko wgranie nowych perków,
map i sprzedanie gry.


Bardzie kreatywne od kogo?
Treyarch robi słabsze części, a teraz jak nie ma IW, to po prostu Acti rzuciło wszystko na jedną kartę i lansuje Black Ops na hit.
I powiedz mi szczerze co zrobili NAPRAWDĘ innego niż twórcy MW2?
Mam nadzieję, że się mylę i Black Ops zastąpi w końcu CoDa4 na scenie MP, ale...hm...Nie jestem przekonany,nie wierzę, że ludzie będą znowu bezmyślnie kupować grę, która nie ma żadnego wsparcia oprócz drogich i słabych DLC po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2010 o 13:01, zawcia napisał:

I powiedz mi szczerze co zrobili NAPRAWDĘ innego niż twórcy MW2?

Chociażby nowe, ciekawe tryby, w tym jeden w sumie podsunięty niejako przez graczy. Oglądałeś nowe zwiastuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 13:48, Darkstar181 napisał:


> I powiedz mi szczerze co zrobili NAPRAWDĘ innego niż twórcy MW2?
Chociażby nowe, ciekawe tryby, w tym jeden w sumie podsunięty niejako przez graczy. Oglądałeś
nowe zwiastuny?


Przyznam, że wygląda to dużo lepiej niż się spodziewałem (a tryby gry faktycznie są zachęcające), ale zobaczymy jak się sprawdzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w filmikach widziałem akimbo i (chyba) automatyczne sidearmy w akimbo, czyli jedną z najbardziej lamerskich mechanik, jaką wprowadziło MW2. Dochodzi do tego last stand i podziękuję - kupuję MoHa, albo czekam na KZ3. Rzucanie Tomahawkami aż tak mnie nie pociąga, żeby znowu się użerać z "pro" z akimbo g18 i pewnie stadami noob tuberów.

@Revan91: BO to zupełnie to samo - nowe skiny broni, kilka nowych perków, nowe tryby. Ta sama grafa, ten sam silnik. To już MW2 się bardziej od MW różniło. Na pewno nic, co by nie mogło być rozszerzeniem dla MW2 (zazwyczaj nie mówię takich rzeczy, ale tutaj to ewidentnie widoczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam, czy Acti powieli swój największy błąd, czy go jednak ominie szerokim łukiem. MW2 miało ogromną szansę pobić CoD4, jakby tylko na siłę nie wszczepiali tam zbędnych dodatków. Komu przeszkadzały dedyki? Komu przeszkadzało, by steam był tylko dodatkiem. Komu przeszkadzał szereg rzeczy, które zostały wprowadzone szturmem. Black Ops znowu się zapowiada niesamowicie. Same dobre rzeczy, wiele zmian. Znowu dostajemy wszystko, tylko że więcej i oczywiście trochę inaczej. Zachwalają najważniejsze aspekty, trąbią o dedykach, wsparciu dla moderów i wielu innych rzeczach, których w MW2 zabrakło. Za pięknie to wygląda, ale przekonamy się dopiero przed, bądź po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a za pół roku demko Black Ops i za 7 miesięcy kolejny CoD Blackfare, kolejna kampania i kolejni gracze, którzy kupują znowu to samo... nie robi się to już nudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować