Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 – osiągnięcia

22 postów w tym temacie

Za ukończenie gry na szalonym poziomie trudności w nagrodę powinna być co najmniej flaszka. Oczywiście mleka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to wyobrażałem je sobie całkiem inaczej. Większość z powyżej przedstawionych, nie są dość trudne, ale trofea to trofea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER Z II ROZDZIAŁU !!!! NIE CZYTAĆ TEGO CO PONIŻEJ KTÓRZY JESZCZE NIE GRALI !!!

Jedno pytanie, w misji z tymi ruinami zakładu dla czubków, trzeba duchowi przynieść Oczy Świni, Nekkera lub tych Kolesi ... tylko powie mi ktoś gdzie jest ten Rzeźnik u którego można dostać oczy świniaka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w plecaku nekkerów i od razu zaliczyło jako świńskie czy coś... Chyba jedyny wybór jest między oczami ludzi a oszukaniem ducha... Swoją drogą to qwa mogliby napisać że trzeba kilka pkt wrzucić w pierwszy schemat aby odblokować pozostałe... Ja oszczędzałem pkt bo nie widziałem większej kożyści w "treningu" i czekałem a tu lipa... doszedlem tak do 16 poziomu dodając tylko do żywotności... Poza grafiką to wydaje mi sie że gra jest słabsza od pierwszej części którą przeszedłem 3 razy, wydaje mi się że w tym przypadku pozostane na jednym razie... Najgorszym pomysłem jest zmiana sterowanego bohatera - wkurza mnie to na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:37, HidekiRyuuga napisał:

SPOILER Z II ROZDZIAŁU !!!! NIE CZYTAĆ TEGO CO PONIŻEJ KTÓRZY JESZCZE NIE GRALI !!!

Po to jest znacznik "spoiler", żeby go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prologu nie moge uklończyć wsyd te QTE ze smokiem jest za trudne nawed jak wyłanczam to smok mnie dogania po prologu widać że walka to nie jest zaleta ani wada tej gry moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh My God! You Killed the Kayran! You Bastards! - tajne...

Nie będę się teraz bawił w archeologa, ale to właśnie ekipa CDPR jeszcze przed zawieszeniem konsolowego Wiedźmina mówiła, że osiągnięcia w grze na pewno nie będą kolejnymi nudnymi i powtarzalnymi zadaniami typu "zabij to", "odblokuj tamto". Jak widać zmienili zdanie. Chociaż kto wie, może te Steamowe były robione w pośpiechu tylko po to aby były, a te konsolowe będą zupełnie inne? No bo wszyscy chyba już wiedzą, że Geralt zawita wkrótce na konsole? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymyślił te osiągnięcia i po co one są? Grać powinno się dla przyjemności a nie dla osiągnięć, tak samo w CSS grają typy, kampią, do paki nie lecą i się chwalą jakie oni ratio mają. A jak zagrasz z nimi spara to już nie tacy dobrzy. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Friend of Trolls
Oszczędź życie wszystkich trolli w grze.

Trollslayer
Zabij wszystkie trolle w grze.

Jakiś wybór moralny czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"SPOILER" + Moje przemyślenia po przejściu Gry ^^
Przed chwilą ukończyłem Wiedźmina 2, epilog trwa dosłownie parę minut .... 3 rozdział połknąłem w 2-6 godzin.
Zdobyłem w III rozdziale Zarąbisty Miecz Srebrny i Stalowy, chyba najlepsze w grze :) A także cały (chyba) najlepszy komplet zbroi ^^
Według mnie CD projekt RED postarali sie najbardziej przy Pierwszym rozdziale, te lasy, ilość misji, i walka z Keiranem to były fajne rzeczy ^^
Zbroja Na samym końcu gry bardzo mi sie podobała, nie była taka ładna jak zbroja kruka z Wiedźmina I ale tez była ciekawa :)
Ogólnie gra supcio :P
Żałuje tylko że grałem na minimalnych wymaganiach, bo karta graficzna nie wyrabiała.

GG-5508343 pisać w razie pytań :D chyba zrobiłem wszystkie misje jakie sie dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować