Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision z szacunkiem wobec konkurencji

19 postów w tym temacie

Proszę was Medal of Honor nie istnieje jako konkurencja dla Call of Duty Black Ops już nie. Gran Turismo - oglądałem gameplaya z kolonii i powiem że gra wygląda jak z ps2. Nie wiem na co wydali tyle kasy ,ale napewno nie na oprawe wizualną która jest kluczowa dla gier gdzie tylko się ścigamy. Assasin natomiast to duża konkurencja no i chyba tylko Ubik może walczyć o wpływy. Dobrze tak EA to stado nierobów już widać było na kolonii że "lagi" w lanie to ich specjalność i nie możność zagrać w Medala. Ciekawe czy ktoś z nich w ogóle sie tym przejął buhah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Activision mówi z uznaniem o konkurencji. Z szacunkiem wręcz. A to się chwali. Widać, że nie olewają sprawy i widzą, że nie tylko Call of Duty na świecie istnieje. Podoba mi się taka postawa, chociaż bez przechwałek również się nie obyło. Ja czekam na Black Ops i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania. Oby ich nie zawiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:26, vegost napisał:

Proszę was Medal of Honor nie istnieje jako konkurencja dla Call of Duty Black Ops już
nie.

Na razie tak piszecie fanboye CoD''a ;p, a jak się okaże to gorszy chłam od nowego MoH?, przecież to co dają przed premierową wersję... to ani ta gra nie ma w sobie nic zachęcającego..., tylko to że można tworzyć swojego żołnierzyka, dodawać na serwer własne mody i to wszystko co może być raczej ciekawsze od nowego MoH''a..., nawet nie dają w CoD: BO żadnych gadżetów ani dodatków by jakoś bardziej zachęcić do kupna przed premierowej wersji..., a grafika?, grafika wygląda jak w tych grach darmowych MMOFPS typu np. A.V.A Unreal Engine 2.5 mi ta grafika w Black Ops przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:36, Mich4elos napisał:

> Proszę was Medal of Honor nie istnieje jako konkurencja dla Call of Duty Black Ops
już
> nie.
Na razie tak piszecie fanboye CoD''a ;p, a jak się okaże to gorszy chłam od nowego MoH?,

To nic nie zmieni bo największa kampania marketingowa w dziejac Acti zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się w sumie niezły tytuł, ale jakoś nie ciągnie mnie do gier w rzeczywistych realiach. W Killzone w sumie też mamy klasyczne bronie, ale konwencja Sci-Fi podchodzi mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:58, rtyrtyrty napisał:

A Gran Turismo to niby konkurencja dla nich? To ja myślałem że jak ktoś jest zainteresowany
strzelankami to nie rozważa Gran Turismo :P


no tak bo wszyscy gracze to krowy i tylko trawę żreć mogą :D:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 13:58, rtyrtyrty napisał:

A Gran Turismo to niby konkurencja dla nich? To ja myślałem że jak ktoś jest zainteresowany
strzelankami to nie rozważa Gran Turismo :P


O ile ma się wyrobione konkretne preferencje. Nie zapominajmy też o prezentach świątecznych, ludziach którzy dopiero co kupili komputer/konsolę i chcą po prostu topową grę, a także tych, którzy lubią wyścigi i strzelanki, a mogą sobie pozwolic na jeden tytuł w danym okresie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to brzmi jak wypowiedzi trenerów / liderów piłkarskich reprezentacji Niemiec czy Holandii przed meczami z San Marino, Wyspami Owczymi, Polską czy Andorą: tak, szanujemy naszych przeciwników, nigdy nikogo nie lekceważymy; nasi rywale poczynili ostatnio duże postępy, więc nie możemy sobie pozwolić na chwile słabości; wyjdziemy z pragnieniem pokazania się od jak najlepszej strony. Tere fere a potem i tak 4:0...

Mogliby raz kiedyś wyjść z taką gadką bardziej w stylu wypowiedzi nasłynniejszych pięściarzy przed walką: Obiję mu ryj tak że rodzona matka go nie pozna! albo coś w ten deseń ^^'' Może nie do końca kulturalne, ale przynajmniej rozruszałoby troszkę ostatnio coraz bardziej ugrzeczniony światek gierkowego przemysłu ;> No i - niestety - wcale takie dalekie od prawdy chyba też by nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gry z zupełnie różnych gatunków stanowią dla siebie konkurencję udowadnia chociażby przykład UFC Undisputed 2010, które zostało całkowicie zniszczone przez ... Red Dead Redemption. W przypadku tak mocnych graczy (chociażby przez hype), jak GT5, czy również świetnie się zapowiadający AC:B nie można jednoznacznie powiedzieć, że gra się sprzeda. Może i to CoD, ale myślę, że znajdzie się sporo osób chcących czegoś nowszego, niż duży map-pack do gry sprzed roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 14:19, Kadaj napisał:

> A Gran Turismo to niby konkurencja dla nich? To ja myślałem że jak ktoś jest zainteresowany

> strzelankami to nie rozważa Gran Turismo :P

O ile ma się wyrobione konkretne preferencje. Nie zapominajmy też o prezentach świątecznych,
ludziach którzy dopiero co kupili komputer/konsolę i chcą po prostu topową grę, a także
tych, którzy lubią wyścigi i strzelanki, a mogą sobie pozwolic na jeden tytuł w danym
okresie. ^^

Niby tak, ale jakoś nie wziąłem pod uwagę możliwości gry w FPSa na konsoli, jakoś tak wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szacunek, tylko zimna kalkulacja - poza tym słusznei prawi mister McAaron, brak na rynku kogoś z jajami, o szczerze w poważaniu będzie miał konwenanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:35, Ostrowiak napisał:

Nie szacunek, tylko zimna kalkulacja - poza tym słusznei prawi mister McAaron, brak na
rynku kogoś z jajami, o szczerze w poważaniu będzie miał konwenanse.


Tim Schafer ze 2 miesiące temu powiedział, że uważa Koticka za kutasa. Może być? Ricki nie jest może tak szczery, ale i nie ukrywa specjalnie swojej pazerności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:47, Vojtas napisał:

Tim Schafer ze 2 miesiące temu powiedział, że uważa Koticka za kutasa.


Nie, bo pękł po kilku dniach i ledwo się wykręcił ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Tim Schafer ze 2 miesiące temu powiedział, że uważa Koticka za kutasa.

Dnia 03.09.2010 o 15:50, Ostrowiak napisał:

Nie, bo pękł po kilku dniach i ledwo się wykręcił ;O


Nie wykręcił się. Swojego stwierdzenia nie odwołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:58, Vojtas napisał:

Nie wykręcił się. Swojego stwierdzenia nie odwołał.


A po co odszczekiwać coś, z czym wielu ludzi na świecie się absolutnie zgodzi... Najciekawsze, że Kotick nie zaciągnął sprawy przed sąd...czyżby bał się, że przegra? ;> (chyba że o czymś nie wiem, jak to ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować