Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - porównanie jakości grafiki

32 postów w tym temacie

A myślałem że to będzie kolejne porównanie z którego wyniknie, że na konsolach tak samo, a na PC lepiej, jednak nie. Gdybym posiadał skośnooką konsole bym był nieźle wkurzony, zresztą na co komu PS3 w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście zaraz wszyscy będą pisać ze pc najładniejsza a ps3 najbrzydsza. Jeśli wy kupujecie gry dla grafiki to powodzenia. Dla mnie zawsze na 1 miejscu liczy się fabuła i jakość rozgrywki a w CoD BO tego nie ma.Wiem zaraz zostanę pojechany przez fanboi Coda ale taka jest prawda ze ta gra nic w sobie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kezuj12345 skoro tak olewasz grafike to co sie przejmujesz i "dziwisz" ze zaraz po PS3 pojada ze najgorszej jakosci grafike ma. Co do fabuly i jakosci rozgrywki... zagraj najpierw a potem sie wypowiadaj, bo takie farmazony jak ty wypisujesz to tylko sie nadaja do zjechania i nie tylko przez "fanboi Coda".

Wersja PS3 faktycznie wyglada paskudnie, widac wyrazna roznice od X360, ciekawe dlaczego PS3 dostalo tak slaba oprawe graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen, jako posiadacz ps3 nie czuję się nawet w 1% pokrzywdzony: po pierwsze różnice między najlepiej a najgorzej to jak różnice między Golfem 1.6 a Golfem GTi, czyli prawie żadne, a po drugie w porównaniu z Killzone ta akurat grafika wygląda żałośnie, więc gdybym miał kupić CoD, to tylko żeby się przez pół dnia nie nudzić, a nie podnecać silnikiem z ery mamutów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę wersję xbox albo ps3, od grafiki ważniejsza jest płynność animacji.

Niestety, właściciele PC nie mogą zrozumieć jednej prostej rzeczy:
Każda wersja konsolowa na 50'''' telewizorze i konie domowym miażdży wasze najtańsze samsungi
i pizdryczne głośniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:42, Katsper napisał:

naczelnyk, ale ty wiesz, że komputer też można podłączyć do telewizora?


Tak, tylko każdy tak mówi a tylko co dziesiąty robi ;) W sumie dopóki nie odzyskam zaufania do serii CoD jakość grafiki Black Ops na konsolach i pecetach zwisa mi kalafiorem ;) Adjeu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:34, naczelnyk napisał:

Wybiorę wersję xbox albo ps3, od grafiki ważniejsza jest płynność animacji.

Niestety, właściciele PC nie mogą zrozumieć jednej prostej rzeczy:
Każda wersja konsolowa na 50'''' telewizorze i konie domowym miażdży wasze najtańsze
samsungi
i pizdryczne głośniczki.


Teraz to mnie rozbawiles na maksa, moj PC jest podloczony do amplitunera, a nie jakiegos badziewiastego zestawu za 1500zl ktore czesto nazywa sie dzis "kinem domowym" a na 50" TV to ja widzialem i PS3 i X360, brak porzadnego AA i AF bije po oczach az glowa mala, jakosci tekstur komentowac nie bede. Niestety ale PC jesli chodzi o technike bije na glowe konsole jesli chodzi o takie granie.
Gra jest na przedpotopowym silniku z ktorego juz chyba wyciskaja ostatnie soki, nie trzeba miec wypasionego PC zeby cieszyc sie taka grafika jaka mamy na tych obrazkach i zachowac te 60FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że te screeny są podrasowane. Bo grałem w CoD-a na full detalach i na PC aż tak ładnie nie jest. Jestem ciekaw czy ktoś porówna MW1, MW2 i BO. Moim zdaniem BO dużo bliżej do MW1 niż MW2 pod względem graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra prezentuje sie jeszcze lepiej niz na tych screenach (ale to normalka jesli porownujemy scr do gry na zywo).
Kazdy kto gral w MW i MW2 na pelnych detalach w ta czesc zagra tak samo bez problemu.

kodi24 tak jest, maja problemy z optymalizacja (chodz nie wszyscy cierpia na ta przypadlosc) ale to kwestia patcha ktory jest juz w opracowywaniu i wyjdzie w przeciagu 24H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc przez 24h możesz zapomnieć o 60 fps ;) A tak wogóle to co to za dziadowska wersja, że potrzebuje patcha by normalnie działać? ;D Nie wspomnę, że sama optymalizacja to tylko wierzchołek góry lodowej bo niedociągnięcia nowych CoD to już jest osobny temat na poemat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroki grania w dniu premiery, i nie jest to juz przeciez tylko "excluzive" PC''ta chodz ciagle w tym dominuje i dominowac bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

Nikt z was nie zauważył jednej rzeczy. Otóż, to jest pierwszy od bardzo dawna artykuł porównujący grafikę, gdzie gołym okiem widać różnice!! W innych dotychczasowych przypadkach to można sobie oczy wydłubać, żeby coś zobaczyć. A tutaj jestem w mocnym szoku a wynikiem tego jest jak mniemam, nieprzyłożenie się ludzi od tworzenia gry na konsole... Na ten przykład biała halka/sukienka na jednym ze screanów to po prostu niebo a ziemia pomiędzy PC a konsolami.

Na marginesie dodam (dla zachowania pewnych proporcji mojej wypowiedzi), że mam bardzo mocnego peceta podpiętego pod 46 calową plazmę i amplituner Harman Kardon i 5.1 głośniki Monitor Audio, a najbardziej mnie zajmują gry, w których grafika i wycyzelowanie detali jest sprawą drugorzędną. Wierzę też że takie pierdoły nie będą miały wpływu na jakość grania w COD BO.

pozdrawiam,

Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować