Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ilu graczy zamówiło Call of Duty: Black Ops w przedsprzedaży?

19 postów w tym temacie

o lol xD

jak to możliwe ze dokładnie tyle samo co mw2? xd

nie no, ja nie zamowilem, wiec moze dlatego, a blacks ops napewno wygra singlowo z mw2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) gdyż dzieło studia Infinity Ward już w dzień po rynkowym debiucie trafiło do, uwaga, 1 230 588 miliona klientów! (...) "

To nie brzmi zbyt sensownie - chodzi mi o cyfry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe 10 lat nie wydam już ani grosza więcej na ŻADEN tytuł od Activision.
Nie mam zamiaru wrzucać im pieniędzy do kieszeni za coś, co jest warte tyle, co kupka dobrego jakościowo gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"1 230 588 miliona klientów"
To jest w ogóle tylu ludzi na Ziemi? Wychodzi na to, że grę musieli sprzedawać nawet poza naszym Układem Słonecznym albo niektórzy robili spore zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - "Lost" miał "4 8 15 16 23 42"
Serwis gram.pl ma więc "1 230 588"

Masakra, panie Harpen, niezły ubaw. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się ogromnej ilości pre-orderów, wszyscy czekają na Black Ops''a jak na objawienie - Mesjasza wśród FPS-ów, który wgniecie w ziemię znienawidzone w pewnych kręgach Modern Warfare 2 wraz z resztkami Activi$ion! :D

A tak na poważnie, to pre-ordera nie złożyłem, jakoś sam lubię sobie kupować gry w sklepie - taki klasyczny sposób. Kto wie, może jutro przed robotą uda się dorwać mój egzemplarz, a potem czekać całą dniówkę żeby wreszcie odpalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:15, xDeuSx napisał:

Nie dziwię się ogromnej ilości pre-orderów, wszyscy czekają na Black Ops''a jak na objawienie - Mesjasza wśród FPS-ów, który wgniecie w ziemię znienawidzone w pewnych kręgach Modern Warfare 2 wraz z resztkami Activi$ion! :D

Wolę Bad Company 2 (nawet z tym cholernym brakiem balansu klas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urrra Nareszcie Ja nie idę jutro do szkoły przez COD mam już kasę wyliczoną :D

jak na stema to i tak róznicy mi nie robi !
mam neta 20mb/s z UPC więc :D będzie jazda :D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak czytam komentarze typu "nie idę jutro do szkoły/pracy/na uczelnię", to mnie szlag trafia. Co wy żeście się z kozami na rozumy pozamieniali? Rozumiem, że gra dobra, premiera roku może nawet, ale żeby tak zawalać sobie dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować