Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 znów na szczycie w Wielkiej Brytanii

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Brytyjczycy kochają piłkę nożną, a zwłaszcza tę w wirtualnym wydaniu, o czym świadczy najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. FIFA 11 ponownie na szczycie, a tuż za nią Just Dance 2 i Call of Duty: Black Ops.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 11 znów na szczycie w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie artykuły ? I znowu co tydzień Fifa 11 na szczycie , nie am lepszych artykułów
Mnie bardzo by zainteresował artykuł jak wyglądała sprzedaż w Polsce , jak rozwija się Polski rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:00, karolekx23x napisał:

Po co takie artykuły ? I znowu co tydzień Fifa 11 na szczycie , nie am lepszych artykułów
Mnie bardzo by zainteresował artykuł jak wyglądała sprzedaż w Polsce , jak rozwija się
Polski rynek.

Polski rynek się tak rozwija że nikomu nie chce się prowadzić statystyk sprzedaży, więc gram.pl nie ma skąd brać informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi i co tydzień co jest w Wielkiej Brytanii , a takie w naszym kraju statystyki powinny być.
I można było by porównać jak i w którym roku sie najlepiej rozwinął itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:03, Krzycho napisał:

Nie wiem dlaczego Art Academy tak się sprzedaje.


Z tego samego powodu, dla którego Symulator Farmy jest w TOP5 Empiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:53, karolekx23x napisał:

A co mnie obchodzi i co tydzień co jest w Wielkiej Brytanii , a takie w naszym kraju
statystyki powinny być.
I można było by porównać jak i w którym roku sie najlepiej rozwinął itd.

To nie gram.pl jest odpowiedzialne za obecność takich statystyk w Polsce, po prostu żadnej firmie nie opłaca się czegoś takiego robić. A jak Cię nie interesują dane z UK to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować