Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III w pierwszej połowie lutego?

28 postów w tym temacie

Heh, kiedy ludzie się nauczą, że wszystkie sklepy wymyślają daty? :P Nawet Amazon, a co dopiero jakiś "Target.com", lol. Guild Wars 2 miało już kilka "premier" według wielu sklepów ;F Diablo 3 zresztą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Firefox zmienił mi stronę startową na pudelek.pl czy coś ? Może od razu zróbcie oddzielne newsy dla każdego sklepu na świecie, który podał wymyśloną datę premiery Diablo 3...

Pozwolę sobie zacytować niedawną wypowiedź Bashioka na temat daty na amazon.de:
"Hah. So Amazon.de has the super secret inside scoop of release dates and Amazon.com doesn''t? That''s rich. Why would we tell any retailer a release date? Let alone a German specific outlet of a single retailer?

Retailers will find out the release date the same time you do."
Linkzor:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657277145?page=6#119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeggred

Niekiedy sklepy otrzymują datę premiery od wydawcy zanim ten upubliczni ją całemu światu. Oczywiście, na porządku dziennym są też sytuacje, w których terminy te są jedynie szacunkowe, co nie zmienia faktu, że czasami okazują się cenną wskazówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w przypadku Stara2 było tak że cały świat dostali grę tego samego dnia tj. 27 lipca 2010 (środa), więc z D3 będzie tak samo że cały świat dostanie tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pepsi
Okej, w takim razie należy być konsekwętnym i wypisać daty wszystkich sklepów internetowych, które podały datę premiery Diablo 3. Bo wszystkie mają taką samą szansę otrzymania poufnej informacji od Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:22, pepsi napisał:

Niekiedy sklepy otrzymują datę premiery od wydawcy zanim ten upubliczni ją całemu światu.
Oczywiście, na porządku dziennym są też sytuacje, w których terminy te są jedynie szacunkowe,
co nie zmienia faktu, że czasami okazują się cenną wskazówką.


Na dodatek wybrałeś najmniej wiarygodną datę gdyż blizzard zawsze robi światową premierę w tym samym dniu w europie i Ameryce więc na data jest na 99% wymyślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi w przypadku gier Blizzarda to one mają premierę na całym świecie w tym samym dniu, więc na Diablo III nie będzie trzeba czekać kilka dni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:03, ZubenPL napisał:

Na dodatek wybrałeś najmniej wiarygodną datę gdyż blizzard zawsze robi światową premierę
w tym samym dniu w europie i Ameryce więc na data jest na 99% wymyślona.


Akurat Blizzard robi premiery we wtorki, więc data może choć wcale nie musi być prawidłowa. Z tym, że jak zauważyłeś - wszędzie na świecie gry Blizzarda mają premierę w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:43, slizgi napisał:

wydaje mi się że w przypadku Stara2 było tak że cały świat dostali grę tego samego dnia
tj. 27 lipca 2010 (środa)


27 lipca 2010 roku wypadał we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:08, Wojman napisał:

Akurat Blizzard robi premiery we wtorki, więc data może choć wcale nie musi być prawidłowa.
Z tym, że jak zauważyłeś - wszędzie na świecie gry Blizzarda mają premierę w tym samym
dniu.


Ja stawiam na 17stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów news nie wnoszący nic innego jak niepotwierdzone spekulację ? Napiszcie newsa, kiedy rzeczywiście będziecie wiedzieć o dacie premiery Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:15, ZubenPL napisał:

Ja stawiam na 17stycznia.


Chciałbym być takim optymistą i grać już w ten tytuł 17.01.2012 jednak zbyt pięknie by było chyba zwłaszcza, że ludzie wypstrykani z kasy po świętach (nie wiem w jakie dni mniej więcej otrzymuje się w USA wynagrodzenie - może tam są tygodniówki --->nie wiem, ale u nas będzie ciężko to sprzedać 17 stycznia tak więc luty byłby bardziej celnym strzałem, choć w zasadzie to i tak nie ma znaczenia bo ceny ich gier nie spadają a i tak się gierka sprzeda więc zarobią zawsze na sztuce tyle ile w dniu premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:49, Jeggred napisał:

@Pepsi
Okej, w takim razie należy być konsekwętnym i wypisać daty wszystkich sklepów internetowych,
które podały datę premiery Diablo 3. Bo wszystkie mają taką samą szansę otrzymania poufnej
informacji od Blizzarda.


Sklepy mają też spore doświadczenie w prognozowaniu i często trafiają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować