Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 16:13, sig. napisał:

> > > 2. Co znaczy sprzętowe wsparcie T&L ?
> > Transofrmation & Light czyli shadery, obecnie mają je już chyba nawet karty zintegrowane

> z
> > płytą główną (no chyba że intela, tu nie jestem pewien)
>
> A czy karta ati radeon 9200 to posiada ???
>
jasne że ma , shadery weszły wraz z g-forcem 2 (ale gf4 mx ma je tylko częściowo, tyle że to
wyjątek. karta "niskobudżetowa" i za bardzo ten budżet przycięli ;)


Kurczę to dlaczego ładuje mi się 5 sekund, a się zacina (zacina się tak samo jak na najniższych detalach jak i najwyższych) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:10, Silveren napisał:

Kurczę to dlaczego ładuje mi się 5 sekund, a się zacina (zacina się tak samo jak na najniższych
detalach jak i najwyższych) ????

to przypadłość kart ati, wyłącz animacje wody i powinno być ok (nie martw się, użytkownicy kart nvidii mają znacznie gorzej bo na nowych sterownikach nie ruszy żadna gra na ifninty enigme (baldursy, icewindy oraz planescape: torment). po prostu na nowych kartach jest różnie z efektami i trybami które były wykorzystywane parę lat temu, ale już zostały zastąpione czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:21, sig. napisał:

> Kurczę to dlaczego ładuje mi się 5 sekund, a się zacina (zacina się tak samo jak na najniższych

> detalach jak i najwyższych) ????
>
to przypadłość kart ati, wyłącz animacje wody i powinno być ok (nie martw się, użytkownicy
kart nvidii mają znacznie gorzej bo na nowych sterownikach nie ruszy żadna gra na ifninty enigme
(baldursy, icewindy oraz planescape: torment). po prostu na nowych kartach jest różnie z efektami
i trybami które były wykorzystywane parę lat temu, ale już zostały zastąpione czymś innym


buuu...tak samo mam z diablo II: LoD a przedtem mi wszystko płynnie działało (jesli chodzi o diablo)....ehhh...próbowałem wyłączać przeróżne opcje nawet tą którą mi zproponowałeśi, ale nie poskutkowało :(

Trudno może znajdę pomocną rękę gdzie indziej ale i tak ci dziękuję, gdybyś coś znalazł to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:21, sig. napisał:

> Kurczę to dlaczego ładuje mi się 5 sekund, a się zacina (zacina się tak samo jak na najniższych

> detalach jak i najwyższych) ????
>
to przypadłość kart ati, wyłącz animacje wody i powinno być ok (nie martw się, użytkownicy
kart nvidii mają znacznie gorzej bo na nowych sterownikach nie ruszy żadna gra na ifninty enigme
(baldursy, icewindy oraz planescape: torment). po prostu na nowych kartach jest różnie z efektami
i trybami które były wykorzystywane parę lat temu, ale już zostały zastąpione czymś innym


buuu...tak samo mam z diablo II: LoD a przedtem mi wszystko płynnie działało (jesli chodzi o diablo)....ehhh...próbowałem wyłączać przeróżne opcje nawet tą którą mi zproponowałeśi, ale nie poskutkowało :(

Trudno może znajdę pomocną rękę gdzie indziej ale i tak ci dziękuję, gdybyś coś znalazł to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś starych sterowników? może przestało dlatego że zaktualizowałeś do najnowszej wersji? bo ja np mam gf 5200, sterowniki dołączone do karty i wszystko ładnie chodzi, zarówno baldursy jak i neverwinter (tu mi trochę przycinało owszem, ale w tylko domenie ducha ale tam czary obszarowe ścielą się gęsto więc cpu ma co przeliczać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:31, sig. napisał:

a próbowałeś starych sterowników? może przestało dlatego że zaktualizowałeś do najnowszej wersji?
bo ja np mam gf 5200, sterowniki dołączone do karty i wszystko ładnie chodzi, zarówno baldursy
jak i neverwinter (tu mi trochę przycinało owszem, ale w tylko domenie ducha ale tam czary
obszarowe ścielą się gęsto więc cpu ma co przeliczać)


Chodzi ci o patche ??? Jeśli o to ci chodzi to nie ściągałem niczego ani nie wchodziłem na multi(zazwyczaj wtedy się aktualizuje automatycznie). Jeśli chodzi o sterowniki do karty, nie aktualizowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w NWN mam pewien błąd. Mianowicie podczas ładowania niektórych lokacji pojawia się błąd, którego screen podaję niżej. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. To samo kiedy używam Zestawu Narzędzi, przy ładowaniu lokacji pojawia się kilka razy ten błąd (zazwyczaj 12x) i klikanie "Anuluj" pomaga... Wie ktoś może co to oznacza i czemu tak się dzieje? Pomóżcie, proszę.

PS.
Miałem przedtem zainstalowaną nieoryginalną grę, w celu przetestowania. Odinstalowałem i dzisiaj przyszedł pocztą oryginał i ten błąd dalej tam jest, ale wydaje mi się, że rzadziej się pokazuje...

20070330220546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według jakiego prawa? Australijskiego? Bo ani polskie ani europejskie prawo nie zezwala na posiadanie pirackiego oprogramowania. Można mieć kopię bezpieczeństwa, JEŻELI zrobiło się ją z posiadanego oryginału. Od testowania gier są dema i recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 08:05, Andrzej1307 napisał:

Ale skasowałem nielegalną kopię i już mam oryginał.
Wg. prawa można ściągnąć kopię, jeżeli po 24h się ją skasuje i kupi oryginał.


Z internetu nie można ściagąć żadnych kopii takich gier, to jest zwykłe piractwo.
Tylko dlatego, że twierdzisz iż już posiadasz oryginalną grę nie zostaniesz pozbawiony możliwości wypowiadania się na forum, ale kara i tak będzie w postaci degrada do wywrotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wsadzeniu do machiny obsługującej most do tuneli obserwatorów jakiejś perły(chyba uderzeń, ale głowy nie dam) wyświetla się taki oto napis:
##########################
# rot@faerun.prime.com:/games/nwn# #
##########################
uświadomi mnie ktoś co z tym można zrobic? Próbowałem wpisac w wyszukiwarce poprzedzając standardowym http:// , wyszukac w google, i kiszka - nic nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:44, kamiln napisał:

Po wsadzeniu do machiny obsługującej most do tuneli obserwatorów jakiejś perły(chyba uderzeń,
ale głowy nie dam) wyświetla się taki oto napis:
##########################
# rot@faerun.prime.com:/games/nwn# #
##########################
uświadomi mnie ktoś co z tym można zrobic? Próbowałem wpisac w wyszukiwarce poprzedzając standardowym
http:// , wyszukac w google, i kiszka - nic nie znajduję.

Musisz ustawić te kreseczki w jednej linii, strzałkami przesuwasz je na boki i wybierasz rzędy, trochę się z tym namęczyłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:23, sodolis napisał:

Musisz ustawić te kreseczki w jednej linii, strzałkami przesuwasz je na boki i wybierasz rzędy,
trochę się z tym namęczyłem ;-)

Chodziło ci o otwarcie mostu tak? z tym to akurat nie miałem nigdy większego problemu, po prostu zastanawiam się co mogę dalej zrobic z tę informacją pojawiającą się po włożeniu do maszynki "perły uderzeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad klasą prestiżową dla mojej elfiej czarodziejki z SoU i pytam o to tak właśnie Was !
I czy jest w ogóle sens wybierania magowi dodatkowej klasy kiedy sam jest niemal maszyną do zabijania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować