Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obudowy Zalman Z11 i Z11 Plus

22 postów w tym temacie

Całkiem ładna, a i cena przystępna. Ciekawe jak się mają ich możliwości/parametry w odniesieniu do konkurencji.

Edit: wyglądają trochę jak bayformery, szczególnie z żeberkami z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście się nie podoba :) Wyłamywane śledzie i napęd przykręcany na śrubki w tej cenie to jednak przesada. Lepiej już dopłacić te 20-30 zł do CM HAF 912 Plus i mieć nie tylko dobre chłodzenie, ale i świetną jakość (za - jako tako - przystępną cenę :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio podoba Wam się ten efekciarki design? Nie ma tym żadnego ciekawego stylu, żadnej elegancji, która ładnie by się komponowała z meblami. Cóż, jestem minimalistą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 23:37, Vojtas napisał:

Serio podoba Wam się ten efekciarki design? Nie ma tym żadnego ciekawego stylu, żadnej
elegancji, która ładnie by się komponowała z meblami. Cóż, jestem minimalistą. :)


Zgodzę się z tobą. Nie ma tu nic ciekawego, a do tego zasilacz przy podłodze.... NIGDY WIECEJ W ZYCIU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 00:57, Barteek88 napisał:

a do tego zasilacz przy podłodze.... NIGDY WIECEJ W ZYCIU !!!

A czym to się kończy? Chciałbym wiedzieć na przyszłość dlaczego warto unikać takiego rozwiązania. :) Btw jak tak patrzę na te zdjęcia to... rzeczywiście nie jest to takie ładne jak mi się na pierwszy rzut oka wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalman jest jedną z najlepszych firm produkujących, między innymi :
- Obudowy
- Chłodzenia
Osobiście lubię firmę Zalman, gdyż jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.
Obudowa jest bardzo ładna i solidna.
Zalicza się ona do tych obudów, na które warto wydać każdy grosz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 02:14, Hartus napisał:

> a do tego zasilacz przy podłodze.... NIGDY WIECEJ W ZYCIU !!!
A czym to się kończy? Chciałbym wiedzieć na przyszłość dlaczego warto unikać takiego
rozwiązania. :) Btw jak tak patrzę na te zdjęcia to... rzeczywiście nie jest to takie
ładne jak mi się na pierwszy rzut oka wydawało.


Jak ktoś wyżej spomniał, takie rozwiązanie działa jak odkurzacz. Często w takiej sytuacji bedziesz musiał czyścić zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:46, Barteek88 napisał:

Jak ktoś wyżej spomniał, takie rozwiązanie działa jak odkurzacz. Często w takiej sytuacji
bedziesz musiał czyścić zasilacz.


To zależy, czy na spodzie obudowy są filtry. Takie rozwiązanie tak czy inaczej jest lepsze, niż gdyby zasilacz miałby wisieć u góry. Będąc na dole, pracuje praktycznie jako oddzielny podzespołów, pobierając zimne powietrze od dołu i wyrzucając się z tyłu. Temperatury osiągalne przez taki zasilacz będą zauważalnie niższe, niż w przypadku gdyby zasilacz miałby znajdować się na górze i wciągać gorące powietrze rozgrzane już przez inne podzespoły. Poza tym dzisiaj praktycznie nie ma obudowy (o nowych oczywiście mowa), w której zasilacz montowałoby się na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji odkurzy w pokoju. ;]
Ale bryła całkiem ciekawa.

Zgadzam się :)
Bardzo mi się podoba te 7 wiatraków zrobi swoje. Wygłąd ładny widze że chyba mozna ustawić tym kułkiem szubkosć pracowania wiatraków. Komputer by chodził z rok a nic sie nie przegrzało(niedosłownie).
Przyda się też użytkownikom któży ciągle ściągają filmy czy gry. Jeżeli polecacie mi jakieś inne obudowy to bardzo proszę pisać na e-mail: polo11.z@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować