Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długa lista ocen Call of Duty: Black Ops

49 postów w tym temacie

BlackOps jest niezly ale 10/10 to zaden tytul nie ma, bo poprostu nie ma idealnego produktu.
Na ocene 9/10 na pewno zasluguje, ale pożądnie zrobiony MW2 to nie 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Gamekult zostanie tak zlinczowany za tą 7ke, że przy następnej części wystawią 10tkę już pół roku przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 14:45, Szreder napisał:

ale 10/10 to zaden tytul nie ma, bo poprostu nie ma idealnego produktu.

MGS 4 <3

COD:BO kupie jakoś za miesiąc, trzeba mieć jakieś Call of Duty w domu. Oceny są świetne, ale MW2 też podobne dostawało a wyszedł straszny średniak moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dawna wiadomo że na recenzjach nie można polegać bo recenzent albo za bardzo robi po gaciach żeby uczciwie ocenić tytuł i dla świętego spokoju daje >9.0 albo próbuje sobie zrekompensować małego pe***ka i próbuje pokazać światu że gra nie robi na nim wrażenia dając niską ocenę i wyśmiewając "błędy" będące podwaliną gatunku :)

trzeba mieć swój rozum, uważnie przeczytać recenzje, obejrzeć gameplaye i dopiero wtedy zdecydować o kupnie :) po rzuceniu okiem na te oceny jedyne co mogę powiedzieć to tyle że gra jest popularna wśród recenzentów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo redaktora ale czy nie łaska wspomnieć w newsie że wersja pc aktualnie dla wielu osób niegrywalana ? to że zapewne wyjdzie fix nie zmienia faktu że aktualnie MP leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 15:22, AldaeR napisał:

przepraszam bardzo redaktora ale czy nie łaska wspomnieć w newsie że wersja pc aktualnie
dla wielu osób niegrywalana ? to że zapewne wyjdzie fix nie zmienia faktu że aktualnie
MP leży.


Będzie temu poświęcony osobny artykuł, który jest w trakcie powstawania. ten jest o ocenach, nie mylmy wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP wystarcza UWAGA NA 3 GODZINY czyli tak jak w MOH - nic nadzwyczajnego. Po drugie oceny ocenami najbardziej interesował mnie IGN jak oceni nowego coda i chyba najbardziej jest to słuszna ocena 8.5/10 bo 9 czy 10 to już moim zdaniem przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam i zaraz zainstaluje haha!! Dziękuję gram.pl i firmie UPS za szybką dostawę :D (o 11 pudełko było w moich dłoniach ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 15:43, SuavekS napisał:

Z czystej ciekawości, czy znowu mamy singla na 4h i gierkę głównie multi?

Oglądałem wczoraj nocną premierę i mówili , że single jest troszke dłuższy niż w MW 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować