Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro koniec konkursu Heroes

11 postów w tym temacie

A czy ktoś może mi powiedzieć nazwę mapy w h3, a oto któtki opis mapa XL,grałem w nią min 13-15 miesięcy czasu gry a statystyki po 99,(kreatury to wystepowaływ setkach 7 poziomu), jak ktoś pamieta nazwę to niech mi poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, dawno temu stworzyłem mapę na bazie mapy juz istniejącej w herosach (został sam ląd, wszystko pozostałe moje) .... czy mogę taką mapę zgłosić do konkursu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 00:38, Verbatim napisał:

A czy ktoś może mi powiedzieć nazwę mapy w h3, a oto któtki opis mapa XL,grałem w nią min 13-15
miesięcy czasu gry a statystyki po 99,(kreatury to wystepowaływ setkach 7 poziomu), jak ktoś
pamieta nazwę to niech mi poda.


z deczka to troche jest nie możliwe ,a tto przypomnienie o konkursie z mapami troszke za późno bo dzisiaj do sql trzeba iść a w 3 godzinki to jakiejś fajnej mapki nie wymysle :( może nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by ogłosić konkurs na najlepsze mapy do Starcrafta. Mam ich naprawdę sporo, a nawet całe kampanie i miałbym się czym pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:24, GeoT napisał:

Można by ogłosić konkurs na najlepsze mapy do Starcrafta. Mam ich naprawdę sporo, a nawet całe
kampanie i miałbym się czym pochwalić :)


Moze jak bedzie wychodzic Starcraft 2 to tak zrobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:20, Hegemon napisał:

> Można by ogłosić konkurs na najlepsze mapy do Starcrafta. Mam ich naprawdę sporo, a nawet
całe
> kampanie i miałbym się czym pochwalić :)

Moze jak bedzie wychodzic Starcraft 2 to tak zrobia :)


Eee tam, niech zrobią konkurs na własną grę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować